2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Cik maksā rozes interneta veikalos Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Cik maksā rozes interneta veikalos Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Interneta veikalā KROKUS jūs variet pasūtīt visdažādāko sugu un šķirņu ziedus par ļoti zemām cenām. Rozes tiek uzskatītas par vienu no vispievielcīgākajiem ziediem, kas kļūs par atbilstošu dāvanu jebkurā dzīves situācijā.  Un ja jums interesē cik maksā rozes rīgā, tad veicot pasūtījumu mūsu veikalā, varam jums garantēt, ka rožu cena jūs noteikti apmierinās. Pie mums ziedu pušķis kompozīcijas no rožu ziediem ir ļoti pieejamas un demokrātiskas cenas. Saskaņā ar sev pieejamo budžetu, mūsu katalogā jūs variet izvēlēties rozes, kuras tiks noformētas skaistos pušķos, pateicoties mūsu pieredzes bagātajiem floristiem. Pušķi būs iespējams piegādāt saņēmējam tieši svinību dienā. Priekšrocības pasūtot ziedus pie mums:

  • Nav nepieciešams domāt, cik maksā rozes Rīgā, tādēļ, ka visiem ziediem ir pieņemamas cenas;
  • Ērts pasūtījuma veikšanas serviss oficiālajā mājaslapā;
  • Operatīva katra pasūtījuma apstrāde;
  • Ātra piegāde saņēmējam pateicoties personīgajam kurjerdienestam.

Veikala KROKUS rožu katalogs

Mūsu katalogā ir atrodamas visdažādākās dāvanas no ziediem kā arī šo dāvanu papildinājumi.  Ja esiet izlēmuši pasniegt savam tuviniekam dāvanu no rozēm, tad noteikti patīkams pārsteigums būtu arī mīkstās rotaļlietas lācis. Mūsu katalogā ir iespējams atrast daudz ne dažādas rožu ziedu šķirnes, kuras var savienot skaistā ziedu kompozīcijā. Mēs sniedzam individuālu pieeju katram mūsu klientam, un pie mums pat nevajadzēs aizdomāties par to ,cik maksā rozes Rīgā. Ja jums dāvanai nepieciešami šādi ziedi, tad pievērsiet uzmanību grieztajiem ziediem vai arī gatavajām ziedu kompozīcijām. Un ja starp gatavajiem pušķiem, kuri jums iepatiksies atradīsies tādi, kas jums nederēs cenas dēļ, tad mūsu floristi jums palīdzēs. Lai iekļautos jūsu budžetā, mēs pušķus varam uztaisīt mazākā izmērā.

Ja rozes jums ir nepieciešamas steidzami, bet jūs neziniet, kur Rīgā nopirkt ziedus naktī, tad vērsieties pie mums. Mēs, priekš jums, strādājam visu diennakti, septiņas dienas nedēļā. Mēs piedāvājam noformēt pasūtījumu jums nepieciešajamam pakalpojumam, jebkurā diennakts laikā. Arī mūsu piegāde strādā visu diennakti. Neskaitot visu pārējo, jūs arī variet pasūtīt pakalpojumu ziedu ekspresis, kad ir nepieciešama steidzama rožu pušķa piegāde. Pasūtījuma veikšanai izmantojiet ērto formu mūsu mājaslapā vai arī pasūtiet ziedu piegādes pakalpojumu sazinoties ar kādu no mūsu operatoriem pa telefonu.

Cik maksā rozes interneta veikalos Rīgā un citās Latvijas pilsētās
View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti