Premium klases pušķis pie Jums mājās pēc 3 stundām? Mēs to varam!

Pasutiet VIP ziedus mūsu interneta veikalā un būsiet patīkami pārsteigti. Ātra ziedu piegāde Rīgā, svaigi ziedi, jaukas dāvanas.

Premium ziedu pušķis Jūsu mājās pēc 3 stundām? Mēs to varam! Steidzams pasūtījums un ziedu piegāde Rīgā

Floristikas veikals «Krokus» piedāvā izdevīgus risinājumus premium klases ziedu pušķu iegādei Rīgā: diennakts ziedu ekspress piegāde par zemu cenu vai bezmaksas. Dāvanu pušķi lielā sortimentā visiem dzīves gadījumiem un visām gaumēm elegantā dizainā no profesionāļiem.

Rozes, tulpes, dižkallas un krokusi, hiacintes un krizantēmas, hortenzijas, ceriņi – mūsu sortimentā ir tikai kvalitatīvi ziedi, par kuriem var tikai sapņot. Piedāvāsim kompozīcijas, kurus Jūs nevarēsiet atrast ziedu kioskā un svaigus pušķus ar piegādi. Ziedi ar piegādi Rīgā pacels garastāvokli un padarīs svinības vēl vairāk brīnišķīgākus.

 

Pušķu piegāde: jebkurš zieds būs saņēmēja vāzē pēc 3 stundām vai dažām dienām

Profesionālā diennakts ziedu piegāde Rīgā (kā arī ziedi latvija) ir orientēta uz pircēju pieprasījumu apmierināšanu, kuri vēlas ietaupīt laiku, naudu un saņemt kvalitatīvus, skaistus pušķus. Rozes mīļotajai, tulpes mātei, īrisi māsai, hiacintes sievai - Jūs atradīsiet mūsu katalogā jebkuru ziedu saskaņā ar Jūsu vēlmēm.  Ja Jūs vēlaties iegādāties oriģinālus, neparastus ziedus – šo jautājumu arī var viegli atrisināt. Pat izsmalcinātās orhidejas neparastā krāsā, zilas rozes un retas holandes tulpes ir mūsu spēkos piegādāt dažu dienu laikā. Viss, kas Jums atliek – pasūtīt ziedus ar piegādi pa latviju.

Ekspress ziedu piegāde (Rīga, Latvija) aizņems līdz 3 stundām pēc pušķa apmaksas, dažos gadījumos retu pušķu pasūtīšanas gadījumā Jūs varat gaidīt piegādi nedēļas laikā. Visi darba niansi tiek saskaņoti ar Klientu pa tālruni vai online.

Ja Jūs esiet vērsies studijā Krokus un pasūtījat ziedus Rīgā, ekspress piegāde var maksāt no 10 līdz 15 EUR atkarībā no saņēmēja adreses. Piedāvājums bezmaksas piegādei Jūs priecēs lielā pušķa pasūtīšanas gadījumā (vērtībai no 100 EUR). Piegāde, šādā gadījumā, būs patīkams pārsteigums Jums no uzņēmumā.

Nepārmaksājiet par steidzamību

Nepieciešams šodien uzdāvināt pušķi? Jums nevajag pārmaksāt, jo tieši šādu jautājumu atrisināšanai strādā mūsu uzņēmums. Lēta ziedu piegāde tiks Jums piešķirta arī tajā gadījumā, ja uzņēmuma darbiniekam būs nepieciešas piegādāt ziedus saņēmējam no anonīma adresāta. Ar mums Jūs varēsiet pārsteigt, sagatavot pārsteigumu un ar veiksmi atzīmēt svētkus, kuri ir svarīgi Jūsu tuvajiem. Tikai profesionālie pušķi ar ātru piegādi ļauj saņemt pilnu gandarījumu no dzīves, kurā svarīgākais ir tuvu Jums cilvēku labs noskaņojums. Un atgādinām, ka mums ir ziedu piegāde rīgā bezmaksas!

Kuros gadījumos ziedu piegāde būs īsts glābiņš

Pilsētā ir sastrēgumi, Jums ir daudz darīšanu, salūzis auto, vispār nav laika pirkumiem, pie tam vēl vakarā Jūs gaida sieva, lai kopā nosvinētu Jūsu gadadienu? Ziedu piegāde bezmaksas ļaus Jums iegūt premium pušķi tieši Jūsu mājās. Jūs varēsiet samaksāt tikai par greznu ziedu kompozīciju, bet rūpes par piegādi un tās izmaksām paņems uz sevi mūsu uzņēmums. Tieši grezns pušķis dāvanai ļaus Jums iespaidīgi akcentēt Jūsu statusu.

Ja veikalā visi pušķi ir standarti un izskatās ne pārāk iespaidīgi, nepieciešams labi padomāt pirms pirkuma. Studijas «Krokus» interneta veikalā vienmēr var pasūtīt greznas kompozīcijas,   grozu pušķus. Ziedu piegāde visā latvijā ietaupīs Jums diezgan vērojami laiku un ļaus veltīt brīvas minūtes dārgajiem.

Ar ko atšķiras premium pušķi

Puķu pastnieks var piegādāt jebkuru pušķi visīsākajā laikā. Tā saucamie ziedi pa pastu – kas var būt romantiskāk? Dāvana tiks uzdāvināta tieši saņēmējam. Ziedu dāvanas komplekts var sevī ietvert standarta vai dizainera kartiņu. Jūsu izvēlei tiek piedāvātas ne tikai ziedu pušķi, bet arī kompozīcijas ar ziedlapiņam, visdažādākajiem augiem, dekora elementiem, augļiem, ogām, saldumiem. Premium pušķa raksturojums atšķir to no parastām ziedu kompozīcijām sekojoši:

 • Vidēji vērtība ir 100 EUR;
 • Pušķis sastāv no liela ziedu daudzuma;
 • Visi elementi ir savstarpēji ir cieši saistīti;
 • Sastāvā ir tikai veselīgie un pilnvērtīgie augi;
 • Var saturēt retus ziedus;
 • Katrs pušķa augu komponents tiek apstrādāts ar speciāliem instrumentiem un ķīmisko sastāvu ilgākai glabāšanai;
 • Kompozīcijām ir patīkams, delikāts, naturāls ziedu aromāts;
 • Ziedu piegādes kurjers rūpīgi sekos tam, lai pušķis paliktu neskarts piegādes laikā, Jūs saņemsiet atskaiti par piegādes faktu. Atcerieties, ka bezmaksas ziedu piegāde rīgā Jums arī var tikt piedāvāta!  

Kā izvēlēties dāvanu

Ziedi bieži ir pamata dāvana svētkos vai dāvanas/pārsteiguma elements, tāpēc izvēles brīdī ir svarīgi vadīties pēc īpašiem principiem, būt uzmanīgam. Nepieciešams atcerēties par to, ka dāvana būs pieņemta tieši tā, kā Jūs to vēlaties, tikai dažu svarīgu niansu atbilstības gadījumā:

 • Ir piemērota iemeslam. Dārgas un lielas dāvanas ir piemērotas dzimšanas dienām un jubilejām. Vārda dienas gadījumā var uzdāvināt skaistu pušķi ar kartiņu vai sagatavot pārsteigumu, kas ir saistīts ar saņēmēja hobiju. Astotais marts un visu mīlētāju diena nav iespējama bez ziediem. Kāzu dienā labāk ir dāvināt naudu, noderīgas saimniecības lietas, spilgtas ziedu kompozīcijas;
 • Labvēlīga simbolika. Katrai dāvanai ir simboliskā nozīme, un tam ir jāpievērš uzmanību, jo saņēmējs var būt ļoti uzmanīgs attiecībā uz šiem jautājumiem. Ja Jūs izvēlaties ziedus, tad nedaudz ir jārunā to valodā. Jūs varat izmanotot speciālu literatūru vai saņemt konsultācijas pie studijas Krokus ekspertiem.
 • Optimālā cena. Šī nianse ir svarīga ne tikai saistībā ar Jūsu budžetu, bet arī ar to, kā saņēmējs reaģēs uz dāvanu. Zinot par augsti ieņemamo stāvokli sabiedrībā, lēta simboliskā dāvana no Jums var tikt atzīta par necieņu un izsmejošu žestu. Tāpēc šādos gadījumos nepieciešams pie dāvanas izvēlēties ne vienu skaistu ziedu, bet gan greznus dāvanu pušķus.

Ziedu vairumtirdzniecība KROKUS atbalstīs un īstenos dzīvē katru Jūsu ideju, palīdzēs sagatavot mīļajiem skaistu un patīkamu pārsteigumu.

PREMIUM KLASEs pušķi ar piegādi pa rīgu

Ja jūsu tuvs vai mīļotais cilvēks atrodas tālu no Jums, bet Jūs nolēmāt viņu apsveikt ar dzīvo ziedu pušķi, ideāls risinājums ir pušķu piegādes serviss. Mūsu augsto tehnoloģiju laikā var apsveikt pa telefonu vai internetu, bet tas ir pārāk banāli, un neradīs pārsteiguma efektu. Daudz romantiskāk, kad pēc zvana pie Jūsu durvīm, Jūs ieraudzīsiet kurjeru ar milzīgu ziedu pušķi. Ideāls Premium klases pušķis ar piegādi pa Rīgu ir labākā dāvana mīļotājiem un tuviniekiem.

Premium klases pušķu piegāde Rīgā ir serviss, kuru diktē mums mūsdienas pasaule, kura ir piepildīta ar viedtālruņiem, datoriem un planšetēm. Cilvēkam, izņemot virtuālu pasauli, jāsaņem bauda no dzīvās saskarsmes. Ziedu pušķi un ziedu kompozīcijas ir lieliska dāvana un uzmanības zīme tiem, kas jums ir tuvs.

Pasūtīt ziedu pušķi

Liels ziedu pušķu katalogs palīdzēs izvēlēties tieši to pušķi, kas pilnībā atklās Jūsu jūtas. Ja parādīsies vēlme vai nepieciešamība nopirkt balto rožu pušķi vai Lielo pušķi no zilām rozēm un Jūs nezināt, kur to var izdarīt, nav vērts tērēt laiku šī jautājuma risināšanai. Daudz vienkāršāk vērsties pie interneta veikala „Krokus” profesionāļiem.

Sortimenta daudzveidība un kvalitāte – mūsu veikala darba pamats.

Luksa klases ziedu kompozīciju katalogs mūsu veikalā palīdzēs jums izvēlēties vajadzīgo pušķi. Premium pušķis vai luksa klases pušķis ir tieši tas, kas liks smaidīt Jūsu tuvinieku un mīļoto cilvēku.

Pirmais Premium klases ziedu interneta veikals Rīgā ir atvērts saviem Klientiem visu diennaktī. Luksa klases ziedu pušķa pasūtījums ar piegādi Rīgā var veikt jebkurā Jums ērtajā laikā. Profesionālie floristi no Rīgas palīdzēs Jums izvēlēties ideālu pušķi. Skaisti pušķi ar steidzīgu piegādi Rīgā: tulpju pušķis, pušķis no lilijām, pušķi no rotaļlietām, no ziediem – tas viss tiks piegādāts saņēmēja rokās termiņā.

Pušķi ir vajadzīgi vienmēr. Bez tiem dzīve būs tukša un skumja. 101 roze, kuru uzdāvināsiet mīļotai, spēj padarīt brīnumu un ieklāt ceļu jaunajā kopīgajā, laimīgajā dzīvē. Melnas rozes, izrotātas ar dekoru, izraisīs neaprakstāmu sajūsmu. Liliju pušķis kāzām piešķirs šim pasākumam svinīgumu. Ziedi dara fantastiskās lietas mūsu straujā dzīvē, tie spēj darīt īstus brīnumus. Ir grūti iedomāties mūsu dzīvi bez tiem.

Kā arī ir grūti iedomāties Rīgu bez mūsu Premium klases ziedu veikala. Mēs spējam padarīt pasauli Jums apkārt krāsainu un spilgtu. Melnas rozes, zilas rozes, izrotātas ar dekoru, gaida savu saņēmēju mūsu pušķu katalogā. Neatlieciet savu vēlmi apsveikt jums dārgu cilvēku! Izdariet to šodien ar mums!

Kāda ir mūsu interneta veikala priekšrocība?

Mēs īstenojam diennakts atbalstu mūsu klientiem. Jums pietiek ieiet mūsu mājas lapā, veikt pasūtījumu, norādot saņēmēja adresi, un – visu pārējo izdarīsim mēs.

Mūsu komandā strādā tikai profesionāļi, kuri pārzina un mīl savu nodarbi.

Profesionālisms ir mūsu firmas galvenais kritērijs! Diletanti pie mums nestrādā.

Jūs varat pasūtīt melnas rozes vai zilas rozes, kā arī jebkurus eksotiskie ziedi pa tālruni, pēc reģistrācijas mūsu mājas lapā. Jūs varat uzdot mūsu konsultantiem jebkurus jautājumus, saistītus ar pušķa piegādi un noformējumu. Mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz tiem. Premium klases interneta veikals „Krokus” garantē Jums augstu ziedu un ziedu kompozīciju kvalitāti, savlaicīgu ātru piegādi. VIP klientiem – visaugstāko kvalitāti un apkalpošanu! Mēs rūpējamies par Jums! Izrotāsim mūsu pasauli ar dzīvās dabas krāsām!

 

2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
 2. ❶ Diennakts premium klases ziedu piegade Rīgā

Steidzams pasūtījums un ziedu piegāde Rīgā

Svaigu ziedu pasūtīšana un piegāde par zemām cenām. Augstas kvalitātes garantija. Izvēlieties kompozīciju PREMIUM KLASE un noformējiet pasūtījumu. Mēs garantējam labākus iespaidus no pasūtītās preces. Ja Jūs vēlaties konsultāciju vai pasūtīt kompozīciju PREMIUM KLASE pa telefonu, tad zvaniet mums: +371 27 273 227. Gūstiet labākus iespaidus no pasūtītājiem ziediem internetveikalā KROKUS.

LAPPUSES: 1Nākamā
Parādīts 1 - 52 (kopā 52)
PREMIUM KLASE pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 13 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti