Rigas ziedi labākā cena✿. Rīgas ziedi par 10 EUR vai līdz 15 EUR Rīga❺

Rigas ziedi interneta veikalā KROKUS. ❶❶❶ LABĀKĀ KVALITĀTE LATVIJĀ. Mūsu ziedu salona katalogā ir atrodami ļoti daudz un dažādi Rigas pušķi un Latvijas ziedi. █▀▄█ ☎ +37120030306 █▀▄█

Nopirkt rīgas ziedus ar piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Mūsu floristikas studija KROKUS piedāvā izmantot skaistu ziedu iegādes un piegādes pakalpojumus. Ziedi ir svaigi, skaisti un ļoti kvalitatīvi. Izvēlieties katalogā rigas ziedi un dāviniet tos saviem tuviniekiem, draugiem, paziņām, priekšniecībai, vai arī biznesa partneriem. Šādu dāvanu novērtēs ikkatrs  un vienalga vai ziedi būs pasniegti kādos svētkos, vai vienkārši bez iemesla. Pie mums jūs atradīsiet ziedu kompozīcijas, kuras ir sagatavotas no visskaistākajiem Rīgā audzētiem augiem. Lai mūsu klienti varētu iepriecināt savus tuviniekus un pazīstamos cilvēkus ar brīnišķīgām dāvanām, mūsu profesionālie floristi oriģinālu ziedu dāvanu izveidei izmanto tikai svaigus ziedus. Pateicoties tam mūsu rīgas pušķi vienmēr ir skaisti, sulīgi, svaigi un aromātiski. Viņi papildinās jebkuru svētku atmosfēru un arī kļūs par patīkamu pārsteigumu situācijā, kad ziedu dāvināšanai nav pilnīgi nekāda iemesla.

KādusRrīgas ziedus izvēlēties

Mūsu ziedu salona katalogā ir atrodami ļoti daudz un dažādi Rigas ziedi. Mēs saviem klientiem, oriģinālā pušķa izveidošanai piedāvājam :

  • Īrisus;
  • Tulpes;
  • Rozes;
  • Peonijas;
  • Margrietas;
  • Saulespuķes ;
  • Krizantēmas;
  • Orhidejas.

Katalogā ir pieejami gan dārgāki gan arī lētāki ziedi. Jūsu Rīgas pušķi var atšķirties pēc ārējā izkata un cenas. Mūsu floristi tos izpušķos un izveidos oriģinālu dāvanu jebkuriem svētkiem.

Ja esiet nolēmuši pasūtīt ziedus pie mums, tad mēs jums piedāvājam garantēti kvalitatīvu apkalpošanu. Jūsu pasūtītie Rīgas pušķi, tiks piegādāti svinību dienā.  Pie mums ir iespējams pasūtīt ziedi pa pastu vai izmantot mūsu kurjerdienesta pakalpojumus.  Jebkurā gadījumā ziedi jums tiks nogādāti tieši laikā un bez kavēšanās. Vēlaties sagādāt patīkamu pārsteigumu savam tuviniekam vai paziņai? Pasūtiet Rīgas ziedi mūsu ziedu salonā un mēs tos piegādāsim svaigus un skaistus jūsu norādītajā adresē Rīgā vai jebkurā citā Latvijas pilsētā.

Pasūtiet ziedus mūsu oficiālajā mājaslapā vai piezvaniet mūsu operatoriem. Katra pasūtījuma apstrāde pie mums tiek veikta ļoti ātri. Pēc pasūtījuma apstrādes labākie Florists Rīgā un viņu komanda, ņemot vērā jūsu vēlmes un ieteikumus,  sāks savu darbu pie tā, lai radītu jums visskaistākos Rīgas pušķus. Pie mums jūs varat pasūtīt margrietiņas un citus ziedus un būt pārliecināti par to, ka tie saņēmējam tiks piegādāti tieši laikā.

Vislētāki pušķi ar piegādi Rīgā un visā Latvijā. Skaisti ziedi par cenu līdz 15 EUR

Kaut gan ziedi – tā ir patīkama greznība, kuru iegādājas tie, kuriem finanšu iespējas atrodas cienīgā līmenī, dažās situācijās tiek piemeklēti lēti pušķi, lēti ziedi. Zema cena uz ziediem dažkārt ir svarīgs noteikums pušķu iegādei uz korporatīviem pasākumiem, pirmo randiņu, sezonālām svinīgām dienām un citiem iemesliem.

Studija KROKUS – tas ir pieredzējušo floristu uzņēmums, kas garantē vienmēr svaigas, skaistas, oriģinālas ziedu kompozīcijas, ka arī lētas ziedu cenas rīgā. Mūsu uzņēmuma darba politika ir uz klientu orientēta. Mēs saprotam, ka mūsu pircēju budžets pušķu iegādei daudzos gadījumos ir ierobežots, tāpēc piedāvājam iespēju noformēt pasūtījumus par pieņemamu cenu. Jums par pamata priekšrocību no sadarbības ar mums būs vienmēr tas, ka pat par viszemāko cenu mēs garantējam augstu neapšaubāmu kvalitāti. Katrs zieds kompozīcijā būs svaigs, skaists, vesels. Pušķu pasūtīšana (Rīga) – tā ir iespēja vienlaikus ietaupīt un nest laimi citiem.

10 EUR – pušķa cena: izveidojām patīkamās un lētas dāvanas garastāvoklim, apsveikumam ar svētkiem, interjera dizainam

Ļoti svarīgi ziedus lēti nopirkt ir tajā gadījumā, ja naudas trūkuma dēļ Jūs nevēlāties atteikties no brīnumainās atmosfēras, kuru veido dzīvie ziedi. Īrisi, lavanda, rozes, orhidejas – šos ziedus līdz 10 EUR var nopirkt katrs. Bez tiem neiztiks kāzu dekors, galda dekors virtuvē vai birojā, greznas atmosfēras radīšanā kafejnīcā. Jūs varēsiet ievērojami ietaupīt uz pirkuma, ja noformēsiet pasūtījumu uz pašizvešanas nosacījumiem vai ziedu pirkšanu vairumā. Skaists zieds vai vairāki mazi ziedi – tas ir ļoti romantisks risinājums tam, lai atzītos mīlestībā vai uzdāvināt dārgām cilvēkam smaidu. Dzimšanas dienā, 8.martā, profesionālajos svētkos, 14.februārī mazs pušķis tiks saprasts kā ļoti mīļš, patīkams uzmanības apliecinājums, kas tiešām nozīmē ļoti daudz.

Lai pasūtītu pušķi par 10 EUR, Jūs varat izmantot online formu vai piezvanīt uzņēmuma speciālistiem. Mēs ar atbildības sajūtu izpildam katru Klienta vēlmi, tāpēc pat viens vai vairāki nelieli ziedi tiks rūpīgi izvēlēti un piegādāti vissvaigākajā izskatā. Pēc vēlēšanās pušķis tiks papildināts ar skaistu kartiņu ar novēlējumiem vai piegādāts anonīmi. Lēti ziedi no mūsu uzņēmuma – tas ir brīnišķīgs risinājums tam, lai darītu mazus pārsteigumus tuviem cilvēkiem bieži un pat bez iemesla.

Maigi ziedi par cenu līdz 15 EUR: mazs, bet patīkams prieks par godu korporatīvām pasākumam vai īpašam datumam

Neliela alga nav iemesls tam, lai nedāvinātu tuvajiem, radiem dāvanas, jo pušķi ir visērtākais, vispieejamākais risinājums, lai izceltu svētkus starp darba dienām vai padarītu parastu dienu pai gaišu un prieka pilnu. Dāvinot pieejamas cenu ziņā pušķus, Jūs varēsiet vienlaikus ietaupīt naudu un dāvināt labu garastāvokli.

Dāvanas izvēle jebkuriem svētkiem vai tāpat vien ir diezgan grūts uzdevums. Ļoti grūti uzminēt, ko vēlas un kas patīk cilvēkam noteiktajā dzīves posmā. Daudzas mantas, kuras tika uzdāvinātas, tiks pieņemti dēļ cieņas un pēc tam glabāsies skapī. Tāpēc pušķis par 15 EUR – labākā alternatīva jebkuriem svētkiem. Tas pildīs parastu un saprotamu lomu: vienkārši iepriecinās un iedvesmos, un pēc tam tiks visai mierīgi un dabiski nosūtīts miskastē līdz tam laikam, kad varētu paspēt apnikt. Ir vērts atzīmēt arī to, ka tādai dāvanai ir priekšrocības ekoloģiskās tīrības ziņā. Tas nepiesārņos planētu, jo kļūs par dabiskā dzīves cikla apgriezienu.

Starp lētiem pušķiem un kombinācijām, kuri noteikti iepriecinās saņēmēju, spilgtas pavasaras tulpes, baltās, sarkanās, rozās, dzeltenās, krēmrozes, krūmziedi uz īsiem kātiem, mīļas frēzijas un maigas gerberas, smaržīga lavanda, krizantēma un margrietiņa, svaigi izsmalcināti īrisi.

Kāzu dekoram tāpat ļoti svarīgi ir atrast ekonomklases risinājumu. Par cik lieli svētki prasa lielus tēriņus, ir svarīgi ietaupīt. Ja izvēlēties izsmalcinātus un akurātus dzīvus ziedus zāles dekoram, izvēle būs ļoti izdevīga, jo tieši dabiskie augi ļoti labi harmonē ar svētku kopējo simboliku.  Tāpat, pieejama un skaista būs aproce līgavai. Ja tas tiks izpildīts no svaigām orhidejām, tad tas būs gan pieejams, gan efekts.

Ja nepieciešama vienkārši formāla dāvana, tad tai jābūt par tādu vērtību, kādu Jums nav žēl notērēt uz to. Ziedi līdz 15 EUR pušķos un kompozīcijās būs ļoti veiksmīgs risinājums. Tos var nopirkt uzņēmumā KROKUS jebkurā gada laikā.

Ērta un izdevīga ziedu iegāde uzņēmumā KROKUS

Mūsu komanda strādā Jums vienmēr. Mēs pārdodam ziedus un pušķus par zemu cenu, lai Jūs varētu vienmēr dāvināt dāvanas. Mēs piegādājam oriģinālus un neparastus ziedus un izveidojām no tiem unikālas kompozīcijas, lai Jūs varētu pārsteigt pat vispiekasīgākus gaviļniekus. Mūsu piegāde ir orientēta uz palīdzību visgrūtākajā laikā – mēs piegādājam ziedus tikai 3 stundu laikā no pasūtījuma veikšanas. Ar uzņēmumu KROKUS Jūs viegli atrisināsiet visas grūtības, kas saistīti ar svētku sagatavošanu. Noformējiet pasūtījumu dažas dienas iepriekš, un svaigi ziedi būs noteiktajā vietā un noteiktajā laikā. Lēta ziedu piegāde – piedāvā un nodrošina to mūsu interneta veikals.

Lai iegādātos ziedu vai pušķi, izvēlieties vēlamo variantu mūsu lielajā katalogā. Veiciet ziedu kompozīcijas rezervāciju tā, kā Jums būs ērtāk. Viegla online pasūtījuma forma ir orientēta uz tā aizpildīšanu dažu mnūšu laikā. Pasūtīšanas algoritms ir intuitīvi vienkāršs un saprotams, tāpēc Jūs varēsiet ar to viegli tikt galā pat pirmajā pasūtīšanas reizē pie mums. Ja Jums būs ērtāk noformēt pasūtījumu pa tālruni, tad zvaniet un mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu. Pēc nepieciešamības mēs piedāvāsim pušķa foto pirms tā piegādes, kā arī Jūs saņemsiet atskaiti pēc pušķa pasniegšanas saņēmējam. Ar KROKUS (lēti ziedi rīgā)  ziedu iegāde vienmēr būs viegla un lēta.

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Ziedi un pušķi uz summu LĪDZ 15 EUR

Rigas ziedi labākā cena. Pušķi par 10 EUR un līdz 15 EUR

Ziedi ir tāda veida dāvana, kuru var dāvināt tāpatvien, pilnīgi bez jebkāda iemesla. Interneta veikala KROKUS katalogā ziedi ir pieejami ļoti plašā sortimentā, un katrs ziedu salona klients var izvēlēties sev piemērotāko pušķi vai brīnišķīgi noformētu ziedu kompozīciju. Īstie rīgas ziedi kļūs par lielisku jebkura svinīga pasākuma papildinātāju. Izvēlieties ziedus atbilstoši jūsu vēlmēm un finansiālajām iespējām un dāviniet tos saviem tuviniekiem, radiem, draugiem vai kolēģiem.

LAPPUSES: Nākamā
Parādīts 1 - 0 (kopā 0)
pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 70 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti