Daudzkrāsainās rozes piegāde Rīgā ➤ Pušķis no daudzkrāsainām rozēm ❺

Nopirkt daudzkrāsainās rozes ar bezmaksas piegādi Rīgā. Jūs variet arī pasūtīt piegādi daudzkrāsainās rozes Latvijā. Labākie pušķi no daudzkrāsainās rozes █▀▄█ ☎ +37120030306 █▀▄█

Nopirkt Divkrāsu rozes ar piegādi Rīgā un visā Latvijā.

Svaigu ziedu pasūtīšana un piegāde par zemām cenām. Augstas kvalitātes garantija. Izvēlieties Divkrāsu rozes un noformējiet pasūtījumu. Mēs garantējam labākus iespaidus no pasūtītās preces. Ja Jūs vēlaties konsultāciju vai pasūtīt Divkrāsu rozes pa telefonu, tad zvaniet mums: +371 200 303 06. Gūstiet labākus iespaidus no pasūtītājiem ziediem internetveikalā KROKUS.

Daudzkrāsainās rozes Rīgā (Latvija) no interneta  veikala “Кrokus”

Papildus plašajam vienkrāsaino rožu sortimentam, interneta veikals “Krokus” saviem klientiem piedāvā plašu spilgtu un daudzkrāsainu ziedu sortimentu, un visiem ziedi cena būs zema. Šādas daudzkrāsainās rozes rīga  var kļūt par lielisku pamatu apbrīnojamu individuāla pasūtījumu pusķu un kompozīciju radīšanai, kā arī kļūt par oriģinālu un neparastu dāvanu, kad tiek pasniegtas kā svaigi griezti ziedi.

 Nereti  pušķis no daudzkrāsainām rozēm, kas ir profesionālu floristu radīts un ir nogādājams jebkurā Rīgas in visas Latvijas nostūrī tiek papildināts ar:

 • Dekoratīviem augiem;
 • Spilgtām apsienamām lentām;
 • Stilīgu iepakojumu no blīva papīra vai tīkliņa;
 • Cilindriskām kartona kastēm;
 • Dabīgiem pītiem groziņiem.

Papildus tam, jebkuru no piedāvātajām kompozīcijām klients var papildināt ar apsveikuma kartiņu, mīksto rotaļlietu, saldumiem vai suvenīru, kurus arī ir iespejams iegādāties mūsu interneta veikalā.

Rīgas un Latvijas daudzkrāsaino rožu fotogrāfijas.

Preču katalogā mūsu ziedu veikals Rīgā piedāvā vairāk nekā 10 dažādas daudzkrāsaino rožu šķirnes, kuru attēlus jūs varat atrast mājaslapā un daudzkrāsainās rozes nopirkt pa zemām cenām. Starp viņām ir vērts izcelt tādus apbrīnojamus pušķus kā:

 • “Mana Rīga”;
 • “Regīna”;
 • “Kanēlis”.

Šīs kompozīcijas un rozes pec pasutijuma izgatavotas izmantojot spilgtus dekorus kā piemēram margrietas, orhidejas, alstromērijas, krizantēmas, hortenzijas, peonijas un citus augus. Ja esat izlēmuši nopirkt daudzkrāsainās rozes,  kas nav piesātinātas ar liekiem rotājumiem, tad pievērsiet uzmanību divkrāsainajiem ziediem groziņā, cilindra kastei vai parastam pušķim apsietam ar lentu.

Kā tiek radītas daudzkrāsainās rozes Rīgā(Latvija)?

Dažas Rīgas un Latvijas daudzkrāsainās rozes tiek radītas ar selekcijas palīdzību. Tomēr daudz vienkāršāks un izplatītāks veids ir augu apliešana ar pārtikas krāsvielām pildītu ūdeni. Izmantojot dažādu krāsu piedāvātās iespējas, floristi iegūst varavīksnes toņu rozes un brīnišķīgas kompozīcijas. Apskatīt šo rožu fotogrāfijas no Rīgas un visas Latvijas un pasūtīt melnas rozes Rīga jūs varat apmeklējot mūsu profilus sociālajos tīklos.

Lai veiktu pasūtījumu ar daudzkrāsainās piegāde rīgā  no preču kataloga interneta veikalā “Krokus”, izmantojiet mūsu mājas lapā piedāvātās ērtās funkcijas vai vienkārši piezvaniet mūsu kompānijas menedžerim pa norādīto tālruni. Papildus tam, piezvanot jūs varēsiet saņemt pieredzējuša florista bezmaksas konsultāciju ziedu izvēlē un saņemt  palīdzību pasūtījuma veikšanai internetā.

Nopirkt Divkrāsainās rozes Rīgā ar piegādi. Oriģināli ziedi par pieņemamu cenu

Kas var būt labāks par sarkanām, rozām vai baltām rozēm? Pareizi - daudzkrāsainās rozes pušķos un kompozīcijās. Tie ir neparasta skaistuma ziedi, kas sevī ietver spilgtu un maigu, brīnumainu un skaistu rožu nokrāsu. Meistarīgi saliktās kompozīcijās no KROKUS tie izskatīsies neatvairāmi. Pasūtiet ziedus un pušķus online/pa tālruni, ar piegādi vai uz pašizvešanas nosacījumiem. Jūs iepriecinās cenas, bet kvalitāte neatstās vienaldzīgu.

Daudzkrāsainās rozes tagad nav retums, bet tomēr tie skaitās par greznības un panākumu simbolu. Ja Jūs uzdāvināsiet šādus ziedus tuvajam cilvēkam, tad varēsiet parādīt savas gaumes izsmalcinātību. Eleganti pušķi patīk meitenēm, sievietēm, vīriešiem. Tā ir optimālā premium klases izvēle, kura būs vietā, apsveicot ar svētkiem vai vienkārši garastāvokļa uzlabošanai.

Pamanāms zieds, pušķis, kombinācija no profesionālās floristikas studijas palīdzēs iespaidot pat kaprīzus un grūtus cienītājus. Uzdāviniet mīļotājiem, radiem, draugiem šādu greznu dāvanu un tas paliks atmiņā uz visiem laikiem kā patīkams notikums.

Kādas rozes visdažādākajās krāsās var iegādāties veikalā KROKUS

Ja Jums nepatīk vienkāršība un vientonis, un pie tam vēlaties ienest dzīvē spilgtus toņus un lieliskus kontrastus, varat sākt to darīt ar skaistām dāvanām. Pie mums Jūs varēsiet pasūtīt retus ziedus, daudzkrāsainās rozes ar neparastām kombinācijām:

 • Daudzkrāsainās rozes ir pieejamas populāru ziedu sortimentā. Vienmēr ir pieejamas balti rozās, balti sarkanās un dzeltenīgi oranžas rozes. Tie vienlaikus parādīs mīlestību, nopietnus nolūkus, kaisli, maigumu, tīrību. Šādi ziedi būs piemēroti daudzos gadījumos – randiņam, jubilejai, kāzām vai dzimšanas dienai;
 • Rozes ar daudzkrāsainām ziedlapiņam – tā nav vienkārši dāvana, bet gan mākslas darbs. Ziedlapas šādām rozēm ir ļoti skaistas, un pie mums Jūs varēsiet pasūtīt tādus ziedus, lai pārsteigtu ar greznu dāvanu tuviniekus. Vienkāši norādiet savas vēlmes un mūsu speciālisti minimāli iespējamā termiņā izpildīs Jūsu pasūtījumu;
 • Varavīksnes krāsas rozes – premium klases dāvana tiem, kuri ir pieraduši iziet ārpus rāmjiem un kuriem nepatīk ierobežojumi pieejamu un populāru mantu ziņā. Pat ja Jūs vēlaties pasniegt tādu dāvanu, KROKUS profesionāļi Jums palīdzēs.

Kāpēc daudzkrāsainās rozes ir labākā dāvana

Sarkanās, baltās, rozās rozes– tie ir visnotaļ grezni un ierasti. Tie ir vēlami, bet vairāk jūtu par aizkustinājumu nevarēs izraisīt. Tā ir tradicionāla dāvana, pie kuras visi jau pierada un kuru uzskata par pašsaprotamu. Dāvināt tādus ziedus nepieciešams, bet var arī izvēlēties alternatīvu. Nopirkt ziedus (Rīga), kuriem  būs neparasta nokrāsa – tas ir labākais risinājums greznai dāvanai.

Roze pati par sevi nes mīlestības, skaistuma, cieņas un miera simboliku. Daudzkrāsainā roze – tas ir skaistās dzīves simbols, kura ir pilna ar harmoniju un spilgtu momentu. Ja Jūs vēlaties novēlēt cilvēkam pilnu, greznu un bagātu dzīvi, pasūtiet pie mums elegantus un graciozus daudzkrāsainās rožu pušķus. Jūsu pirkums būs Jums izdevīgs cenas ziņā, pie tam mēs Jums piedāvāsim ātru piegādi jebkuros termiņos iespēju robežās.

Saskaņot visas nianses pie KROKUS var online konsultācijas palīdzības laikā vai pa tālruni. Garantējam pušķu augstu kvalitāti, piedāvājam ērtus pasūtījuma pieņemšanas nosacījumus, diennakts darba laiks, lai varētu piepildīt Jūsu dzīvi ar vislabākiem ziediem. Lielu un dārgu pušķu pasūtīšanas gadījumā mēs dāvinam bezmaksas steidzamu piegādi. Atcerieties, ka pasniegt jebkuras dāvanas – tas vienmēr ir patīkami. Dariet to sava gandarījuma dēļ!

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Ziedu piegāde Rīga un visa Latvija
 2. ❶ Nopirkt rozes
 3. Divkrāsu rozes

Divkrāsainas krāšņas rozes par izdevīgu cenu ar piegādi Rīgā un visā Latvijā

Oriģinālās divkrāsu un varavīksnes dudzkrāsainās rozes par izdevīgām cenām gaida jūs floristikas interneta veikalā «Krokus». Satriecošie svaigi grieztie ziedi kā arī pusķi un kompozīcijas no brīnišķīgām daudzkrāsainās rozes jūs varat pasūtīt mūsu mājaslapā un tas jums prasīs tikai 5-10 minūtes. Papildus tam, noformēt brīnišķīgā pušķis no daudzkrāsainām rozēm piegādi var vienkārši piezvanot studijas «Krokus» operatoram pa telefonu +371 200 303 06. Pieteikumi tiek pieņemti visu diennakti

LAPPUSES: 1Nākamā
Parādīts 1 - 26 (kopā 26)
pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 14 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti