Davanu piegade Rīgā 🎁➤ 💐Dāvana labākajai draudzenei ❺❺❺

Dāvanas labākajai draudzenei no uzņēmuma KROKUS. Skaistas ziedu kompozīcijas ☯ Gaisa baloni ☯ Dāvanu kastes ➤ Dāvana piegade labākajai draudzenei no Rīgas ☘ Izvēlieties ziedu kompozīcijas ar konfektēm ➔ tas ir ❶ garšīgi, ❷ interesanti, ❸ oriģināli █ ☎ +37120030306 █ Visu diennakti █

Iegādājieties dāvanu Rīgā draugam jebkāda iemesla dēļ ar  piegādi uz adresi.

Mēs esam priecīgi piedāvāt saviem klientiem tādu pakalpojumu kā dāvanu piegāde Rīgā. Mūsu ziedu salonā "KROKUS" Jūs atradīsiet daudzus pārsteiguma dāvanu variantus savai draudzenei , kā arī skaistas un lētas rozes Rīgā. Mēs tās nogādāsim pēc iespējas ātrāk, izmantojot mūsu pašu kurjerudienesta pakalpojumu. Ja jums ir labākais draugs vai draudzene, bet nezināt, ko dāvināt dzimšanas dienā, vārda dienā vai kādās citās svinībās, pievērsiet uzmanību mūsu interneta veikala katalogam Rīgā. Šeit mums ir plašs oriģinālo risinājumu klāsts, lai katrs klients varētu bez grūtībām izvēlēties pārsteigumu savam draugam vai draudzenei.

Ja jums ir nepieciešama dāvana jūsu labākajai draudzenei, mēs palīdzēsim jums izvēlēties labāko variantu. Sazinieties ar veikalu vadītājiem, kuri palīdzēs piemeklēt nelielu simbolisku dāvanu jūsu pušķim, kas var būt 101 roze Rīgā. Katalogā ir iekļautas šādi dāvanu varianti:

  • Suvenīri nelielu statuju veidā;
  • Skaistas vāzes;
  • Saldās dāvanas labākajai draudzenei, kur ietilpst saldumu un šokolādes komplekti;
  • Hēlija svētku baloni;
  • Dažādas mazas lietiņas, kas palīdzēs izrotāt jebkurus svētkus.

Pasūtīt oriģinālās dāvanas savai  labākajai draudzenei

Mūsu interneta veikals veic dāvanu piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās,tajā skaitā arī operatīvu krūmrožes piegāde. Mēs piedāvājam saviem klientiem norādīt precīzu adresi, lai jūsu draugs vai draudzene dāvanu varētu iegūt tieši svētku dienā. Šāds pārsteigums, kas tiek piegādāts tieši pie dzīvokļa durvīm, būs lielisks risinājums, kas būs lielisks papildinājums pušķim un piešķirs spilgtumu jebkuriem svētkiem.

Lai pasūtītu dāvanu un dzeltenas rozes Rīgā jūsu labākajai draudzenei mūsu interneta veikalā, jūs varat izvēlēties jebkuru Jums ērtu laiku un apmeklēt mūsu vietnes katalogu sadaļā „Dāvanas”. Izvēlieties jebkuru produktu un nosūtiet tos uz grozu. Pēc tam veiciet pasūtījumu, aizpildot nepieciešamos laukus. Pēc tam nosūtiet lūgumu par dāvanu piegādi labākajai draudzenei, un mēs turpināsim to apstrādāt. Pēc tam mūsu menedžeris sazināsies ar jums, lai noskaidrotu pasūtījuma galvenās nianses. To var izdarīt jebkurā laikā, jo mēs strādājam visu diennakti. Mums ir ērts klientu serviss. Mēs  sniedzam pilnu informāciju par pasūtījuma statusu ar sms palīdzību. Mums ir ātra  piegāde uz visām adresēm visās Latvijas pilsētās.

DĀVANAS un ziedi ar piegādi pa rīgu

Katrs zina, cik patīkami, kad tev dāvina dāvanu, bet, ja cilvēks, kuram Jūs gribējāt kaut ko uzdāvināt, atrodas tālu no Jums? Ko tad darīt? Kur atrast dāvanu, neizejot no mājas, un vēl piegādāt to saņēmējam?

Dāvanu āvanu interneta veikals „KROKUS” īsteno dāvanu piegādi Rīgā un uz citiem Latvijas Republikas pilsētām. Dāvanu un ziedu grozu piegāde Rīgā, Latvijā tiek īstenota saņēmēja rokās. Ja jūs veicat pasūtījumu no citas valsts, Jums nenāksies maksāt par starptautisku piegādi un muitu. Mēs strādājam visu diennakti, tāpēc jebkurā laikā Jūs varēsiet pasūtīt pie mums dāvanu un uzreiz to apmaksāt. Dāvanu piegāde Rīgā jebkurā diennakts laikā, bez brīvdienām mūsu veikalā „Krokus” tiek veikta ātri un laicīgi. Oriģinālo ziedu dāvanu interneta veikals vīriešiem un sievietēm Rīgā – ir ideāli, stilīgi un mūsdienīgi!

Mūsu interneta veikala sadaļā „Katalogs” Jūs ieraudzīsiet dažāda veida dāvanas, kuru vidū ir dārgas, budžeta, dāvanu grozi, paredzēti jebkurām svinībām. Mūsu firma ir neapšaubāms līderis šajā biznesa sfērā. Mēs piegādājam dāvanas un ziedus vairāk, nekā uz 150 pasaules valstīm. Ja nolēmuši sasmīdināt draugu, pasūtiet pie mums kaut ko interesantu sadaļā „interesantas dāvanas vīriešiem”.

Pasūtīt dāvanu piegādi Rīgā interneta veikalā

Esat iemīlējušies? Tad Jums uz sadaļu „Dāvanas svētā Valentīna dienai”. Sagribējāt uztaisīt pārsteigumu bērnam – meklējiet to sadaļā „Oriģinālās dāvanas bērniem”. Baloni, saldumi, rotaļlietas, plaukšķenes, sveces, dekors mājām – to visu atradīsiet mūsu Rīgas interneta veikalā. Dāvanas pa Rīgu un Latviju ar piegādi bez brīvdienām. Interesantas dāvanas vīriešiem Rīgā gaida Jūs mūsu veikalā. Taupiet laiku un naudu! Nāciet pie mums! Pasūtiet mūsu veikalā dāvanas pa Rīgu un uzzināsiet, kas ir kvalitāte, ātrums, drošums!

Kad mums dāvina apbrīnojamas dāvanas, mums uz brīdi apstājas sirds. Mēs skatāmies uz to ar cerību un noslēpumu. Mūsu veikals palīdzēs Jums atminēt noslēpumainu dāvanas mīklu! Jo mūsu dāvanas ir radījuši mūsu augstās klases meistari, un tas nozīmē, ka arī dāvanu jūs saņemsiet vislabāko! Ienāciet mūsu mājas lapā – pasūtiet un dāviniet!

 

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs

Gardumi (kopā 6 produkti)

Apskatīt visus gardumus

Mīkstās rotaļlietas (kopā 0 produkti)

Apskatīt visas mīkstās rotaļlietas

Dāvanu grozi (kopā 4 produkti)

Apskatīt visus dāvanu grozus

Suvenīri (kopā 0 produkti)

Apskatīt visus suvenīrus

Rožu ziedlapiņas (kopā 3 produkti)

Apskatīt visas rožlapiņas

Vāzes (kopā 3 produkti)

Apskatīt visas vāzes
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti