Ziedi ar kurjeru Rīgā ātri un kvalitatīvi 💐 Ziedu piegāde ar kurjeru

Ziedi ar kurjerpiegādi Rīga mājaslapā KROKUS.LV- tā ir droša 💖💐 ziedu kurjerpiegāde pa Rīgu.💐 Mēs piedāvājam labākus pakalpojumus ziedu piegāde ar kurjeru ✿✿✿ Ātra piegāde pa Rīgu ✿✿✿ Izsauciet kurjeru ziedu piegādei mājaslapā vai pa tālruni: █▀▄█ ☎️ +37120030306 ✅

Ziedu piegāde tajā pašā dienā Rīgā un visā Latvijā

Ziedu pušķi droši var nosaukt par universālāko dāvanu jebkuros svētkos. Ja izvēlāties nosūtīt ziedus Rīgā, tad košs un svaigs pušķis noteikti nesīs neaizmirstamas emocijas, izsakot vissiltākās un sirsnīgākās jūtas. Bieži gadās nejauši aizmirst iegādāties dāvanu. Ja laikus nav sagādāta dāvana, tad vienmēr noder ziedi ar kurjerpiegādi Rīga tieši uz mājām. Nosūtīt ziedus Rīgā par samērīgu cenu ar ”Krokus” kurjerdienestu!

Interneta veikals “Krokus” ar prieku sveicina apmeklētājus savā oficiālajā vietnē. Šeit ikviens varēs atrast un pasūtīt skaistu pušķi, un mūsu ziedu kurjers piegādās to Rīgā vai jebkurā citā Latvijas pilsētā. Turklāt jebkuru kompozīciju, kas atrodama mūsu katalogā, var papildināt ar skaistu dāvanu par ļoti samērīgu cenu. Bet tiem, kuri iepriekš nav varējuši iegādāties ziedi online Rīga, mēs piedāvājam izmantot pakalpojumu ziedi ar kurjerpiegādi Rīga, neizejot no mājas!

Ziedu piegāde ar kurjeru Rīgā (Latvija),  piegāde svētdienā, steidzama piegāde un ne tikai …

Viena no nozīmīgākajām mūsu kompānijas priekšrocībām ir ziedu pušķu un kompozīciju piegāde ar kurjeru Rīgā un jebkurā citā Latvijas pilsētā. Mēs ar pārliecību varam apgalvot, ka tik plašas sūtīšanas un saņemšanas pakalpojumu iespējas nenodrošina neviens ziedu salons mūsu valstī. Vispirms jāuzsver, ka ātra ziedu piegāde ar kurjeru Rīgā ir bez maksas! Cena kā kurjers nosūtīt ziedus Rīgā uz citām Latvijas pilsētām, ir no 5 līdz 25 eiro.

Otrā priekšrocība, pasūtīt ziedus Rīgā “Krokus”, ir iespēja to piegādāt svētdienās ar kurjers online, kā arī svētku dienās, kad citi ziedu saloni nestrādā. Tāpat pēc klientu pieprasījuma veicam:

 • izdevīgu ziedu piegādi precīzi laikā ar pasta kurjers;
 • ziedu kompozīciju piegādi naktī;
 • anonīmu pušķa piegādi;
 • piegādi bez saņēmēja adreses (ar tālruņa numuru).

Ātri atvest ziedi ar kurjeru uz jebkuru adresi Rīgā vai citā Latvijas pilsētā mums palīdz bagāta loģistikas pieredze, kā arī kurjeru un floristu profesionālisms, strādājot 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabāko apkalpošanu!

Kādus ziedus  ar kurjerpiegādi var iegādāties?

Interneta veikala “Krokus” preču katalogā ir plašs ziedu piedāvājuma klāsts. Praktiski visus no tiem var piegādāt ziedu kurjers Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Piedāvājumā ir  brīnišķīgi ziedi kastītēs Rīga no:

 • apbrīnojamām holandiešu un karaliskajām tulpēm;
 • greznām lilijām, kallām, īrisiem;
 • burvīgām dažādu krāsu un izmēru dārza, krūmu un peoniju veida rozēm;
 • tradicionālām krizantēmām, neļķēm, gerberām un peonijām;
 • greznām orhidejām, hortenzijām, frēzijām, alstremērijām.

Nereti ziedi ar kurjerpiegādi Rīga tiek papildināti ar stilīgu ietinamo papīru, spilgtām lentām vai ievietoti kartona cepuru kārbās, pītos grozos un pat dekoratīvos putnu būrīšos. Lielisks papildinājums jebkuriem ziedi ar kurjeru Rīgā  būs mīkstās rotaļlietas, baloni, šokolāde, apsveikuma kartiņas, augļi un ogas, ko arī var iegādāties mūsu veikalā.

Kā pasūtīt ziedus, lai saņemtu tos tajā pašā dienā?

Ja vēlaties, lai apdāvināmais saņem ziedu piegāde ar kurjeru dienā, kad tiek veikts pasūtījums, izmantojiet interneta veikala “Krokus” kurjerdienesta pakalpojumus. Noformējot pasūtījumu, norādiet vēlamo datumu un laiku, kad pušķi piegādāt, vai arī atzīmējiet “Piegāde noteiktā laikā”. Ja jums ir grūtības noformēt pieteikumu tiešsaistē, droši zvaniet salona operatoram pa norādīto tālruni, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju par ziedu izvēli, kā arī palīdzību pirkuma veikšanā.

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
 2. ❶ Ziedi kolektīvam Rīga

Ziedi ar kurjeru Rīgā – pasūtīt! Ziedu kurjers Rīgā

Ja vēlaties, lai Jūsu pasūtījumu piegādā ziedu kurjers Rīgā, tad ielūkojieties tiešsaistes veikala “Krokus” piedāvājumos. Katalogā ir dažādi ziedu pušķi. Ja jums patīk rozes, tulpes, gerberas, īrisi, šeit var pasūtīt visskaistākos pušķus, un mūsu ziedu kurjers Rīgā tos ātri nogādās, kur nepieciešams. Tas ir lielisks risinājums, lai apsveicamais saņemtu pušķi tieši svinības dienā. Mūsu ziedu salonā var pasūtīt dažādu krāsu kompozīcijas jebkuram gadījumam ar piegādi.

Parādīts 1 - 60 (kopā 312)
KOLEKTĪVAM pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 10 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti