Ziedi online Riga ➔ ērti un ātri 💐 Pasūtīt ziedus online Rīgā 💖🌼

Pasūtīt ziedus online Rīgā/Latvia ziedu interneta veikalā 🎁 KROKUS.LV 🎁. Ziedi online Riga - labākais serviss KROKUS 💖🌼 SMS informēšana par pasūtījuma statusu. Drošs latviešu rožu piegādātājs. Online ziedi var pasūtīt ziedus online mājaslapā vai arī pa tālruni ☎️ +37120030306 ✅

Pasūtīt ziedus online Rīgā (Latvija)

Kalendārā ir daudz svētku datumu un svinīgu notikumu, uz kādiem var pasūtīt flower box Rīga. Starp vispārpieņemtajiem svētkiem īpašu uzmanību pievērš Ziemassvētkiem, Jaunajam gadam, Svētā Valentīndienai, 8.martam, Lieldienām, Līgo, Mātes dienai, 1.septembrim. Pie tam, katram no mums dzīvē notiek arī citi svarīgi notikumi: dzimšanas dienas, izlaidumi, kāzas, utt., un par vislabāko risinājumu kļūs ziedi kastītē Riga.

Nevienam nav noslēpums, ka par optimālu dāvanu jebkuriem svētkiem kļūs svaigi ziedi. Spilgti un smaržojoši ziedi izrotās interjeru, izveidos svētku atmosfēru un, protams, iepriecinās svinības vaininieku. Tieši tāpēc interneta veikals “Krokus” ir priecīgs piedāvāt visiem, kas vēlas patīkami pārsteigt un iepriecināt savus draugus, kolēģus, paziņas un tuvus radiniekus, pasūtīt ziedus online Rīgā vai jebkurā citā Latvijas pilsētā.

Kāpēc “Krokus” ir labākā vieta ziedu pirkšanai online Rīgā (Latvija)

Esot ar milzīgu darba pieredzi ziedu tirgū Latvijā mēs varam ar pārliecību pateikt, ka esam labākais pušķu un kompozīciju interneta veikals ne tikai galvaspilsētā, bet arī visā valstī. Ja Jūs domājat, kur nopirkt ziedi online Riga vai citās Latvijas pilsētās, tad optimāls risinājums būs vērsties tieši pie mums. Izskatīsim sadarbības priekšrocības ar interneta veikalu “Krokus”, kur ir lēti ziedi.

Pie mums Jūs varat nopirkt ziedi online lēti. Un tie nav tukši vārdi! Pateicoties daudzu gadu sadarbībai ar Latvijas vairumtirdzniecības bāzēm un svaigu ziedu piegādātājiem mēs iepērkam preci par vairumtirdzniecības cenu. Un sakarā ar to, ka mums nav nepieciešamības tērēt līdzekļus uz tirdzniecības vietu apsaimniekošanu, mēs esam spējīgi piedāvāt patērētājiem minimālu cenu pat uz visgreznākiem un visdārgākiem pušķiem.

Pie mums jūs varat pasūtīt ziedus online rīgā par optimālu cenu. Atšķirībā no konkurentiem, mēs neuzspiežam saviem klientiem iegādāties standarta izmēra kompozīcijas. Tā vietā mēs piedāvājam Jums patstāvīgi izvēlēties to ziedu daudzumu, par kuru jūs esat gatavi samaksāt. Pie tam, izmantojot mūsu servisu jūs varat vienkārši norādīt vēlamo summu, bet mūsu floristi izveidos kompozīciju, kas atbilst plānotām budžetam.

Pie mums jūs varat pasūtīt ziedus online Rīgā un jebkurā citā Latvijas pilsētā. Un tas ir vislabākais arguments! “Krokusa” lepnums ir kurjerdienests, ar kuras palīdzību operatīvi un īsos termiņos tiek īstenota rožu piegāde un pušķu piegāde pēc adreses. Bez tā, mēs esam gatavi piedāvāt tādus neparastus pakalpojumus, kā:

 • ziedi online Riga nakts piegāde;
 • anonīma piegāde;
 • piegāde bez saņēmēja adreses;
 • ziedu pasniegšanas fotoatskaite;
 • kompozīciju skatīšana pirms nosūtīšanas un daudz kas cits.

Pasūtot steidzamu pušķa nosūtīšanu pa Rīgu (Latvija), Jūs varat nopirkt ziedi online ar piegādi tajā pašā dienā (darba diena, brīvdiena, svētku diena).

Kādus ziedus var nopirkt un nosūtīt online?

Mūsu preču katalogā ir plašs svaigu ziedu un kompozīciju sortiments, kurus nopirkt online un nosūtīt var pēc adreses Rīgā, Juglā, Bolderājā, Mārupē, Jūrmalā un citām Latvijas pilsētās. Ir vērts atzīmēt tādus dārza un pļavas ziedus, kā rozes, tulpes, gerberas, krizantēmas, īrisi, frēzijas, lilijas, kallas, kumelītes, neļķes, peonijas, hortenzijas, alstromērijas, u.c. Varat piekrist, ka tik plašu sortimentu neatradīsiet nevienā citā Rīgas un pat Latvijas pilsētā. Tik pievienojiet vēl plašu dāvanu izvēli un citus papildinājumus pušķim, kā arī profesionālu dizaineru, floristu, kurjeru darbu un jūs saņemsiet ideālu servisu, lai apsveiktu tuvus cilvēkus ar jebkuriem svētkiem.

Vēlaties  pasūtīt ziedus online Rīgā (Latvija)? Vērsieties “Krokusā”! Tikai pie mums ir ziedu tirdzniecība sākot no 7 eiro! Vai tad tā nav rekordzema cena vienai no brīnišķīgākai dāvanai sievietei? Vēlaties nopirkt rozā, sarkanās, oranžās, zilās vai pat melnās ziedi online ar piegādi pa Rīgu vai citā Latvijas pilsētā? Droši zvaniet mums! Mēs palīdzēsim jums piemeklēt kompozīciju saskaņā ne tikai ar jūsu budžetu, bet arī padarīsim to tādu, kādu jūs vēlaties redzēt gan krāsas, gan arī formas un izmēra ziņas. Operatīvi noformēt pasūtījumu ziedi online Riga var, vienkārši sazinoties ar “Krokus” menedžeri pa norādīto tālruņa numuru.

Visiem tiem, kas vēlas novērtēt mūsu darba kvalitāti, mēs piedāvājam ieiet preču katalogā un iepazīties ar greznu pušķu un kompozīciju ārējo izskatu, kurus izveidoja mūsu speciālisti un pasūtīt ziedus online Rīgā. Iesakam jums pievērst uzmanību uz tādiem populāriem darbiem, kā:

 • ziedi cepuru kastēs;
 • kompozīcijas pītos grozos;
 • pušķi dekoratīvajos putnu būros;
 • tortes no ziediem, kas papildināti ar ogām un augļiem;
 • pušķi kastēs ar kūkām, šokolādēm un citiem saldumiem.

Uzdāvināt patīkamu dāvanu tuvam cilvēkam, sarīkot pārsteigumu un neparasti uzdāvināt pušķi

Galda ziedu kompozīcijas interjerā. Nopirkt kompozīcijas ar piegādi Rīgā un Latvijā

Ziedu galda kompozīcijas vienmēr atstās teicamu iespaidu. Tās var pirkt savām mājām vai dāvanai tuviem cilvēkiem. Bez tām nebūs īsta ikdienas vai svētku interjera noformēša birojos vai pieņemšanas telpās. Restorāns, kafejnīca vai bārs izskatīsies prestīži, ja to izrotāt ar dzīvajām ziedu kompozīcijām. Ja izvēlēties margrietiņas, rozes vai peonijas virtuvei vai viesistabai, Jūs saņemsiet estētisku baudu tikai no viena acu skatiena uz tiem, bet brīnišķīgs aromāts viegli apreibinās un palīdzēs iegrimt sapņos brīvajā mirklī.

Ja Jūs vēlaties īstenot ziedu iegādi interjeram, vislabāk to izdarīt pie profesionāļiem. Liela galda ziedu kompozīcijas, ziedi no atlasa lentas, pasūtot tos floristikas studijā KROKUS, būs harmonijā ar kopīgu telpu noformējumu, pie tam ienesīs tajā dzīvīgumu, rozīnīti, izsmalcinātību, neatkārtojamību. Ziedu piegāde (Rīga) – tas ir ērts risinājums jebkuram sezonam.

Kad pirkt galda ziedu kompozīcijas

Par cik katra cilvēka dzīve ir pārslogota ar ikdienas rūpēm un problēmām, nereti nepaspēj saņemt prieku un gandarījumu no vienkāršām lietām. Bet tieši tajos ir laimes atslēga un dzīves gandarījums. Ja katra diena, kuru nodzīvo cilvēks, būs skaistuma un harmonijas pilna, tas cilvēks vienmēr izstaros laimi un mieru.

Galda kompozīcijas no dzīvajiem ziediem – tas ir vienkāršs risinājums biroja, mājas vai ēdnīcas pārvēršanai iedvesmas un patīkamas vietas radīšanai. Tādas nelielas lietiņas palīdzēs novērsties no nepatīkamām problēmām un koncentrēties uz kreatīviem risinājumiem. Studijas KROKUS speciālisti palīdzēs piemeklēt speciālās krāsu kombinācijas, kuri palīdzēs pacelt darbspēju vai atslābināties, viss atkarībā no nepieciešamības.

Maigie baltie floristikas elementi, kuri ir viens vesels ar galda ziedu kompozīcijam, padarīs tos par izcilu risinājumu kāzu dekoram. Izsmalcinātās rozes, orhidejas vai peonijas, pļavu ziedi vai neparastie augu hibrīdi ļaus pārvērst svētku restorāna zāli kāzas, dzimšanas dienas, gadadienas svībību laikā īstā pasakā. Pasūtiet ziedu kompozīcijas mūsu uzņēmumā par labvēlīgu cenu ar piegādi Rīgā un Latvijā. Jūs varēsiet noformēt pasūtījumu jebkurā gada laikā un dienas laikā. Jūs iepriecinās profesionālu pakalpojumu izmaksas, pasūtījuma operatīva apstrāde un vienmēr atbildīga labāko ziedu piegāde.

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
 2. ❶ Ziedu kompozīcijas
 3. Galda kompozīcijas (interjerā)

Ziedi online Riga. Pasūtīt ziedus online Rīgā interneta veikalā «KROKUS»

Lai pasūtīt ziedus online Rīgā, jūs varat izmantot interneta veikala «KROKUS» pakalpojumus, kur katalogā jebkuriem svētkiem var izvēlēties spilgtas un neparastas ziedu kompozīcijas. Skaistie ziedi online Riga iepatiksies katram saņēmējam. Mēs piegādāsim tos īsos laikos ar mūsu kurjerdienesta servisu. Mūsu ziedi online jūs varat pasūtīt, aizpildot pasūtījuma formu mūsu oficiālajā mājaslapā vai sazinoties ar menedžeri pa tālruni +371 200 303 06. Jūs varat pasūtīt pušķus uz jebkurām svinībām visu diennakti.

LAPPUSES: 1Nākamā
Parādīts 1 - 29 (kopā 29)
Galda kompozīcijas (interjerā) pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 32 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti