Kāzu galda noformēšana ar ziediem Rīga un visa Latvija. Kāzu viesu galdu noformēšana ar ziediem. Jaunlaulāto galda noformēšana Rīgā

Kāzu galda noformēšana veiksmīgo noformejumu ar ziediem un baloniem foto. Ziedi uz kāzu viesu galdiem. Kāzu ziedu noformējums no 2015 ziediem un baloniem Rīgā

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīga
  2. ❶ Kāzu floristika Rīgā: kāzu pušķi un ziedi, kāzu noformēšana
  3. Kāzu galdu noformēšana

Kāzu galdu noformēšana

Veidojot un formējot ideālu kāzu galdu ir ļoti svarīgi nepalaist garam nevienu sīkumu! „Krokus” studijas meistari pārvērtīs Jūsu galdu par neātkārtojamu šedevru. Jebkurš galdš -  jaunlaulāto, viesu vai dāvanu -  kļūs par unikālu! No liela materiāla klāsta mēs izvēlēsimies vissvarīgākos un vispiemērotākos materiālus tādam pasākumam ka kāzas!

Veidojot Jūsu zāles interjeru, salona dizaineri pamatojas uz svētku galveno ideju. Kāzu galdu var pārveidot  ar auduma, svaigu ziedu, svečturu kompozīciju palīdzības. Mūsu speciālisti ņem vērā visu: trauku dizainu, telpas izmērus, mēbeļu dizainu.

Kāzu galdu dizaina pamatus veido galda svārki un galdauti. Klasiskām kāzām ļoti labi derēs baltas krāsas tekstils.

Stilīgi izskatas galdi, kuri ir uzklāti ar zilas vai sarkanas krāsas tekstilu. Izrotājot jaunlaulāto galdu, vēlams izmantot dekoru no viegliem un plāniem audumiem, jo ar tiem lieliski var kombinēt dažādās krāsas.

Ziedu rotājumus uz jaunlaulāto un viesu galdiem labāk taisīt dažādus, bet tajā laikā jāsaglabā kopējais kāzas stils. Ampeļa rotājumi no dzīviem ziediem un augiem sniegs pasākuma nozīmīgumu. Viesu galdiem derēs zemas, nelielas zeidu kompozīcijas, kuri netraucēs sarunai.

Oŗiģinālie rotājumi piešķirs īpašu šarmu. Jaunlaulāto galdā – šampanieša pudele un glāzes. Salvetes ar gredzeniem, viesu kartiņas – viss tas ir viesu galda atribūti.

 

Jaunlaulāto galda noformējums

Jaunlaulato galds ir galvenais kāzu elements. Tieši tur sēž svinību vaininieki un tieši uz viņiem ir vērsti viesu, fotokameru objektīvu skatieni visa banketa garumā. Tāpēc tā ārējais izskats ir pats svarīgākais kāzu rotājumu elements!

Salona speciālisti, izmantojot savu ilggadējo pieredzi līgavas un līgavaiņa galda noformēšanā, izveidos neatkārtojamu un omulīgu telpu, kuru noteikti nopelnīja visskaistākais vakara pāris. Saviem Klientiem mēs piedāvājam piesātinātu audumu dekoru, lieliskus ziedu risinājumus, izrotātas glāzes!

Jaunlaulāto galda tradicionālie rotājumi vienmēr ir bijušās sveces, visiespējamākās kompozīcijas un tekstils. Ļoti eleganti izskatas šampanieša pudeles, kuras ir izrotātas ar lentēm un bantītēm, un blakus stāv šampanieša glāzes.

Tekstila dekors ir galvenais jaunlaulāto galda rotājums. Ja ir auduma galdauts, kas nosedz galda priekšu un sānus, tad galdu var izrotāt ar speciāliem tekstila celiņiem.

Galdautam ir jābūt klasiski baltam vai šampanieša krāsas, bet var lietot arī citas krāsas. Galda svārki ir tādā pašā krāsas gammā, kā galdauts - standarts vai cita krāsā. Pa virsu galda svārkiem galds obligātā kārtā tiek drapēts ar dekoru.

Drapējuma krāsai obligāti jāsaskan ar papildus dizaina elementiem, piešķirot galdam neviltotu greznību.

Tas izskatīsies lieliski, ja to izrotās ar LED virteni. Virtene piešķirs objektam noslēpumainību un romantiskumu, un tas būs īsts furors!

Vai izmantot dažādu krāsu variantus – tas viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmes un mūsu dizainera fantāzijas, kura ir vienkopus ar Klienta domu.

Ļoti labi der jaunlaulāto galdam dekorācija no ampeļiem – tā būs salīdzināma ar ūdenskritumu vai ar uguņošanu. No ziediem vēlams izveidot apmali un izvietot to pa perimetru, pievienojot kompozīcijas no svecēm, bantītēm, lentītēm u.c. floristikas elementiem.

Lai bankešu zāle izskatītos efektīvāk, aiz jaunlaulātiem izveido aizmuguri, kas arī kalpos par fonu fotogrāfijām.

Tās noformēšanā izmanto dažādus audumus, kompozīcijas, speciālus vainagus sirds vai laulību gredzenu formā. Ja turpat pievienot gaisa balonus un virtenes, tad aizmugure pārvērtīsies un kļūs diezgan stilīga.

Viesu galdu dizains

Mūsu komanda palīdzēs Klientam izvēlēties galdautu krāsas un materiālu, izdomas interesantas kompozīcijas no dekoratīvajiem elementiem un svaigajiem ziediem, lai arī viesi justos banketā omulīgi un komfortabli. Viss tas atgādinās mazu oāzi, kurā viesi ērti pavadīs laiku banketā.

Stilīgi risinājumi darbā ar viesu galdu interjeru saucās par dizainu, kurā ir dažas funkcijas interjera rotājumu izveidē.

Pirmais: profesionāli izrotāti viesu galdi ir pamats no kopējā zāles izskata; tikai tie nosaka noskaņojumu un siltu telpas atmosfēru, kurā notiks kāzas.

Otrais: ja tie ir izrotāti, tad svinības būs komfortablāki un patīkāmāki.

Trešais: izveido labvēlīgu atmosfēru  starp viesiem no līgavaiņa, līgavas un to vecāku puses.

Galvena loma banketā viesu galdu dizainā ir tekstilam. Izveidotie no tā galdauta svārki, baltas salvetes, stilīgi celiņi, galdauti radīs svētku un prieka sajūtu.

Ir labāk, lai tekstils būtu vienā krāsā – pēc iespējas balts, bet var arī veikt drosmīgus eksperimentus: tumšie galdauta svārki kombinācijā ar balto galdautu.

Pasakaini stūrā galdos izskatīsies baltie galdauti kombinācijā ar košas krāsas celiņiem. 

Ziedi nekad nedrīkst būt par traucēkli sarunai! Tas ir viens no galvenajiem galdu dizaina noteikumiem! Visas kompozīcijas tiek liktas augstas vai zemas elegantās glāzēs. Tad saruna starp viesiem ritēs viegli un nepiespiesti un nekas netraucēs ēšanas laikā.

Romantikas radīšanai un kompozīciju noformēšanai viens no pamatelementiem ir sveces. Tās ir spējīgās padarīt Jūsu rotājumu romantiskātu un noslēpumaināku. Bet ja ar ziediem vēl izrotāt svečtutus, tad viss būs vēl romantiskāk.

Galdi ar taisniem stūriem labi saderēs un izskatīsies ar ziedu virtenēm, apaļu ampeļu kompozīcijām. Ziedi tajos izskatīsies kā ūdenskritums un tas viss atgādinās dabas radītu brīnumu. Tas piešķirs svētkiem neparastu un nomierinošu izskatu.

Salvešu servēšanā tiek lietoti gredzeni, kuri ir izgatavoti no floristiskā materiālā ar atsevišķiem rotājumiem. No tiem tie paliks vēl izsmalcinātāki un stilīgāki.

Monotonu maigo ziedu dekoru var izmantot trauku rotāšanai.

Kad ir liels pasākumu galds, vēlams tajā izvietot nelielu pušķi pie katra galda piederuma komplekta, kurš ir paredzēts dāmām.

Galdu jānoformē ar svaigiem ziediem, bet krēslus var izrotāt ar rozēm, piestiprinot pie tiem maigas krāsas bantīti.

Rīgas salonā „Krokus” Jūs saņemsiet pilnu pakalpojumu klāstu viesu galdu dizainā.

Mēs piedāvāsim Jums noīrēt jebkuru banketas tekstilu. Pēc Jūsu pasūtījuma sašūsim Jūsu kāzu banketam galdauda svārkus, galdautus.

Individuāli katram galdam tiek izstrādāti vairāki dizaina varianti – vēlams izrotāt tos vienādi, bet var arī piemērot daudzveidīgu dekoru, lai viesu galdi, kuri paredzēti pārīšiem atšķirtos no galdiem, kuri paredzēti bērniem, ka arī līgavas un ligavaiņa draugu galdiem. Tas piešķirs kāzām kontrastu un individualitāti galdu dizainu ziņā.

Dizainā mūsu floristi izmanto dažādu vāzu formas. Galdus tiek rekomendēts noformēt ar svaigiem, dzīviem ziediem. Krēslu noformējumam mēs izmantojām rozes no maigas krāsas auduma, kuras tiek papildinātas ar lentītēm un bantītēm, dekoratīvajiem rotājumiem, kompozīcijām no svecēm.

Kāzu tortes galdu rotājums

Torte ir pats svarīgākais dizaina elements.

Kāzas ir pats spilgtākais un svarīgākais notikums jebkurai līgavai, tāpēc visam šajā dienā jābūt perfektam!

Kāzu bankets skaitās par lielā notikuma finālu. Interjera dizains, kāzu galda servēšana, tās apkalpošana un ēdienkarte – viss tas kļūs par galveno aprunāšanas objektu viesu vidū.

Pats galvenais kāzu galda elements ir torte. Un ar šo ēdamo mākslas darbu jaunlaulātie padalīsies ar saviem draugiem un tuvajiem. Tam jābūt pēc garšas un izskata par etalonu meistara meistarībai. Tādam ēdamam briljantam.

Katram dārgam briljantam nepieciešams labs ietvars – tātad arī Jūsu garšīgo un skaito kāzu torti nepieciešams ielenkt ar kaut ko tik pat skaistu. Mūsu salonā Jūs varēsiet izvēlēties un pasūtīt rotājumu Jūsu tortei, kura iederēsies kāzu pasākuma stilā pēc visām noformēšanas prasībām.

Materiāli, kurus mēs izmantosim tortes galda dizainā: svaigie ziedi, dekoratīvie audumi, bantītes, elegantas mežģīnes, strazas, u.t.t.

Mūsu salonā ir liels materiālu daudzums un katrs Klients sameklēs to, kas viņam visvairāk iepatiksies.

Kāzu tortes griešanas tradīcija ir ļoti svarīga! Tortes griešanas process ir pelnījis īpašu uzmanību no apkārtējo puses. Kameras, foto objektīvu un viesu skati šajā brīdī tiks pievērsti tikai Jums. Kāzu tortes galda neakcentējošs noformējums pārvētīsies šajā brīdī par lielisku fonu fotogrāfijām, kuros tiks iemūžināts šīs svarīgs moments.

Jūs nebūsiet vienīgais, kurš vēlēsies iemūžināt uz ilgu atmiņu šo skaistumu. Lai to izdarītu Jums nepieciešams ar mums sazināties, pastāstīt par savām iecerem, kurus gribētos īstenot kāzās. Mēs kopā ar Jums apspriedīsim visus jautājumus, kuri radīsies tikšanas laikā. Par pelnītu rezultātu no mūsu sadarbības būs apbrīnojami Jūsu viesu skati. Jūsu dvēselē paliks vispatīkāmākas, neaizmirstamas atmiņas.

Lūdzām Jūs griesties pie studijas „Krokus” menedžeriem. Jūs ietaupīsiet laiku un naudu, kas mūsdienās nav mazsvarīgi.

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti