2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Ziedu abonementa noformēšana. Ziedu abonements korporatīviem klientiem

Ziedu abonementa noformēšana. Ziedu abonements korporatīviem klientiem

Vēlaties sarīkot neaizmirstamu korporatīvo pasākumu, svinības vai prezentāciju? Tad sazinieties ar studiju "Krokus"! Mēs palīdzēsim jums izrotāt biroja vai zāles interjeru. Ziedu abonēšana palīdzēs jums izrotāt jūsu biroju, apsveikt savus kolēģus un partnerus un būt gataviem jebkurām svinībām. ‘’Krokusa’’ ziedu abonēšanas pakalpojumam ir izdevīgi sadarbības nosacījumi, vissvaigāko ziedu piegāde un, protams, tas sniegs labvēlīgu atmosfēru kolektīvā. Korporatīvo abonementu svaigiem ziediem var noformēt vienkārši piezvanot mums pa tālruni +371 200 303 06.

Ziedu abonements korporatīvajiem klientiem no Rīgas un visas Latvijas

Floristiskais ofisa noformējums ir svarīga mūsdienu interjera detaļa. Maz ticams, ka jūsu klientiem, darbiniekiem un partneriem ies pie sirds  garlaicīgas un vienmuļas mēbeles, dekoru trūkums, un tehnikas pārpilnība telpās. Floristikas studija ‘’Krokus’’ ir gandarīta kompāniju, ofisu un uzņēmumu vadītājiem piedāvāt ziedu abonementa pakalpojumu, kas ļaus aizpildīt darba telpu interjeru Rīgā (Latvija) ar apburošiem svaigiem ziediem, tai skaitā pušķi sirds formā Rīgā.

Labākais ziedu abonomenta serviss Rīgā (Latvija), palīdzēs izrotāt:

Ziedu abonementa noformēšana. Ziedu abonements korporatīviem klientiem
  • Kafejnīcas, restorānus,bārus, banketu zāles;
  • Konferenču zāles,ofisus, personīgo kabinetu;
  • Uzgaidāmo telpu, recepciju, halli uttt.

Pasūtot ziedu abonementa piegādi jūsu birojam Rīgā (Latvija), jums tiek garantēts, ka jūs saņemsiet vissvaigākos grieztie ziedi tieši laikā, par visizdevīgāko cenu.

Turklāt ziedu piegādes abonēšana un ziedu pārdošana Rīgā un visā Latvijā, tas ir izdevīgs piedāvājums korporatīviem pasākumiem. Kā zināms, svinīgie pasākumi uzņēmuma iekšienē uzlabo komandas vispārējo noskaņojumu un komunikāciju starp darbiniekiem. Protams, katrs darbinieks būs priecīgs par svinībām birojā. Izrotāt svinīgo uzņēmuma pasākumu Rīgā (Latvija) palīdzēs izsmalcināti ziedu pušķi abonēšana un dāvanas darbiniekiem.

Labākais ikmēneša ziedu abonements Rīgā un visā Latvijā

Ja jūsu uzņēmumā pieņemts regulāri organizēt korporatīvos pasākumus un svnības, tad labākais risinājums būtu pasūtīt ikmēneša ziedu abonementu labākajā floristikas interneta veikalā Rīgā un visā Latvijā ‘’Krokus’’. Ikmēneša abonementa ziedu piegāde ļaus jūsu kolektīvam nepalaist garām nevienu darbinieka dzimšanas dienu, izrotāt telpas jebkurām svinībām, kā arī strādāt patīkamā atmosfērā, ko ieskauj svaigi un skaisti ziedi. Ātra ziedu un šokolādes piegāde Rīgā ir pieejama mūsu studijā!

Tādiem uzņēmumiem kā skaistumkopšanas saloni, iepirkšanās un izklaides centri, izstāžu, prezentāciju organizatori u.c. Interneta veikals ‘’Krokus’’ ar prieku piedāvā iknedēļas ziedu piegādi pēc abonomenta, uz jebkuru adresi Rīgā un visā Latvijā. Iknedēļas ziedu abonements no mūsu studijas garantē pastāvīgu ziedu dekorēšanu svarīgos pasākumos, svētkos un īpašās jūsu uzņēmuma svinībās. Pie mums jūs varat noformēt:

  • svaigu ziedu grozu abonementu;
  • ziedu kastu, ko papildina saldumi, ogas un augļi abonementu;
  • ziedu pušķu, ko radījuši labākie Rīgas un visas Latvijas floristi abonementu.

Kā noformēt ikmēneša ziedu abonementu Rīgā (Latvija)?

Lai pasūtītu ikmēneša svaigu ziedu, pušķu un kompozīciju piegādi ar visizdevīgākajiem nosacījumiem Rīgā un visā Latvijā, jūs varat vienkārši piezvanīt studijas ‘’Krokus’’ ,kur var pasūtīt tūlpju puski krasaini menedžerim  un noprecizēt visas pasūtījuma  detaļas. Speciālisti jums piedāvās dažus no populārākajiem floristikas svētku noformējumiem, kā arī regulāru pušķu un kompozīciju piegādi. Lielisks piemērs būs ziedu kastes abonēšana, kas ir plaši populāra Rīgā un visā Latvijā. Turklāt jūs varat patstāvīgi izvēlēties piegādājamās preces, no mūsu interneta veikala preču klāsta, un izplānot to piegādi uz jūsu biroju nedēļu, mēnesi vai pat gadu uz priekšu. Sazinieties ar ‘’Krokus’’, un mēs palīdzēsim katrus jūsu svētkus padarīt neaizmirstamus! Lieliskie Latvijas ziedi gaida jūsu pasūtījumu ‘’Krokus’’ mājaslapā.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti