Ziedi piegade uz izlaidumam💐➤Puku puskis izlaidumam ➤Dāvanas izlaidumā

доставка цветов по риге krokus.lv

Pasūtīt ātru ziedu pušķu piegādi izlaidumam Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Izlaidums ir viena no galvenajām svinībām gandrīz katrai cilvēkam.Vislabākais risinājums dāvanai būs skaista ziedu pušķa izvēle izlaidumam.Ar mūsu interneta veikala palīdzību nav grūti to izvēlēties, jo mēs saviem klientiem piedāvājam tikai labāko flowerbox Rīga un ziedu kompozīcijas, kas veidotas no svaigiem ziediem. Mums ir labākie floristi Latvijā, kuri izgatavos greznus pušķus pēc klienta vēlēšanās.

Ziedi izlaiduma ar piegādi

Mūsu interneta veikals piedāvā ziedu piegādi izlaidumam Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Noformējot norādiet piegādes datumu un adresi, un mēs ziedus saņēmējam pasniegsim svētku dienā.Mēs piegādājam ziedus izlaidumam ar mūsu pašu kurjeru. Mēs arī ātri piegādāsim kastes ar ziediem un saldumiem Rīgā  , lai transportēšanas laikā ziedi nezaudētu savu pievilcību.Ja jums ir nepieciešami grezni ziedi, lūdzu, sazinieties ar mūsu ziedu salonu, kur ir tikai labākie un oriģinālie pušķi, ko radījuši patiesi profesionāļi.

Lai iepriecinātu savu tuvāko cilvēku vienā no viņa svarīgākajām dzīves dienām, pasūtiet mūsu veikalā dāvanas ar kurjeru un skaistus puķu pušķus, kuru sastāvā ir:

 • Skaistas un greznas dažādu šķirņu un krāsu rozes. Mums ir sarkanas, zilas, baltas un pat melnas rozes. Izvēlieties jebkuru šī zieda toni un izmantojiet to savam pušķim, kas paredzēt viņa izlaidumam;
 • Hortensia, kas jebkurā buķetē izskatās grezni;
 • Orhidejas, no kurām ir greznākās un smalkākās ziedu kompozīcijas;
 • Peonijas, kurām ir unikāls aromāts.

Kā veikt pasūtījumu interneta veikalā «KROKUS»

Lai pasūtītu dāvanas mūsu interneta veikalā, jums ir jāveic dažas vienkāršas darbības:

 • Apmeklējiet mūsu interneta veikala oficiālo tīmekļa vietni;
 •  Dodieties uz sadaļu “Kāds ir iemesls?” Un atlasiet apakškategoriju''izlaidums";
 • Pievienojiet savu iecienītāko ziedu dāvanu, lai pabeigtu grozu;
 • Aizpildiet veidlapu pakalpojumu sniegšanai, lai veiktu pušķu piegādi izlaiduma ceremonijā;
 • Mūsu vadītājs sazināsies ar jums, lai noskaidrotu visas piegādes iespējas;
 • Maksājiet par pasūtījumu jums ērtā veidā.

Pasūtīt rozes ar piegādi izlaidumam un dāvanas ar piegādi ir vienkārši,ērti un izdevīgi.

Nopirkt ziedus uz izlaidumu ar piegādi Rīgā un visā Latvijā

Svētki, kuri ir saistīti ar cilvēka izlaidumu no mācību iestādes - skolas, licejas, tehnikuma, akadēmijas, universitātes – ļoti aizkustinoši un neatkārtojāmi. Dzīves periodos, kas ir veltīti mācībām, cilvēks pārdzīvo ļoti daudz ko. Tas ir jaunā izzināšana, pasaules uzskata apvērsums, iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, draudzība uz visu mūžu, pirmā mīlestība ... Izlaiduma svētki nozīmē visu, kas bija noticis dzīvē visā mācību periodā, un tiem jābūt svinīgiem, kupliem, skaistiem.

Kādus ziedus izvēlēties uz izlaidumu? Tas jau ir gaumes un personisko priekšroku jautājums. Pušķi izlaidumam būs vajadzīgi, lai pateiktos pasniedzējiem, gan arī apsveicot absolventus. Skaistās ziedu kompozīcijas, ziedi ar piegādi Rīgā padarīs izlaidumu par vēl laimīgāku notikumu.

Izvēlamies labākus ziedus KROKUS

Profesionālā floristikas studija KROKUS piedāvā plašu pušķu, kompozīciju, populāru un neparastu ziedu sortimentu izlaidumam. Izvēlieties spilgtas, daudzkrāsainās kompozīcijas, baltās un zilās, dzeltenās un rozās krāsas ziedus. Skaistiem svētkiem būs vietā īrisi un rozes, tulpes un peonijas, frēzijas un gundegas, lilijas un gerberas. Katrs skaists un izsmalcināts zieds, kas Jums patīk, ir cienīgs, lai būtu izlaiduma pušķī. Tas var izteikt patiesu pateicību un novēlēt veiksmi.

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
 2. ❶ Iemesls: izlaidums

Pasūtīt puķu pušķus izlaidumam internetveikalā "KROKUS" online

Jūs varat pasūtīt skaistus svētku pušķus izlaidumam mūsu interneta veikalā "KROKUS" ar piegādi Rīgā tajā pašā dienā. Mēs piedāvājam vispievilcīgākos risinājumus lai svētki izdotos. Piedāvājam ātru ziedu piegādi  izlaidumam pa Rīgu un uz citām Latvijas pilsētām, ko varat pasūtīt tieši mūsu oficiālajā mājas lapā, kā arī zvanot mūsu uzņēmuma vadītājiem pa tālruni +37120030306.

Parādīts 1 - 60 (kopā 296)
IZLAIDUMS pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 9 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti