2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Ziedu piegāde Rīga
 2. ❶ Diennakts ziedu piegade Riga/Latvia. Ziedu piegāde mājās rīga

Diennakts ziedu piegade Riga/Latvia. Ziedu piegāde mājās rīga

Kā atrast labāko interneta veikalu ar diennakts piegādi Rīgā (Latvija)?

Viens no šopinga veidiem pēdējos gados ir pirkumi internetā. Šodien mēs viegli varam iegādāties jebkuras mantas, tehniku, pārtikas preces un citas preces pat neizejot no mājas. Nav izņēmums arī puķu piegāde uz mājām Rīgā (Latvija). Neskatoties uz milzīgu izdevīgu piedāvājumu klāstu, daudzi pasūtītāji ar piesardzību izvēlas pušķa pirkšanas vietu, dodot priekšroku ne tikai zemām cenām uz precēm, bet arī kompozīcijas piegādes iespējai. Kā tad atrast labāko interneta veikalu ar diennakts ziedu piegade Riga vai citā Latvijas pilsētā?

Pirmām kārtām ir vērts pievērst uzmanību uz uzņēmuma preču sortimentu, jo atrast tradicionālas rozes vai tulpes nebūs sarežģīti. Bet, ja jūs vai jūsu tuvinieks, kuram ir paredzēta dāvana, dod priekšroku pušķiem no retiem un ekskluzīviem augiem, tad tos atrast izdosies tikai vislabākajā ziedu interneta veikalā, kur pasūtīt ziedus Rīgā (Latvija) varēs ar optimāliem piegādes noteikumi, lai ziedi Rīgā tiktu piegādāti.

Diennakts ziedu piegade Riga/Latvia. Ziedu piegāde mājās rīga

Daudzus klientus interesē arī šāds jautājums: “Kā atrast ziedu interneta veikalu man tuvumā?” Šāda pieeja, meklējot labāko floristikas studiju, nav pareiza. Labāk ir vērsties interneta veikalā, kas piedāvā ziedu piegādes pakalpojumu visā valstī. Par tāda servisa milzīgu  priekšrocību kļūs uzņēmuma specializēts transports. Un, protams, diennakts ziedu piegāde mājās Rīgā un visā Latvijā jābūt par adekvātu cenu.

Rīgas ziedu piegādes interneta veikala floristu konsultācijas

Bez šaubām, jebkura uzņēmuma priekšrocība ir sniegt profesionālu klientu konsultēšanu. Bieži vien pasūtītāji saskaras ar pušķa izvēles problēmu, kas būtu piemērots:

 • svinību tematikai;
 • saņēmēja vēlmēm;
 • plānotam budžetam.

Reizēm atrast piemērotu kompozīciju praktiski nav iespējams. Ko tad darīt šajā gadījumā? Protams, vislabāk ir uzdot jautājumu veikala online floristiem, kur mēs varam jebkurā laikā nosūtīt ziedus Rīgā un uz visiem Latvijas pilsētām. Īsts speciālists ir spējīgs piedāvāt vairākus pušķa noformēšanas variantus pat visprasīgākām pircējam, bet kurjerdienests – plašu pirkuma piegādes izvēli, līdz pat ziedu piegādei tajā pašā dienā.

Ziedu piegāde pa Rīgu un visu Latviju 24 stundas diennaktī

Bieži vien pasūtītājiem no galvaspilsētas, pat arī no visas valsts, nepieciešams ziedus saņemt nakts laikā. Tie var būt vairumpircēji, klienti, kuri vēlas pušķi pasniegt kā pārsteigumu, utt. Tieši tāpēc viņi dod priekšroku diennakts piegāde pa Rīgu un citām Latvijas pilsētām. Pie tam, ņemot vērā galvaspilsētas daudzu ziedu interneta veikalu konkurenci, vislabākais variants būs uzņēmums, kas piedāvā piegāde mājās par adekvātu cenu Rīgā (Latvija).

Tādā veidā, ņemot vērā daudzus labākā ziedu veikala izvēles kritērijus, var droši dot priekšroku floristikas studijai “Krokus”. Mūsu uzņēmums – tas ir:

 • profesionālie online floristi;
 • bezmaksas pušķu piegāde galvaspilsētā;
 • pieredzējušo speciālistu konsultācijas klientiem;
 • 24-stundu ziedu pārdošana ar piegādi visā valstī;
 • plašs preču sortiments un izdevīgas cenas.

Kurjerdienesta iespējas

Vēršoties “Krokusā”, klienti var izmantot labāko piegādes servisu Rīgā un visā Latvijā ar labākiem piegādes nosacījumiem. Mūsu īpašumā ir liels autoparks, kas sevī ietver specializēto transportu grieztu ziedu pārvadāšanai ziedu diennakts piegādei Rīgā. Pateicoties augstas kvalitātes iekārtai mašīnās, mēs varam piegādāt dzīvas kompozīcijas praktiski visā Latvijā. Pie tam, jūs varat būt pārliecināti, ka saņemsiet spilgtus, svaigus un skaistus ziedi Rīgā, kas vēl ilgu laiku priecēs saņēmēju, nezaudējot savu ārējo izskatu.

Vēl “Krokus” piegādes dienests ir gatavs piedāvāt saviem pasūtītājiem vairākus ziedu piegādes uz mājām Rīgā veidus.

 • Anonīmā. Tāds piegādes veids ir populārs starp tiem, kas vēlas savu dāvanu padarīt noslēpumaināku  un pievienot nedaudz intrigas. Pēc klienta lūguma kurjers pasniegs saņēmējam svaigu ziedu pušķi, nenosaucot nosūtītāja vārdu un uzvārdu.
 • Steidzamā. Ja jūs pēkšņi uzaicināja uz svinīgu pasākumu, bet jūs nepaguvāt iegādāties dāvanu, tad vislabākais risinājums būs ziedu kompozīcija no uzņēmuma “Krokus”, noformējot tās steidzamo piegādi pa Rīgu (Latvija). Tādā veidā dāvana būs jūsu rokās pēc 2-3 stundām.
 • Bez saņēmēja adreses. Tiem, kas ne tik sen iepazinās ar meiteni un vēl nezin, kur dzīvo izredzētā, uzņēmums “Krokus” piedāvā ziedu piegādes pakalpojumu pēc tālruņa numura. Vienkārši norādiet to pie pasūtījuma noformēšanas, bet kurjers patstāvīgi piezvanīs saņēmējam un vienosies par pušķa pasniegšanas vietu un laiku.

Online floristi un piegāde tajā pašā dienā pa Rīgu

Tiem, kas vēlas saņemt profesionālu konsultāciju, strādā uzņēmuma “Krokus” karstā līnija. Piezvaniet mums pa norādīto numuru un online floristi atbildēs uz jūsu jautājumiem, palīdzēs izvēlēties labāko pušķi, maksimāli piemēroto svētku tematikai, saņēmēja vēlmei, plānotām budžetam. Bez tā, pēc klienta vēlēšanās mūsu dizaineri īsos termiņos izgatavos unikālu ziedu kompozīciju, kas tiks piegādāta saņēmējam pasūtījuma dienā. Tādu operatīvu pieteikumu apstrādi ar  diennakts piegādi  jūs neatradīsiet nevienā Rīgas ziedu veikalā, arī visā Latvijā.

Profesionālie online floristi ar ziedu bezmaksas piegādi uz mājām pa Rīgu (Latvija) – tas nav pilns uzņēmuma “Krokus” priekšrocību saraksts. Ir vērts pievērst klientu uzmanību uz plašu veikala sortimentu ar teicamiem piegādes noteikumi, starp kuriem ir:

 • Tradicionālie ziedi;
 • Retie, ekskluzīvie un oriģinālie pušķi;
 • Greznās autorkompozīcijas cepuru kastēs un dekoratīvajos būros;
 • Brīnišķīgas dāvanas, aksesuāri un papildinājumi ziediem, utt.

Sīkāk iepazīties ar preču sortimentu jūs varēsiet mūsu mājaslapā. Pie tam, ieraudzīt reālus pušķu foto un daudzas pozitīvas atsauksmes jūs varēsiet, ja ieiesiet mūsu lapās sociālajos tīklos.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti