Nopirkt ziedus Rīgā💐►Nopirkt puku puskis online ►Nopirkt ziedu pušķi❺

Ideāla ziedu kvalitāte! Nopirkt ziedus mājas lapā. Ātra piegāde visā Latvijā. █🌹💐► Mūsu mājas lapā jūs variet izvēlēties un nopirkt labākos ziedu pušķus, ✿ grieztos ziedus, konfektes, makarūnus, ziedu un augļu grozus, balonus, kartiņas. Iepirkties internetā ir vienkārši! █▀▄█ ☎ +37120030306 █▀▄█

Nopirkt ziedus Rīgā interneta veikalā KROKUS

Interneta veikals ‘’Krokus’’ sveic klientus savā oficiālajā mājas lapā. Pie mums jūs varat atrast un nopirkt ziedus rīgā ar piegādi gan galvaspilsētā, gan arī visā Latvijā. Starp sadarbības priekšrocībām ir vērts uzsvērt izdevīgas valentīndienas puķu pušķis un citu kompozīciju cenas, ātru pasūtījumu apstrādi, plašas kurjerdienesta pakalpojumu iespējas kā arī  lielu ziedu un pušķu izvēli.

Mūsu veikalā Jūs varat nopirkt ziedus visu diennakti ar piegādi  Rīgā un visā Latvijā. Šāda veida pakalpojumiem ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, jūs varat iegādāties pušķis no krūmrozēm un daudz citus ziedus un pasniegt tos savai ģimenei, draugiem vai kolēģiem, pat neizejot no mājām. Otrkārt, plašs preču sortiments kurš ļaus jums izvēlēties kompozīciju jebkurai gaumei un budžetam un nopirkt ziedus online. Treškārt, ar mūsu servisa palīdzību jūs varat sagādāt patīkamu pārsteigumu apdāvināmajai personai.

Ziedu sortiments pasūtīšanai internetā Rīgā (Latvija)

Interneta veikala ‘’Krokus’’ produktu katalogā varat izvēlēties un nopirkt ziedus rīgā lēti, piemēram:

 • krizantēmas;
 • rozes: parastās un deivida ostina rozes;
 • tulpes;
 • orhidejas;
 • īrius;
 • alstromērijas;
 • gerberas;
 • hortenzijas;
 • lilijas;
 • neļķes;
 • kallas;
 • peonijas;
 • frēzijas utt.

Bieži vien dārza ziedi efektīvi sader kompozīcijās ar pļavu ziediem, dekoratīvajiem augiem, stilīgajiem papīra iesaiņojumiem un spilgtajām lentēm. Turklāt jūs varat nopirkt ziedus pušķos, cepuru kastēs, grozos un pat dekoratīvos putnu būrīšos. Ja klients vēlēsies, profesionālie ‘’Krokus’’ floristi papildinās pušķi ar apsveikuma kartiņu, saldumiem, šokolādi, makarūniem kā arī augļiem, ogām, baloniem, svecēm un mīkstajām rotaļlietām. Esiet droši, ka jūs neatradīsiet tādu pušķu un dāvanu izvēli nevienā veikalā Rīgā un visā Latvijā!

Kurjera pakalpojums – ‘’Krokus’’ lepnums

Vēlaties pārsteigt tuvinieku, draudzeni vai mīļoto cilvēku? Tad sazinieties ar mūsu veikalu, lai nopirkt ziedu pušķi, kas tiks piegādāts  tieši laikā. Tādā veidā jūs varat sagādāt patīkamu pārsteigumu saņēmējam un uzdāvināt viņam neaizmirstamus iespaidus. Kurjers Piegādās pušķi norādītajā vietā norādītajā laikā un pasniegs to apdāvināmajai personai, nododot jūsu labākos novēlējumus.

Turklāt mūsu uzņēmuma klienti var izmantot papildu pakalpojumus kā piemēram:

 • pušķa attēla saņemšana pirms nosūtīšanas saņēmējam;
 • ziedu pasniegšanas fotoatskaite;
 • ziedu nakts piegāde;
 • anonīma dāvana.

Kā pasūtīt ziedus internetā ar piegādi Rīgā un visā Latvijā?

Lai ziedu piegade baltās rozes tiktu veikta uz  adresi Rīgā vai jebkurā citā Latvijas nostūrī izmantojiet mūsu mājas lapas ērtās funkcijas. Izmantojot īpašu veidlapu, norādiet kompozīcijas piegādes vietu un laiku, pārējo darbu pārņems mūsu kurjerdienesta speciālisti. Turklāt jūs varat zvanīt mums uz norādīto telefona numuru un noprecizēt visu informāciju par pasūtījumu ar mūsu menedžeri  telefoniski.

Nopirkt ziedus Rīgā un visā Latvijā – ideāls diennakts serviss, izdevīgi!

Mēs 100% garantējam, ka Jūs saņemsiet visideālāko servisu no uzņēmuma SIA ZIEDU BĀZE RĪGA. Mēs esam izveidojuši ērtu un ātru ziedu pasūtīšanu Rīgā, piegādājam ziedus jebkurā Latvijas pilsētā. Iespējama ziedu piegāde uzreiz 2-3 stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Mēs izpildīsim pasūtījumu tieši tā, kā Jūs to vēlēsieties. Ja vēlaties veikt nestandarta pasūtījumu, tad Jūs varat mums zvanīt pa tālruni +371 200 303 06 un mūsu pieredzējušie floristi izveidos Jums vajadzīgo kompozīciju.

Puķu piegāde – labākais risinājums situācijā, kad tuvojas svinības vai Jūs plānojat atzīties mīlestībā. Ziedu valoda ir tik bagāta un plaša, ka to nevar neizmantot kā instrumentu savstarpējās attiecībās. Darīt patīkamas lietas tuvajiem tagad ir kļuvis daudz vieglāk, jo tradicionālas dāvanas, kuri stingri dzīvo katra cilvēka mentalitātē, tagad nav obligāti meklēt veikalos, pirkt par ļoti augstu cenu un ilgi pārvadāt nelabvēlīgos apstākļos. Tagad nevajag iet uz ziedu kiosku, kas ir pārpildīts ar steigas pilniem cilvēkiem un apgrūtinātiem pārdevējiem, kuri pat nepaspēj iesaiņot skaistus pušķus un sniegt Klientiem konsultāciju. Lai varētu nopirkt ziedus online, tagad ir pietiekami atrast mūs (ziedu salons KROKUS) pēc frāzes ziedu pasūtīšana Rīga KROKUS, ieiet uzņēmuma «Krokus» mājaslapā un 5 minūšu laikā noformēt pasūtījumu ziedi online.

Kāpēc ir vērts pievērst uzmanību ziediem

Vienmēr spilgti un svinīgi ziedi, ziedu pušķi, kuri nes sevī saules siltumu un nepārspējamus dzīvas dabas aromātus, izsauc apbrīnu un aizkustinājumu. Cik arī nebūtu satriecoša dāvana jubilejā, bez ziediem nevar radīt pilnvērtīgas svinīgas atmosfēras jaukumu. Romantisku vārdu var būt daudz, bet tikai sārtas rozes vai puķu pušķis romantika izteiks iemīlēšanas, patiesīguma un kaisles būtību. Tieši diennakts ziedu piegāde Rīgā no mūsu uzņēmuma (KROKUS ir tieši diennakts ziedu veikals) atrisinās visas problēmas ar ziedu izvēli un piegādi. Mēs atnāksim palīgā, ja Jūs esat aizmirsis par tuvojošiem svētkiem un izglābsim situācijā, kad gaviļnieka mīļākie ziedi nav atrodami ziedu kioskā. Ziedu piegāde Rīgā  un Latvijā par zemu cenu ļaus padarīt dzīvi košāku, uzdāvinātie ziedi uz visiem laikiem atstās siltas atmiņas par svētkiem un Jūsu dāvanām bez iemesla uz ļoti ilgu laiku.

Cik daudz naudas ir vērts ieguldīt ziedu iegādē

Atkarībā no svētku veida, personīgām vēlmēm un Jūsu iespējām, viens puku puskis vai pat vairāki puku puski var būt kā pamata, tā arī papildus dāvana vai svarīga pārsteiguma daļa. Par cik pie mums var nopirkt ziedus jebkura izmēra un šķirnes, svētki neiztiks bez šī brīnumaina atribūta neatkarīgi no tā, cik daudz Jūs esiet ar mieru samaksāt. Sortimentā ir ekonomiskās un premium klases ziedu kompozīcijas. Svaigi nogrieztie ziedi – tā ir romantiskā alternatīva konfektēm un bezjēdzīgiem suvenīriem. Par to laiku, kamēr ziedi saglabās savu svaigumu, tie rotās Jums tuva cilvēka istabas, virtuves vai kabineta interjeru, bet kad tie sāks novīst, tos mierīgi var izmest, līdz ar to atverot telpu visām jaunām un svarīgām. Bezmaksas ziedu piegāde rīgā ļaus vienlaicīgi ietaupīt Jūsu budžetu un laiku, pie tam kļūs par pušķa augstākās kvalitātes garantiju pēc piegādes. Ne visi puķu veikali, kuros, protams, arī ir skaisti puķu pušķi, var piedāvāt piegādi. Puku piegade riga no mūsu floristikas studijas ietaupīs Jums laiku, kuru varēsiet veltīt saviem mīļajiem.

Kādās situācijās nevar iztikt bez ziediem

Pateicoties floristikas studijai KROKUS nopirkt ziedus Rīgā bez pārmaksām, nerviem un apgrūtinājumiem piegādes laikā var katrs, nevajag ignorēt iespēju veikt tādu dāvanu, kad tas tiešām ir vietā. Pat viens dzīvais zieds spēj uzlabot garastāvokli Jūsu otrai pusītei vai iepriecināt mammu. Ziedu pušķus darba dienās Jūs varat dāvināt pēc paša vēlēšanās, un tas pavisam nav obligāti, bet tomēr ir daži gadījumi, kad bez tādas dāvanas neiztikt:

 • Tēva, mātes vai māsas, drauga, kolēģes, meitenes, sievas vai meitas dzimšanas diena;
 • Kāzu gadadiena;
 • Veiksmīgs notikums tuva cilvēka karjerā;
 • Uzvara kaut kādā konkursā;
 • Izlaidums, pēdējais zvans;
 • Tuvojas pirmais randiņš;
 • Plānojat atzīties mīlestībā;
 • Vēlaties uzlabot garastāvokli tuvam cilvēkam lietainā dienā.

Nopirkt ziedus, kuri visvairāk patīk potenciālām saņēmējam vai kuriem ir labvēlīga simboliskā nozīme – varat nešaubīties, Jūs izdarīsiet milzīgu rīcību, uz kuru mūsdienās ne katrs ir spējīgs. Skaists pušķis – tas ir tik pat starojoša Jūsu jūtu un rūpju izpausm, kā labais vārds.  Meitene, kurai ne reizi nedāvināja ziedus, jutīsies nepilnvērtīga, nevarēs iegūt pārliecību par to, ka viņu tiešām mīl un novērtē. Ja reizēm nedāvināt ziedus mātei, viņa aizmirsīs to, ka viņu ciena un par viņu rūpējas.

Pušķu, puku piegade var īstenoties dažādos veidos, atkarībā no Jūsu vēlmēm, būs ļoti labs risinājums pārsteigumam mīļotajai vai radinieku apsveikumam, kuri dzīvo tālu no Jums. Noformējiet piegādes pasūtījumus ar pašizvešanas nosacījumiem, pukes uz majam vai tieši saņēmējam puķes ar kurjeru, pasūtiet apsveikuma kartiņas ar neparastu dekoru un efektu parakstu, un Jūs saņemsiet lielu gandarījumu no pateicības un apbrīnas novērošanas  uz Jums tuvu cilvēku sejām.

Ziedu piegādes raksturojumi

Uzņēmums KROKUS piedāvā saviem Klientiem iespēju izvēlēties dažādus piegādes veidus. Ja Jums ir gana daudz laika, vai arī Jūs atrodaties netālu no mūsu studijas, Jūs varat pasūtīt jebkurus pušķus ar bezmaksas pašizvešanu. Lēta ziedu piegāde tiek īstenota visas Rīgas pilsētas teritorijas ietvaros, pie tam ir pieejama ziedu transportēšana uz jebkuru Lietuvas pilsētu uz ļoti labvēlīgiem nosacījumiem. Cenas uz pašiem ziediem un uz piegādi ir diezgan pieņemamas, tāpēc tos var pasūtīt uz svētkiem vai ikdienai. Ja Jūs dzīvojāt Rīgā un pasūtīsiet pušķi, kuras vērtība būs no simts euro, Jums tiks piedāvāta ziedu piegāde rīgā bezmaksas.

Jūsu pasūtījuma darba īstenošanas procesā, Jūs varēsiet saņemt bezmaksas ziņas par padarīto darbu. Ja Jūs vēlaties jau gatavā veidā novērtēt ziedus, kuru ekspress piegādei Jums ir liela nozīme, Jūs varat pasūtīt par nelielu samaksu pēc Jūsu pieprasījuma izveidotā pušķa foto atskaiti. Ziedu piegādes Rīgā nepieciešamības gadījumā mēs izpildīsim ziedu kompozīcijas korekciju, lai uz visiem 100% apmierinātu Jūsu vēlmes. Mēs vienmēr esam taktiski un toleranti pret mūsu Klientiem, jo mums ir svarīgi, lai Jūsu mērķi un vēlmes ar mūsu ziedu pušķu starpniecību tiktu īstenoti vislabākajā veidā.

Profesionāļi ir Jūsu rīcībā: mūsu kurjeri izdarīs visu, lai svētki pārvēršas par jautru un neaizmirstamu pasākumu

Vēršoties studijā KROKUS, Jums tiks izveidoti unikālie greznie pušķi. Puķu piegāde rīgā un puku piegade latvija tiek īstenota saskaņā ar Jūsu vēlmēm. Jūs varat pats izlemt, kad un kur ziedu pušķi tiks piegādāti un kādā veidā saņēmējs tos saņems. Pārsteidziet simpātisku meiteni ar sarkanām rozēm, tos anonīmi nosūtot. Ieprieciniet māti ar pavasaras tulpēm ar patiesiem pateicības vārdiem apsveikuma kartiņā. Nosūtiet sievai balto īrisu pušķi, lai viņai atgādinātu, ka Jūs esiet sajūsmā par viņas skaistumu.

Ziedu kurjers atbrauks speciāli aprīkotajā transportā, nosacījumi kurā tiek regulēti saskaņā ar prasītajiem rādītājiem tā vai citā auga laika uzglabāšanai. Kad tuvojas populāri svētki un ziedu saloni ir pārpildīti un tur ir liela ažiotāža, Jums nav obligāti stāvēt rindās, jo pušķa pasūtīšanas brīdī  KROKUS Jūs iztērēsiet tikai 5 minūtes pasūtījuma noformēšanai, pārējās rūpes uz sevi paņems mūsu studijas darbinieki. Ziedu kurjers rīgā parūpēsies par to, lai puķu piegāde rīgā tiktu īstenota ātri un kvalitatīvi. 

Katrs ziedu piegādes kurjers mūsu uzņēmumā izej speciālu apmācību, lai ne tikai spētu apieties ar augiem, pušķiem, bet arī lai skaisti pasniegtu dāvanu saņēmējam, ja par to lūgs pasūtītājs. Plašs ziedu serviss ir pieejams Rīgā un visā Latvijā, par ko parūpējās puķu veikals Krokus. Nepieciešamas puķes ar piegādi? Nekādu problēmu! Pieredzējuši profesionāļi tiks ar to galā! Puķu serviss KROKUS piedāvās Jums tādu opciju, kā „Ziedi ar kurjeru” neatkarīgi no saņēmēja adreses. Vēlaties iepriecināt saņēmēju arī ar dāvanu? Arī tas ir iespējams! Davanu piegade riga, kuru īstenos mūsu puķu kurjers rīgā, neatstās vienaldzīgu nevienu!

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Ziedu piegāde Rīga un visa Latvija
 2. ❶ Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)

Nopirkt ziedus Rīgā un visā Latvijā.💐 Nopirkt puku puskis online

Ja neziniet, kur iegādāties ziedus Rīgā ar diennakts piegādi, sazinieties ar mūsu ziedu interneta veikalu, kur katrai gaumei tiek piedāvāti labākie pušķi un ziedu kompozīcijas. Puķu veikala katalogā ir daudz dažādi ziedi, ko mūsu floristi var izmantot, lai izgatavotu kommpozīciju atbilstoši jūsu vēlmēm. Mūsu veikala galvenās priekšrocības ir ātra pasūtījumu apstrāde un ātra gatavu kompozīciju piegāde svinību dienā. Mēs 100% garantējam, ka Jūs saņemsiet visideālāko servisu no uzņēmuma SIA ZIEDU BĀZE RĪGA. Jūs varat mums zvanīt pa tālruni +371 200 303 06 un mūsu pieredzējušie floristi izveidos Jums vajadzīgo kompozīciju.

LAPPUSES: 1234Nākamā
Parādīts 1 - 60 (kopā 231)
Grieztie ziedi pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 14 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti