Ziedu kompozīcijas ar piegādi Rīgā. Lieli ziedu pušķi!

Ziedi, ziedu kompozīcijas, lieli pušķi. Ziedu nav par daudz! Pasūtiet grezno ziedu pušķi no profesionāļiem floristiem Rīgā.

Ziedu kompozīcijas ar piegādi Rīgā. Rotaļlietas no ziediem, pušķi grozā, konfekšu pušķi, sirdis no ziediem

Jūs uzskatāt, ka klasiskie pušķi ir banāli? Bet tas nebūt nav iemesls tam, lai nedāvinātu ziedus. Spilgtas un oriģinālas ziedu kompozīcijas – teicama alternatīva parastiem pušķiem. Tas nav tikai papildinājums dāvanai, bet gan patīkams pārsteigums, kas spēs pārsteigt un izraisīt apbrīnu pat vispieprasītākiem saņēmējiem. Floristikas studijā Krokus Jūs varēsiet iegādāties īpašas kompozīcijas – ziedus kārbās un grozās, sirsniņas, rotaļlietas no ziediem. Skatieties katalogu tūlīt pat, lai paceltu sev noskaņojumu un piemeklēt teicamu dāvanas variantu pienākošajiem svētkiem.

Izdevīgi, oriģināli piedāvājumi

Skaisti ziedi, ziedu kompozicijas – visu to neparastāko Jūs varēsiet pasūtīt mūsu uzņēmumā. Uzņēmuma darbība ir orientēta uz savu pircēju pieprasījumu apmierināšanu no Rīgas un visas Latvijas. Mēs ne tikai pārdodam dažādus pušķus, latvijas puķes, bet arī pastāvīgi nodarbojamies ar materiālu meklējumiem un atlasi – izmantojam tikai svaigus un skaistus, pilnvērtīgus ziedus, pumpurus. Mēs sniedzam konsultācijas mūsu Klientiem: ja pircējam ir grūti izvēlēties pušķi, kas atbilstu iemeslam un potenciālā saņēmēja gaumei, mūsu palīdzība būs labs un izdevīgs risinājums. Mūsu eksperti teicami runā ziedu valodā, viņi ar precizitāti noteiks, ko simbolizē ne tikai katrs atsevišķs zieds, bet arī pušķis, kompozīcija kopumā, precīzāk – ziedu kombinācija. Pat krāsas tonim, izmēram un ziedu uzplaukumam ir liela simboliska nozīme.  Tāpēc, vēršoties tikai pie mums, Jūs varēsiet vislabāk izvēlēties piemērotu dāvanu saviem svētkiem.

Ar ko pārsteigt dārgu cilvēku

Mīļotā meitene, māte, tētis, draudzene, kolēģe – katram cilvēkam ir vajadzīgs atbalsts, uzmanība, rūpes un cieņa. Ja uzskatīt dāvanas par uzmanības apliecinājumu, Jūs, visticamāk, ātrāk varēsiet sasniegt saprašanu savstārpējās attiecībās. Bet nevajag aizmirst par to, dāvanai jābūt neuzkrītošai, citādāk tas var likt cilvēkam sajusties neveikli. Ja nepieciešams izvēlēties starp ziediem un lielās dāvanas, pie tam Jūs vēlaties būt maksimāli taktisks un uzmanīgs jūtu izpausmē - lieli rīgas pušķi būs vislabākā izvēle. Tieši tādas dāvanas ļauj iepriecināt saņēmēju un līdz ar to neizsauc nesaprašanu un pretestību. Ziedu kompozīcijas tiek uztvertas kā kaut kas dabisks, bet ja tos ir salicis profesionālis oriģinālā veidā, tie obligāti izraisīs izbrīnu, pārsteigs, pacels garastāvokli un iedvesmos. Pušķu piegāde Rīgā kļūs par ērtu risinājumu katriem svētkiem.

Vai manījāt, cik daudz skaistu ziedu ir Rīgas parkos? Ziedi rīgā – tas ir kaut kas neparasti skaists, iedvesmojošs, pat izsmalcināts. Pasūtot ziedus ar piegādi floristikas studijā KROKUS, daļa no Rīgas būs arī Jūsu mājās – rīgas ziedi noteikti priecēs Jūsu acis ilgu laiku.   

Ziedu kompozīciju sortiments: pušķis katrai gaumei

Ja Jūs vēlaties iegādāties ziedus Rīgā, Latvijā ar pašizvešanu vai ar piegādi, Jums ir vērts vērsties uzņēmumā KROKUS. Mēs varam piedāvāt kā klasiskus variantus, tā arī oriģinālus risinājumus. Sortiments iekļauj daudz kompozīciju, starp kuriem Jūs noteikti atradīsiet to, ar ko iepriecināt savus tuvus cilvēkus:

  • Brīnišķīgi pušķi no lielā tulpju daudzuma, zilām rozēm;
  • Ziedi lielos vai mazos grozos, vienādi vai daudzveidīgi, papildināti ar dekoratīvajiem elementiem vai individuālie;
  • Sirsniņas no rozēm un citiem ziediem, kuri ir papildināti ar ogām, saldumiem;
  • Ziedu tortes, kuri satur sevī vienlaikus divu svētku atribūtus;
  • Oriģinālās kompozīcijas būrī neparasta dizaina cienītājiem;
  • Dāvanu pušķi kaķu, tīģeru, bruņurupuču, ezīšu, citu dzīvnieku veidā.

Pušķu, kompozīciju, ziedu grozu piegādes īpatnības

Skaists pušķis ir tikai tad, kad visi ziedi tajā ir svaigi, veseli, smaržīgi. Ja Jūs vēlaties iepriecināt dārgo cilvēku svētku dienā, izdariet to profesionāli. Nav vērts doties ziedu kioskā dažu kilometru attālumā un ar grūtībām pārvadāt ziedus karstumā vai aukstumā. Uzticiet šīs rūpes speciālistiem. KROKUS – tā ir ekspertu komanda, kuri prot ne tikai pareizi piemeklēt ziedus, bet arī pareizi tos apvienot, iesaiņot un pats svarīgākais – transportēt, lai ziedi pa pastu būtu piegādāti visskaistākajā veidā. Pirmais randiņš, darba tikšanas, bildinājums, jubileja vai paaugstinājums darbā, kāzas vai bērna piedzimšana – katram gadījumam mēs esam gatavi izveidot skaistus pušķus, ziedu kompozīcijas, piegādāt tos jebkurā Rīgas vai Latvijas punktā. Rīgas ziedi un latvijas ziedi par izdevīgām cenām un ar ātru piegādi (ziedi pa pastu). Labvēlīga piegādes cena, atlaides pastāvīgiem Klientiem, bezmaksas pakalpojumi lielu pasūtījumu gadījumā – tie vēl nav visi labumi no savstarpējās sadarbības. Galvenais mūsu darba raksturojums ir tāds, ka mēs protam pareizi noteikt, ko patiešām vēlās mūsu Klients un pušķa saņēmējs, un vienmēr pasniedzam to labākajā veidā.

Par ko pastāstīs pušķis

Ne katram cilvēkam ir tieksme pavadīt daudz laika ar tuvajiem un sev mīļajiem cilvēkiem.  Dēļ tā, ka cilvēki bieži vien pavada laiku darbā, velta daudz uzmanības biznesa vai mājsaimniecības darīšanām, var rasties problēmas ar biežu un ilgu laika pavadīšanu kopā ar savu ģimeni. Kā rezultātā veidojas grūtības savstarpējās attiecībās. Sievas un mīļās meitenes var sajust sevi pamestas. Mātes domās, ka viņus aizmirsa, tēviem radīsies sajūta, ka viņus neciena un nenovērtē. Tieši tāpēc ir svarīgi laikā parūpēties par to, lai nodotu savas jūtas dārgām cilvēkam tādā veidā, kādā tie ir. Ziedi pa pastu – tas ir labs risinājums, lai ienestu smaidu mīļajiem. Vai saņēmējam ir pie sirds latvijas ziedi? Vai, iespējams, viņš vēlētos saņemt ar piegādi Rīgas daļiņu? Tad rigas ziedi būs tieši laikā un vietā, jo ziedi rīga ir tik skaisti un neparasti, ka tik arī gribas uz tiem skatīties ilgu laiku.

Grezns ziedu pušķis, it īpaši kurā ir iekļauti latvijas ziedi un pat rigas ziedi, kas ir uzdāvināts svētkos, ilgu laiku stāvēs vāzē. Tas ne tikai priecēs skatu, bet arī ļaus pateikt tuvajiem cilvēkiem svarīgāko Jūsu vietā. Ziedu kompozīcijas pateiks par Jūsu mīlestību, cieņu un pateicību, izteiks Jūsu apbrīnu par cilvēku un palīdzēs saprast, ka viņš tiešām Jums ir dārgs. Ziedu pušķis kompozīcijas noteikti ienesīs svaigu elpu ziedu dāvināšanā. Ar operatīvu piegādi Rīgas un Latvijas teritorijā no uzņēmuma KROKUS ziedu iegāde Jums kļūs par patīkamu, pieejamu un vieglu. Ziedu ekspress piegāde ļaus Jums iepriecināt saņēmēju visīsākajā laikā. Un, kas it īpaši priecē – ziedu ekspresis darba laiks ir visu diennakti katru dienu. Ziedu ekspresis – tas ir tas, kas Jums vajadzīgs!   

ZIEDU KOMPOZĪCIJAS ar piegādi pa Rīgu

Daba ir radījusi ziedus, lai rotātu šo pasauli un priecētu ar savu daudzveidību. Ir grūti iedomāties dzīvi bez ziediem. Pateicoties tiem, cilvēku dzīve kļuva romantiska, bet skaistums, kas nāk no tiem ar spilgtām krāsām, pārvērš mājokļus, atnes siltumu un mājīgumu. Pateicoties tiem, vīrieši izdara savu pirmo soli, lai iekarotu mīļās dāmas sirdi. Ziedu kompozīcijas Rīga rotā svētkus, izlīdzina svinības formalitāti. Birojā nopietnajās pārrunās biznesa pušķi un ziedu kompozīcijas uz galda izlādē atmosfēru un uzlabo noskaņojumu. Kas, neapšaubāmi, ietekmēs pozitīvu rezultātu smagās darba dienas beigās. Labākie Rīgas floristi izveidos Jums ziedu kompozīciju no ziediem un dekoratīviem augiem. Iedomājieties uz brīdi mūsu dzīvi bez tām. Nevarat iedomāties?! To nav iespējams iedomāties! Dāvināt ziedus viens otram ir tik brīnišķīgi un romantiski. Mūsu salons Krokus sniedz jums iespēju dāvināt dzīvas ziedu kompozīcijas ar piegādi pa Rīgu mīļotiem, paziņām, radiniekiem!

Nav svarīgi, ko jūs dāvināsiet – ziedu pušķi vai ziedu kompozīciju no svaigām baltām rozēm, lauku kumelītes. Galvenais, lai tas būtu no sirds un ar prieku. Ziedi, kuri pavada cilvēku viņa dzīves ceļā, padara viņu par dzīvespriecīgu un laipnu.

Labākās ziedu kompozicijas no ziediem Rīgā

Mūsu floristikas salons palīdzēs jums visā, kas ir saistīts ar ziedu kompozīcijas pirkšanu un piegādi Rīgā pie adresāta durvīm. Tagad, lai nopirktu pušķus un ziedu kompozīcijas no svaigiem ziediem, nav jāiziet no mājas vai kompānijas biroja. Pasūtiet mūsu on-line veikalā jebkuru pušķi vai kompozīciju, un mūsu kurjers piegādās to laikā un pēc norādītās adreses.

Novērtējiet katru sava laika minūti. Uzticiet pušķu veidošanu profesionāliem floristiem, bet piegādi – mūsu akurātiem un ātriem kurjeriem. Lieliskā kompozīcija vai vienkārši pušķis no baltām rozēm, dzīvo ziedu kompozīcijas ar piegādi Rīgu no mūsu dizaineriem ir neatkārtojamas un unikālas, jo pie tām strādājuši savas lietas profesionāļi. Kāpēc radīt sev galvassāpes, pērkot ziedus, pašam izvēloties pušķi, kad ir cilvēki, kuri nodarbojas ar to profesionāli. Mūsu interneta ziedu veikals var izveidot oriģinālas ziedu kompozīcijas pēc Jūsu vēlmēm.

Pasūtīt ziedu kompozīcijas var mūsu on-line veikalā ar piegādi uz mājām vai ar paša transportu no Rīgas. Ziedu interneta veikals "Krokus" veido skaistas ziedu kompozīcijas, un mēs, kopā ar Jums, izrotāsim ātri ritošu dzīvi ar dabas radītām spilgtām krāsām. Mums ir piedāvātas ziedu kompozīciju fotogrāfijas, Rīga, kura būs izrotāta ar mūsu ziediem, kļūs vēl krāsaināka. Lai katrā mājā, dzīvoklī, birojā ar savu aromātu smaržo ziedi un pušķi, kuri ir iegādāti no mums, un mēs garantējam jums pozitīvu noskaņojumu jebkurā gadalaikā. Mēs cīnāmies par katru klientu, tāpēc vienmēr ieklausāmies pie katra pasūtītāja padoma. Cilvēki, dāviniet ziedus viens otram – izrotājiet dzīvi, piepildiet to ar mīlestības un laimes aromātu!

 

2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Ziedu kompozīcijas

Ziedu kompozīcijas un ziedu grozi. Dāvanu pušķu kolekcija

Tam, lai piedāvātu saviem Klientiem visgreznākos ziedu pušķus, mēs izveidojām šo kolekciju. Jūs varat izvēlēties jebkurus lielus ziedu pušķus, ziedu kompozīcijas. Dāvanu ziedu pušķi ar piegādi Rīgā  - tas ir tas, ko mēs protam un mīlam darīt, darām to katru dienu un pat tagad! Izvēlēties vienu no piedāvātiem variantiem mājaslapā vai pasūtiet citu lielu ziedu pušķi pa tālruni +371 200 303 06.

LAPPUSES: 12Nākamā
Parādīts 1 - 60 (kopā 115)
Ziedu kompozīcijas ar piegādi Rīgā. Lieli ziedu pušķi! - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 54 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti