2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
UZMANĪBU! Mūsu uzņēmums strādā un īsteno pasūtījumu piegādi
paaugstinātas drošības režīmā.
Veicot pasūtījumu uz jebkuru citu pilsētu (izņemot Rīgu un Rīgas rajonu), obligāti
saskaņojiet piegādes iespējamību pa tālruni, Viber, WhatsApp: +371 200 303 06
 1. Ziedu piegāde Rīga
 2. ❶ Pasūtīt konfekšu pušķi ar piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Pasūtīt konfekšu pušķi ar piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Pasūtīt konfekšu pušķis mūsu veikalā KROKUS ir iespējams ar ātru piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Tas ies pie sirds ikvienam, kurš svinību dienā saņems šādu dāvanu. Gandrīz visi mīl saldumus, un, ja tie vēl ir skaisti dekorēti, tie neatstās vienaldzīgu nevienu. Pasūtiet šādu dāvanu saviem draugiem vai radiniekiem jebkurā laikā mūsu veikalā. Mums ir pieejams personīgais kurjerdienests, kas piegādās preces savlaicīgi.

Iespējams, viens no oriģinālākajiem un vēlamākajiem ziedu kompozīcijas papildinājumiem ir saldumi. Jebkura meitene būs priecīga, ja galants džentlmenis viņai dāvanā pasniegs konfekšu pušķis. Kur atrast veikalu, kur var pasūtīt ziedi konfektes piegādi Rīgā un visā Latvijā? Atbilde ir vienkārša! Protams, tas ir ‘’Krokus’’. Iegādājieties flower box Rīga un jebkuru citu dāvanu pasūtījuma dienā, veicot pirkumu veikalā ‘’Krokus’’.

Vai jūs vēlaties pārsteigt savu mīļoto ar elegantiem gardiem saldumiem vai ziedi kastēs Riga? Tad pievērsiet uzmanību mūsu kataloga produktu klāstam. Šeit jūs atradīsiet daudz interesantas un oriģinālas svaigāko konfekšu kompozīcijas. Starp pārsteidzošajiem dāvanu piemēriem jūs atradīsiet  šādas dāvanas:

Pasūtīt konfekšu pušķi ar piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās
 • konfekšu pušķis;
 • laima konfektes;
 • laima saldumi;
 • Ziemassvētku saldumi;
 • šokolādes konfektes un  «Kinder Maxi» un «Kinder Bueno» batoniņi;
 • šokolādes torte;
 • šokolādes medaļas.

Jāatzīmē, ka profesionālie kompānijas ‘’Krokus’’ floristi un dizaineri var pievienot gardumus gandrīz jebkuram ziedu pušķim, kas gandrīz vienmēr ir pieejami mūsu konfektes internetveikals un ziedi mājas lapā. Ja jūs vēlaties izrotāt kādu ziedu kompozīciju ar saldumiem, zvaniet mums uz norādīto telefona numuru un noprecizējiet visu informāciju par pieteikumu telefoniski. Krāšņi ziedi un šokolādes jau gaida jūsu pasūtījumus mūsu mājas lapā!

Nopirkt konfekšu pušķi ar piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Vai Jūs vēlaties pasūtīt trifeles Latvijā un izmantot dāvanu piegādes pakalpojumu meitenei? Vai vēlaties pārsteigt mīļoto ar gardiem saldumiem, piemēram, šokolādi ‘’Ferrero’’ ar ziedu pušķi? Tad droši veiciet pasūtījumu, izmantojot mūsu labāko floristikas dāvanu online servisu, kur ir iespējams arī dzeltenās rozes pasūtīt ar piegādi uz jūsu mājām!

Kādus ziedus var iegādāties ‘’Krokusā’’?

Mūsu uzņēmuma preču katalogā tiek piedāvātas vairāk nekā 200 ziedu un ziedu pušķu šķirnes, kas ir ideāli piemērotas kā dāvanas vārda dienā. Šeit jūs varat dzeltenās rozes pasūtīt. Kompozīcijas rūpīgi izveido pieredzējuši floristi no svaigākajiem dārza augiem, kā arī pļavu ziediem un dekoratīvajiem elementiem. Pušķi bieži tiek ievietoti stilīgās kartona cepuru kastēs, dabīgos pītos grozos, vāzes un pat dekoratīvos putnu būros. Grezno autora kompozīciju pamatā ir:

 • burvīgas sarkanas, baltas, rozā, oranžas, sārtas, divkrāsu un pat neparastas zilas, melnas, un peoniju rozes;
 • apburošas dažādu krāsu un izmēru karaliskās un holandiešu tulpes;
 • spilgtas gerberas, krizantēmas, orhidejas, lilijas, kallas, peonijas, īrisi, margrietiņas, hortenzijas un citi dārza un pļavu ziedi.

Turklāt ‘’Krokus’’ ziedu un konfektes internetveikals var piedāvāt pilnīgi unikālus risinājumus, piemēram, saulespuķu pušķi vai kompozīciju kas veidota kā svētku kūka, ko papildina ogas, īstas sveces, baloni un apsveikuma kartīte. Piekrītiet, ka šādu pušķu un dāvanu sortimentu jūs neatradīsiet nevienā ziedu veikalā Rīgā un pat visā Latvijā.

Ziedu un šokolādes pasūtījums internetā ar piegādi Rīgā (Latvija)

Vēlaties, pasniegt  mīļotajam pušķi dzimšanas dienā vai noorganizēt dāvanas piegādi meitenei? Tad ideāls risinājums būtu sazināties ar labāko ziedu interneta veikalu ‘’Krokus’’. Mēs varam veikt ziedu un šokolādes piegādi Rīgā un visā Latvijā, kuru jūs variet pasūtīt izmantojot ērtas mājas lapas funkcijas vai vienkārši piezvanot uzņēmuma menedžerim pa norādīto telefona numuru. Turklāt telefoniski jūs saņemsiet palīdzību pirkuma veikšanā un ziedu izvēlē.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti