2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Ziedu piegāde Jelgava (Latvija). Nopirkt ziedus Jelgavā

Ziedu piegāde Jelgava (Latvija). Nopirkt ziedus Jelgavā

Praktiski nav iespējams atrast cilvēku, kurš nebūtu priecīgs saņemt dāvanā ziedu pušķi. Jelgavas ziedu veikali piedāvā plašu ziedu kompozīciju sortimentu visiem dzīves gadījumiem: dzimšanas dienām, randiņiem, jubilejām, kāzām, izlaidumiem un citiem svētkiem. Stilīgu ziedu pušķi Jelgava novērtēs arī vīrieši, jo, piemēram, ziedus ir pieņemts dāvināt uzņēmuma priekšniekam no pateicīgajiem darbiniekiem. Mēs garantējam ne tikai ziedu pārsteiguma piegādi, bet līdz ar to arī saņēmēja teicamu garastāvokli!

Bet, ja Jūs vēlaties nopirkt ziedus Rīgā, Jūs patīkami pārsteigs izvēle, kuru piedāvā mūsu svaigo ziedu interneta veikals «Krokus». Īpašu mūsu sortimenta lepnumu veido rozes, sākot ar sarkanām, baltām un krēmkrāsas un beidzot ar divkrāsainām rozēm, kā arī melnām un zilas krāsas rozēm un Deivida Ostina rozēm.

Izlemjot pasūtīt ziedus Jelgavā, pievērsiet uzmanību mūsu mājaslapas īpašajai sadaļai – «Premium». Tur Jūs atradīsiet pumpurus cepuru kastēs, gaumīgi piemeklētas kompozīcijas un drosmīgus ziedu risinājumus, kuri noteikti iepatiksies adresātam, tāpēc Jums noteikti jāveic ziedu pasūtīšana Jelgava!

Ziedu piegāde Jelgava (Latvija). Nopirkt ziedus Jelgavā

PIEVIENOJIET PUŠĶIM

Veicot pasūtījumu «Krokus» mājaslapā, piedāvājam ne tikai ziedu piegade Jelgava, bet arī iespēju pievienot pušķim kādu detaļu pēc Jūsu vēlmes. Tas var būt:

• šokolādes konfekšu kaste Ferrero Rocher vai Raffaello ar kokosa skaidiņām;

• leģendāru «Makarons» cepumu izlase;

• folijas hēlija balons sirds formā ar uzrakstu «I love you» un daudz kas cits!

Tāds patīkams papildinājums ne tikai nodemonstrēs Jūsu rūpes un simpātijas, bet arī padarīs Jūsu pārsteigumu unikālāku un saņēmējs to atcerēsies vēl ilgu laiku.

PASŪTĪJUMS UN APMAKSA

Nopirkt ziedus Jelgavā mūsu mājaslapā var ar Jūsu interneta bankas palīdzību, ar Visa vai MasterCard kartēm vai caur elektronisko maku Webmoney. Mums darbojas elastīga pasūtījumu atcelšanas sistēma: ja Jūs atsakaties no piegādes līdz pušķa izveidošanas brīdim, nauda tiek pārskaitīta atpakaļ uz Jūsu kontu (ņemot vērā arī komisiju par pārskaitījumu). Mēs garantējam ziedu kompozīciju svaigumu, ātru puku piegāde Jelgava un Jūsu personīgo datu drošu aizsardzību. Iespējams pasūtīt ziedus Jelgava un noformēt caur e-pastu, tālruni vai faksu. Ja Jūs vēlēsieties izveidot savu personīgu ziedu kompozīciju vai pasūtīt iepatikušos pušķi citā krāsu gammā, sazinieties ar mums caur e-pastu vai pa tālruni un mēs noteikti Jums palīdzēsim! Pasūtiet arī pukes ar piegadi Jelgava, jo tikai iedomājaties, cik laimīga būs saņēmēja par puku piegade Jelgava!

Puķu pušķi Jelgava – par pārējo parupēsies ziedu kurjers Jelgava!

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti