2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Ziedu piegāde Valmiera (Latvija). Nopirkt ziedus Valmierā

Ziedu piegāde Valmiera (Latvija). Nopirkt ziedus Valmierā

Pakalpojumu tirgus nemitīgi aug un attīstās, tāda dinamika raisa jaunu uzņēmumu atvēršanos katru gadu. Šajā nozarā uzņēmums Krokus ieņem pirmās pozīcijas jau ne pirmo gadu. Pateicoties uzņēmuma darbībai  nopirkt ziedus Rīgā var bez grūtībām, kā arī pasūtīt ziedus Valmiera ar puku piegāde Valmiera starpniecību.

Interneta veikals palīdz pasūtītājiem nopirkt ziedus Valmierā ātri un jebkurai gaumei (ziedu pasūtīšana Valmiera), to specializācija - «Brīnišķīgā» nozare:

  • pušķu, kompozīciju un grozu ar ziediem noformēšana svētku notikumiem, kāzām vai cilvēkiem, kuri vēlas nodot savas emocijas, izteikt cieņu vai iepriecināt tuviniekus;
  • pieredzējuša speciālista (florista) konsultācija visu diennakti;
  • vienmēr svaigu, smaržojošu, kā arī eksotisku ziedu realizācija, kuri iepriecinās un apmierinās pat viskaprīzāko Klientu;
  • ātra un pircējam izdevīga ziedu piegade Valmiera.

Kā noformēt piegādi

Nopirkt vienu vai dažādas preces no kārotā sortimenta ir ļoti viegli (pievērsiet uzmanību pakalpojumam “puku piegade Valmiera”). Lai pasūtītu ziedus Valmierā nepieciešams tikai ieiet veikala Krokus mājaslapā, izvēlēties vajadzīgo sadaļu un pušķi vai svaigi grieztos ziedus, nospiest uz pogu «Pasūtīt», lai pukes ar piegadi Valmiera būtu piegādātas. Preces lapā būs piedāvāts:

Ziedu piegāde Valmiera (Latvija). Nopirkt ziedus Valmierā
  • izvēlēties ziedu daudzumu pušķī un redzēs pasūtījuma summu;
  • piemeklēt papildu dāvanu, piemēram, mīksto rotaļlietu, rožu ziedlapiņas, «saldo dāvanu» vai ko citu.

Kad izvēle ir veikta, var pāriet pie noformēšanas vai atgriezties, lai veiktu pirkumus tālāk, ja Klients pēkšņi ir pārdomājis un izlēmis pievienot savam pušķim vēl kādu detaļu.

Noformējot pasūtījumu Klients ievada savus datus, piegādes datumu, laiku un adresi, kā arī var izmantot papildu pakalpojumus:

  • ieraudzīt savu pušķi pirms piegādes;
  • saņemt ziņojumus par pasūtījuma saņemšanas gaitu.

Ziedu veikali Valmierā ne vienmēr var piedāvāt vajadzīgo sortimentu, bet uzņēmums Krokus piemeklēs Jums jebkuru preci īsos termiņos.

Apmaksas veidi ir sīki aprakstīti sadaļā «Serviss un pakalpojumi» Krokus.lv mājaslapā. Ja Klients veic Premium klases pasūtījumu, tad piegāde būs bezmaksas 2-3 stundu laikā pēc noformēšanas. Saņemt konsultāciju, izrunāt visas pasūtījuma detaļas un noformēt pasūtījumu var pa tālruni: +371 259 07 300, e-pastu: info@krokus.lv vai izmantojot faksu.

Puķu pušķi Valmiera – vēl nekad pasūtīt ziedus nav bijis tik vienkārši! Veiciet pasūtījumu un mūsu ziedu kurjers Valmiera īstenos piegādi visīsākos termiņos un ar smaidu, lai ziedu pušķi Valmiera priecētu saņēmēju ilgu laiku!

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti