2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Labākā vieta Rīgā, lai lēti nosūtītu ziedus internetā

Labākā vieta Rīgā, lai lēti nosūtītu ziedus internetā

Iepirkšanās internetā jau sen ir kļuvusi par ikdienas darbību vairumam Latvijas iedzīvotājiem. Nereti mēs interneta veikalos iegādājamies tehniku, apģērbus, apavus ka arī pārtikas produktus, tādēļ, ka tas ir ērti, pieejami un ļauj lietderīgi izmantot savu laiku. Arī ziedu saloni nav izņēmums un piedāva plašu pakalpojumu spektru sākot ar labākais ziedu piegāde Rīgā uz norādīto adresi, vai uz jebkuru citu Latvijas pilsētu.

Sekojot līdzi laikam, interneta veikals ‘’Krokus’’ saviem klientiem piedāva arī iespēju pasūtīt izcilas ziedu kompozīcijas uz mājam. Un ja jūs neziniet, pioni ziedi kur pirkt, vērsieties mūsu veikalā.  Starp priekšrocībām kas mūs izceļ uz konkurentu fona ir vērts pieminēt:

  • Izdevīgas cenas pušķiem no svaigiem ziediem;
  • Milzīgs preču sortiments;
  • Plašas kurjerdienesta iespējas;
  • Bezmaksas speciālistu konsultācijas.
  • Pušķis 1001 roze cena

Kādus ziedus var lēti nosūtīt internetā Rīgā(Latvija)?

Apmeklējot interneta veikala ‘’Krokus’’ preču sadaļu, klienti varēs atrast vairāk kā 200 dažādas kompozīcijas, kuras ir radījuši profesionāli floristi. Bet pēc pasūtījuma noformēšanas viņiem būs pieejama ātra puku piegāde Rīgā hortenzijas. Starp kompozīcijām ir pieejami pušķi no rozēm, peonijām, krizantēmām, tulpēm, gerberām, frēzijām, īrisiem, hortenzijam, orhidejām un citiem populāriem dārza ziediem. Turklāt majaslapā jūs atradīsiet arī pilnīgi unikālus pušķus cilindru kastēs, grozos, būros. Nereti ziedi tiek papildināti ar saldumiem, suvenīriem, aksesuāriem, svecēm, augļiem un ogām, kurus arī par labām cenām var nopirkt mūsu veikalā. Pateicoties tādam sortimentam var droši paziņot, kurš ir labākais ziedu piegāde rīgā.

Labākā vieta Rīgā, lai lēti nosūtītu ziedus internetā

Uz kurieni es varu nosūtīt ziedus internetā no Rīgas?

Mūsu interneta veikala kurjerdienests darbojas lielākajā daļā Latvijas pilsētu un veic labaka ziedu piegade riga. Izmantojot mūsu servisu, pat atrodoties dažus desmitus kilometrus no cilvēka, jūs variet viņam nosūtīt ziedus. Piegāde no “Krokusa” Rīgā ir bezmaksas, tomēr, ja jūs vēlaties saņemt ziedus steidzami, tad tikai par 10 eiro variet izmantot kompozīcijas operatīvās piegādes pakalpojumu un jau 2-3 stundu laika turēt rokās spilgto un sulīgo svaigu ziedu pušķi. Ja jūs  vēlaties nosūtīt ziedus internetā uz Mārupi, Jūrmalu, Vecmīlgrāvi vai citu Latvijas pilsētu, tad piegādes izmaksas būs 5-25 eiro. Lai noformētu pasūtījumu, izmantojiet mūsu mājaslapas ērtās funkcijas, vai vienkārši piezvaniet kompānijas menedžerim par norādīto telefona numuru, lai pasūtīt orhidejas Rīgā

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti