2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Ziedi ietērps piegādi. Pielāgotas krāsas riga

Ziedi ietērps piegādi. Pielāgotas krāsas riga

Mūsu ziedu salonā  KROKUS pieejama ziedu dekorēšana un piegāde Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Šeit ikkatram ir pieejamas zemas cenas un lieliski ziedu dāvanu iegādes nosacījumi. Izvēlieties atbilstošus ziedus jūsu svinībām un pasūtiet tos izmantojot mūsu ērto servisu oficiālajā mājaslapā. Pasūtījumu iespējams veikt arī piezvanot mūsu operatoriem pa telefonu +371 200 303 06. Pasūtījuma veikšanas procedūra ir ērta un neatņems jums daudz laika.

Mūsu veikalā pieejami  ziedi ietērps piegādi. Mūsu ziedu salons  KROKUS piedāvā klientiem izmantot iespēju izvēlēties ziedu dāvanas, kuras katalogā ir pieejamas ļoti plašā sortimentā. Ja jums ir vajadzīgs ziedu pušķis vīrietim, tuvam cilvēkam, biznesa partnerim, kolēģim vai vienkārši paziņai pievērsiet savu uzmanību mūsu interneta veikala pakalpojumiem, kur pieejami ziedi, kurus var dāvināt saņēmējam visdažādākajos svētkos. Ziedu pasūtījuma noformēšana un piegāde  tiek veikta pēc maksimāli izdevīgiem nosacījumiem priekš ikkatra klienta.

Kā pasūtīt ziedus Rīgā?

ziedi ietērps piegādi pieejami mūsu interneta ziedu salonā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Mēs klientiem piedāvājam skaistus Rīgas augus, kuri ar savu spilgtumu un brīnišķīgo ārējo izskatu izrotās jebkuras svinības. Pie mums ziedu serviss tiek veikts kvalitatīvi, kas ir vēl viens brīnišķīgs iemesls lai vērstos mūsu floristikas studijā Rīgā. Mēs saviem klientiem piedāvājam pasūtīt svaigus ziedus ar ātru piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

Ziedi ietērps piegādi.  Pielāgotas krāsas riga

Lai veiktu pasūtījumu apmeklējiet mūsu oficiālo mājaslapu, kurā ir pieejama ērta forma, lai to izdarītu. Sākumā, no plašā sortimenta izvēlieties ziedus kurus jūs vēlaties pasūtīt, pēctam pārejiet uz grozu lai veiktu pirkumu.  Papildiniet savu ziedu dāvanu ar nelieliem suvenīriem , apsveikuma kartiņām,  apsveikumiem vai saldumiem.  Tāda mūsu kurjeru piegādāta dāvana neatstās vienaldzīgu nevienu.  Izmantojot mūsu mājaslapu jūs variet pasūtīt skaistu gerberu pušķis un citus ziedus jebkurā diennakts laikā. Pie mums jūs arī atradīsiet frēziju pušķus, kuru pasūtījumu arī var veikt mūsu oficiālajā mājaslapā. Turklāt veikt pasūtījumu ir iespējams arī piezvanot mūsu operatoriem pa telefonu +371 200 303 06.

Operatīva ikkatra pasūtījuma apstrāde dod iespēju jūsu pasūtītos ziedus nosūtīt saņēmējam ļoti īsā laikā. Pie mums pušķis sievietei vai ziedi sievietei tiks pasniegti tieši svinību dienā.  Piegādes veikšanai mēs izmantojam personīgo kurjerdienestu , kurš strādā 24 stundas diennaktī. Lai arī kādu laiku jūs pasūtījumā norādītu, mēs ziedus nogādāsim precīzi laikā un bez kavēšanās. No rīta, dienā, vakarā vai naktī mūsu kurjeri piegādās dāvanu un pasniegs to saņēmējam , lai jūsu velte iepriecinātu saņēmēju.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti