2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Piegādāt ziedus Rīgā vai citā Latvijas pilsētā. Ziedu piegāde Rīgā

Piegādāt ziedus Rīgā vai citā Latvijas pilsētā. Ziedu piegāde Rīgā

Vai vēlaties uzzināt, cik viegli un ātri jūs varat piegādāt ziedus uz Rīgu un jebkuru citu pilsētu Latvijā? Pievērsiet uzmanību labākās floristikas studijas «Krokus» pakalpojumiem. Mūsu interneta veikalā Jūs varat pasūtīt ziedus uz mājām, biroju, kafejnīcu, restorānu un jebkuru galvaspilsētas nostūri. Mūsu kurjers piegādās pušķi tieši laikā, nododot to saņēmējam kopā ar jūsu labākajiem novēlējumiem. Noformēt svaigu ziedu piegādi jūs varat gan mājas lapā, gan pa tālruni +371 200 303 06.

Kā piegādāt ziedus Rīgā?

Interneta veikals ‘’Krokus’’, kur rīgā var nopirkt skaistas rozes sveic apmeklētājus savā oficiālajā mājaslapā un piedāvā plašu svaigāko Rīgas un Latvijas ziedu klāstu par visizdevīgākajām cenām. Šeit jūs varat atrast perfektu kompozīciju vai pušķi jebkurām svinībām, papildināt to ar oriģinālu dāvanu, apsveikuma kartiņu vai garšīgu cienastu. Bet, tiem, kam interesē  ‘’Kā piegādāt ziedus Rīgā?’’, mūsu kompānija piedāvā vislabāko servisu, lai nosūtītu pušķus ne tikai uz jebkuru galvaspilsētas rajonu, bet arī uz visu Latviju!

Kas padara mūs atšķirīgus no konkurentiem? Atbilde ir vienkārša - maksimāla klientu prasību un vēlmju apmierināšana. Gadu gaitā floristikas tirgū esam guvuši milzīgu klientu apkalpošanas pieredzi. Šodien "Krokusā", kur var pasūtīt 25 sarkanas rozes, ikviens varēs atrast kompozīciju, kas vislabāk atbildīs viņa svētkiem, plānotajam budžetam, estētiskajām vēlmēm u.t.t. Turklāt mūsu kompānijas lepnums, kur pieejama ziedu pārdošana , ir personīgais kurjerdienests, kas sniedz ļoti plašas iespējas pušķu piegādē.

Piegādāt ziedus Rīgā vai citā Latvijas pilsētā. Ziedu piegāde Rīgā

Steidzama svaigu ziedu piegāde Rīgā(Latvija)

Bieži rodas nepatīkamas situācijas, kad pircējs nepaspēja laicīgi iegādāties dāvanu. Piemēram, jūs nejauši esat aizmirsis drauga dzimšanas dienu vai pēkšņi saņēmāt uzaicinājumu uz kāzām. Ko darīt šajā gadījumā? Protams, vērsties interneta veikalā ‘’Krokus’’, kur var pasūtīt 1001 roze pušķis. Mūsu katalogā Jūs atradīsiet vairāk nekā 200 ziedu šķirnes  un  kompozīcijas no tiem, kuras mēs var nogādāt uz jūsu norādīto adresi Rīgā 2-3 stundu laikā! Līdz ar to Jūs varat ierasties svinīgajā pasākumā ar skaistu, spilgtu apburošu un elegantu pušķi.

Nakts ziedu piegāde uz mājām Rīgā(Latvija)

Vēlaties norganizēt patīkamu pārsteigumu sev tuvam cilvēkam, mīļotājai vai jaunai paziņai? Pasūtiet oriģinālā pušķa piegādi uz jūsu norādītu adresi naktī. Iedomājieties, cik liels būs pārsteigums, kad viņa saņems svaigus ziedus un tūlpju puski krasaini naktī. Šāda negaidīta dāvana sagrozīs jebkuras meitenes galvu.

Anonīma interneta ziedu piegāde Rīgā un visā Latvijā

Vēlaties izveidot intrigu  jūsu attiecībās? Vēlaties būt savas izredzētās slepenais pielūdzējs? Tad pasūtiet anonīmu ziedu kompozīcijas piegādi interneta veikalā ‘’Krokus’’. Kurjers pasniegs ziedus saņēmējai neatklājot, kurš viņai ir nosūtījis tik brīnišķīgu pušķi.

Šos, kā arī daudzus citus pakalpojumus, jūs variet pasūtīt,pērkot ziedus mūsu floristikas studijā. To var izdarīt, izmantojot ‘’Krokus’’  mājaslapas ērtās funkcijas vai vienkārši piezvanot veikala menedžerim  uz norādīto telefona numuru un noprecizējot  visas pasūtījuma detaļas telefoniski.

.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti