2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Kā rūpēties par orhidejām un kur tās pasūtīt Rīgā ar piegādi mājās

Kā rūpēties par orhidejām un kur tās pasūtīt Rīgā ar piegādi mājās

Mūsdienās daudzi cilvēki kā dāvanu izvēlas dzīvos  ziedus, un visbiežāk tās ir orhidejas. Šāda vārda dienas dāvana meitenei vai jebkurās citās svinībās neatstās viņu vienaldzīgu. Veikt pasūtījumu jūs varat mūsu ziedu salonā KROKUS. Šeit darbinieki jums izstāstīs kā kopt orhideju, lai viņa ilgu laiku priecētu ar savu ziedēšanu. Orhideju kopšana mājas apstākļos nav vienkārša. Tāpēc šādus ziedus ir vērts iegādāties tikai tad, ja esat gatavs par to pienācīgi rūpēties. Orhideju slimības ir garš  saraksts, bet, ja jūs jautāsiet padomu mūsu floristiem, jūs no tām varat viegli izvairīties. Viņi ieteiks, kā vislabāk rūpēties par šiem ziediem.

Ja esat izlēmuši orhidejas nopirkt Rīgā, tad sazinieties ar mūsu veikalu, kur tie tiek piedāvāti plašā sortimentā. Šeit jūs varat izvēlēties dažādu toņu ziedus. Šāda dāvana noteikti iepriecinās jebkuru meiteni. Galvenais nevajadzētu aizmirst un ignorēt noteikumus par to, kā ir jāveic orhideju kopšana.

Kā kopt orhidejas

Mūsu interneta veikalā Jūs varat pasūtīt ziedus pa pastu un tie tiks piegādāti īsā laikā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Ja jūsu izvēle kritīs uz orhidejām, tad rūpīgi izpētiet to aprūpes noteikumus. Šie augi nav pieticīgi. KROKUS ziedu salona klienti visbiežāk izvēlas tādu dāvanu kā orhideja phalaenopsis. Bet mājas apstākļos šāda veida orhideju aprūpei ir jānotiek sekojoši:

Kā rūpēties par orhidejām un kur tās pasūtīt Rīgā ar piegādi mājās
  • Substrāta maiņa pārstādīšanas laikā notiek pēc vajadzības, tiklīdz tā kļūst blīva;
  • Laisīt vajag vai nu ar lejkannu, laistot no podiņa augšas vai arī  iegremdējot augu ūdens tvertnē. Ziedēšanas laikā laistīšana notiek reizi nedēļā;
  • Barošana notiek regulāri. Tiek izmantoti specializēti orhideju preparāti.

Ja jums ir orhideja phalaenopsis vai arī jūs nolemāt to pasūtīt mūsu interneta veikalā, jums jāievēro šie noteikumi, lai par to rūpētos. Tie palīdzēs saglabāt augu.

Par orhidejas kopšana phalaenopsis, pastāstīs mūsu salona darbinieki tā iegādes brīdī. Pie viņiem var arī noprecizēt informāciju par orhideju pavairošana. Šādus ziedus var iegādāties veikalā, un šeit tiek veikta arī sarkanās rozes piegāde Rīga.  

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti