Ziedi kastītē Rīga ٩(͡๏̯͡๏)۶➤Flowerbox💐🎁➤ Ziedi kastītēs Latvija ❺❺❺

Piegādāsim ziedi kastītēs Rīgā un visā Latvijā. 💐❤ Ieprieciniet ar garšīgām un patīkamām dāvanām. Lielās kastes, svaigi ziedi, garšīgas konfektes un makarūni. ➿✿💐✅Ātra piegāde pasūtījuma dienā. Vismodernākās eiropiskās kompozīcijas kastēs.

Pasūtiet ziedus kartona kastē Rīgā par pieņemamām cenām

Viena no populārākajām dāvanām jebkuriem svētkiem ir ziedi kastītē rīga. Eleganti dekorēti ziedi kastītēs rīga no svaigiem dārza augiem, kas ievietoti stilīgā kartona iepakojumā un izgreznoti ar dekoratīviem tekstila izstrādājumiem, iepriecinās ikkatru sievieti. Jūs varat nosūtīt kaste ar ziediem Rīgā (Latvija):

 • mīļotajai meitenei;
 • līgavai kāzās;
 • māsai;
 • mammai;
 • vecmāmiņai;
 • draudzenei vai paziņai.

Spilgtās ziedu kastes kļūs vēl oriģinālākas, ja tām pievienosiet suvenīru, saldumus vai citus aksesuārus. Ja jūs vēlaties pārsteigt apdāvināmo ar apburošu dāvanu, tad ziedi kastēs un Rīgas saldumi ir tas, ko jūs meklējāt! Ātra ziedu kastes piegāde Rīgā uz jebkuru adresi!

Ar ko papildināt kasti ar ziediem?

Labākais interneta veikals Rīgā un visā Latvijā ‘’Krokus’’ ir gandarīts piedāvāt saviem klientiem plašu ziedu kastes un valentīndienas ziedi sortimentu. Šeit arī tiek piedāvāti pušķi izlaidumam. Par lielisku papildinājumu  katram no tiem ir kļuvušas  gardās dāvanas un saldumi. Stilīgās un oriģinālās puķes kastēs var tik papildinātas ar:

 • šokolādēm;
 • saldumiem;
 • kūkām;
 • Kinder surprise;
 • augļiem un ogām.

Saldumi un puķu kastes nosūtītas uz Rīgu (Latvija), palīdzēs jums pārsteigt jūsu mīļoto un sagādās neaizmirstamas emocijas. Šāds patīkams pārsteigums izkausēs ledu jebkuras skaistules sirdī. Ziedi kastēs latvija, kā arī ziedi konfektes, ir lieliska dāvana tuvam cilvēkam!

Kā veikt pasūtījumu?

Ja jums ir nepieciešama krūmrozes piegāde un  kaste ar ziediem piegāde pa pastu uz Rīgu (Latvija), tad labākais risinājums būtu sazināties ar interneta veikalu ‘’Krokus’’. Mūsu floristikas studija piedāvā vispiemērotākās cenas, kā arī plašu kurjerdienesta pakalpojumu klāstu. Lai veiktu pasūtījumu, izmantojiet ērto online servisu vai vienkārši piezvaniet uzņēmuma menedžerim pa norādīto telefona numuru. Telefoniski jūs saņemsiet bezmaksas konsultāciju no pieredzējušiem speciālistiem pušķa izvēlē, kā arī palīdzību pirkuma veikšanā.

Nopirkt Flowerbox (ziedi kastēs) Rīgā ar piegādi. Ziedi elegantās kompozīcijās pēc labākās cenas

Dāvana būs divkārši patīkama, ja to sagatavot ar pircēja vēlmēm un gaumi. Vairums cilvēku mīl saldumus un kaut ko garšīgu. Tāpēc, papildinot pušķus ar konfektēm, cepumiem, šokolādi (flower box riga), Jūs padarīsiet tos par vēl patīkamiem. Īstenot jebkuru pieprasījumu attiecībā uz neparastām ziedu un saldumu kompozīcijam palīdzēs mūsu uzņēmums KROKUS. Mūsu komandā ir ne tikai profesionālie floristi, bet arī īstie psiholoģi, kuri noteikti zina, ko vēlas cilvēki un prot to skaisti pasniegt.

Stilīgie ziedi kastītē ar macarons – mūsdienu hits starp pārsteigumiem (flover box). Speciāls pamats ziedu kompozīcijām tiek gatavots tādā veidā, ka tie ilgu laiku saglabā savu svaigumu. Profesionāli izveidos pušķa un saldumu kombināciju tādā veidā, ka visi elementi saderēsies harmoniski, bet pie tam katram būs sava savdabīga autonomija. Macarons, mūsdienīgu un garšīgu cepumu, var  ēst uzreiz pēc saņemšanas, bet ziedi var vēl ilgu laiku palikt par istabas dekoru. Pušķu piegāde (Rīga) ir orientēta uz katra pircēja laika un pūles taupīšanu, tāpēc fliwer box būs ideālā dāvana kārumniekiem.

Kompleksas dāvanas: teicams risinājums visiem dzīves gadījumiem

Skaistie ziedi kastīte ar šokolādi (flower box riga) ir labs risinājums skaistam apsveikumam, kombinē sevī tradīciju un oriģinalitāti, neparastumu. Kopā ar grezniem ziedu kombinācijam, garšīgas konfektes padarīs svētkus maksimāli svinīgus un brīnumainus, un tas viss – brīnumainās puķu kastes. Tāda dāvana – ziedu kaste - būs vietā, dāvinot to mīļotajai meitenei, sievai. Par skaistu dāvanu būs sajūsmā katra māte un tēvs. Bet tās nebūs laimīgas meitas. Ja uzdāvināt super-dāvanu ziedu un macarons kāstīte kolēģim, priekšniekam, biznesa-partnerim, Jūs varēsiet uzlabot savstārpējās attiecības, kas veicinās patīkamu, vieglu un interesantu darbu. Pats galvenais, izvēloties tādu dāvanu – zināšanas par potenciālā saņēmēja gaumi un tad vienkārši sekojiet tiem. Kaste ar ziediem – noteikti jā!

Kur vienmēr ir labākie ziedi uz izdevīgiem nosacījumiem

Uzņēmums KROKUS piedāvā plašu dāvanu sortimentu visiem dzīves gadījumiem. Pie mums Jūs varēsiet pasūtīt ne tikai standarta pušķus, bet arī neparastus dzīvus ziedus kastītē (flower box Riga). Katrs ziedu kompozīcijas elements tiek piemeklēts ļoti rūpīgi un akurāti. Mēs rūpējamies ne tikai par to, lai ziedi grezni izskatītos dāvinot tos, bet arī lai tie ilgi saglabātu savu skaistumu.

Pasūtīt jebkuru ziedu kompozīciju vai ziedu-konfekšu kompozīciju (flower box Riga) Jūs varēsiet ar mājaslapas palīdzību vai pa tālruni. Piegādi KROKUS speciālisti izpildīs attiecīgi ar Jūsu vēlmēm: jebkurā diennakts laikā un pēc jebkuras Rīgas un Latvijas adreses.

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
 2. ❶ Ziedu kompozīcijas
 3. Flowerbox (ziedi kastēs)

Pasūtīt ziedus kartona kastē ar piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Ziedi kartona kastē Rīgā, protams ies pie sirds jebkurai personai, kurai tie tiks pasniegti svētku dienā. Mūsu ziedu salona ‘’KROKUS’’ katalogā ir iespēja izvēlēties oriģinālas ziedu kompozīcijas kastēs jebkuriem svētkiem. Pie mums jūs varat veikt pasūtījumu, izmantojot ērto oficiālās mājas lapas servisu, vai zvanot studijas ‘’Krokus’’ operatoram pa tālruni +371 200 303 06

LAPPUSES: 12Nākamā
Parādīts 1 - 60 (kopā 74)
Flowerbox (ziedi kastēs) pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 24 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti