2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Ziedu piegāde Rīga
 2. ❶ Ziedi internetā ar piegādi tajā pašā dienā Rīgā(Latvija)

Ziedi internetā ar piegādi tajā pašā dienā Rīgā(Latvija)

Iegādāties svaigus ziedus internetā ar piegādi tajā pašā dienā , neizejot no majas ir kļuvis vēl vienkāršāk! Pievērsiet uzmanību satriecošo pušķu un ziedu kompozīciju sortimentam no floristikas studijas «Krokus». Pasūtiet ziedus ar piegādi tajā pašā dienā tikai 5-10 minūtēs. Pāris klikšķi ar peli un jūs saņemsiet pašus svaigākos un aromātiskākos ziedus 2-3 stundu laikā!  Ziedu piegādi tajā pašā dienā jūs variet noformēt arī pa telefonu. Zvaniet studijas «Krokus» operatoram pa telefona numuru +371 200 303 06 jebkurā diennakts laikā. Labākie ziedi un dāvanas gaida jūs mūsu interneta veikalā.

Viens no populārākajiem ziedu veikaliem Latvijā ‘’Krokus’’ priecājas sveikt visus savas oficiālas mājaslapas apmeklētājus. Šeit jūs variet atrast un nopirkt labākos pušķus un autoru kompozīcijas, kā arī uzzināt kur pasūtīt ziedus ar piegādi tajā pašā dienā uz jebkuru adresi Rīgā. Starp priekšrocībām, izmeklētu svaigu dārza un pļavas ziedu darinājumu iegādē pie mums ir vērts izcelt:

 • Milzīga ziedu izvēle jebkurai gaumei;
 • Visadekvātākās cenas galvaspilsētā un visā Latvijā;
 • Liels dāvanu un pušķu papildinājumu, kā arī ziedu kompozīcijas grozos sortiments;
 • Plašas kurjerdienesta iespējas, kur pasūtīt ziedus ar piegādi nesagādās grūtības;
 • Pasūtījumu pieņemšana un apstrāde visu diennakti;
 • Individuāla pieeja katram klientam.

Lēti ziedi internetā ar piegādi taja pašā dienā

Jums iepatikās kompozīcija, bet jūs nevarat atļauties iegādāties tik dārgu pušķi, vai arī neziniet, pioni ziedi kur pirkt? Nekādu problēmu! “Krokus” priecāsies palīdzēt jebkuram klientam, tādēļ arī piedāvā pasūtītājiem elastīgu cenu politiku. To nodrošina iespēja izmainīt izmēru praktiki jebkuram pušķim: no kompakta līdz milzīgam. Tādējādi, ja jums nav pa kabatai milzīgs tulpju grozs vai ziedu kompozīcija no 101 rozes sirds formā, jūs varat iegādāties precīzu šī pušķa kopiju tikai samazinātā veidā. Un protams, ka interneta veikals ‘’Krokus’’ spēs  jebkuru, pat arī diezgan kompaktu ziedu kompozīciju jums piegādāt uz mājam Rīgā(Latvija) tajā pašā dienā. Meklējiet lētus ziedus uz māmiņdienu vai apsveikumu kartiņas dzimšanas dienā? Krokus – tas ir labākais risinājums!

Ziedi internetā ar piegādi tajā pašā dienā Rīgā(Latvija)

Ziedu piegādes internetā tajā pašā dienā Rīgā un visa Latvijā apraksts

Ir vērts atzīmēt, ka krokusa kurjerdienests strādā 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Mēs piegādājam ziedus saviem klientiem pat brīvdienās un svētku dienās, ka arī dienakts tumšaja laikā. Piekritīsiet, šādu servisu jūs neatradīsiet nevienā Rīgas vai Latvijas veikalā. Saviem pasūtītājiem mēs piedāvājam:

 • Ziedu piegādi tajā pašā dienā, māmiņdienā, uz ziemassvētkiem, lieldienās, līgo un citos svētkos;
 • Operativu pušķu piegādi dzimšanas dienā, kāzās, izlaidumā un līdzīgās svinībās;
 • Anonīmu kompozcīcijas piegādi uz jūsu norādītu adresi;
 • Ziedu piegādi pēc telefona numura u.t.t.

 

Pasūtīt ziedus ar piegādi tajā pašā diena var noformējot pušķa pirkumu interneta-veikalā ‘’Krokus’’ vai vienkārši piezvanot kompānijas menedžerim pa norādīto telefona numuru. Turklāt telefona režīma jūs varēsiet saņemt bezmaksas konsultāciju pušķa izvēlē un pasūtījuma veikšanā. Izteikt jūsu pašus siltākos un patiesākos novēlējumus tuvam cilvēkam jebkuros svētkos jums palīdzēs puķu serviss no interneta veikala ‘’Krokus’’! Ziedi priekš laimīgas māmiņdienas jau gaida pasūtījumus mūsu majaslapā!

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti