2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Ziedu piegāde Rīga
 2. ❶ Ziedu piegāde ar kurjeru Rīgā un visā Latvijā

Ziedu piegāde ar kurjeru Rīgā un visā Latvijā

Iegādājoties ziedus, visbiežāk plāno to pasniegšanu kā dāvanu kādam tuviniekam vai pazīstamam cilvēkam. Bez šaubām svaigu un sulīgu dārza ziedu pušķis – tā ir universāla dāvana, kas iederēsies jebkuru svētku svinībās. Spilgtas emocijas apdāvinātajam atnesīs ziedu piegāde, kas tiks veikta tajā pašā dienā. Tradicionālās ziedu kompozīcijas grozos no rozēm, tulpēm, krizantēmām, peonijām un citiem ziediem dāvina:

 • Dzimšanas dienā;
 • jubilejā;
 • vārda dienā;
 • kāzās;
 • izlaidumā;
 • randiņā;
 • 8. Martā;
 • Svētā Valentīna dienā;
 • Ziemassvētkos;
 • Lieldienās;
 • Mātes dienā un citās svinību dienās.

Nereti ziedi tiek dāvināti ka simbols mīlestībai, atzinībai vai pašu siltāko jūtu izteikšanai attiecībā pret apdāvināto personu. Ko gan darīt tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar patstāvīgi pasniegt ziedus mīļotajam cilvēkam, vai arī nezin, kā nosūtīt ziedus ar kurjeru Rīgā? Protams vērsties interneta veikalā ‘’Krokus’’ un pasūtīt ziedu piegādi ar kurjeru uz jebkuru adresi Rīgā vai kādā citā Latvijas pilsētā.

Lēti ziedi ar kurjera piegādi Rīgā(Latvija)

Mūsu kompānijas preču katalogā ir pieejams milzīgs ziedu sortiments arī par ļoti adekvātām cenām no labakajiem mūsu interneta veikala floristiem, ar kuriem vairs neradīsies jautājumi, kā nosūtīt ziedus ar kurjeru Rīgā. Lai izvelētos dāvanas cenas diapozonu, pārejiet uz sadaļu ‘’pēc cenas’’ un izvēlieties piemērotāko kategoriju. Vērts pieminēt, ka pat starp kompozīcijām līdz 15 eiro jūs varēsiet atrast populārās sarkanās rozes un tulpes, kā arī neļķes un hortenzijas.  Pie dārgākajiem pusķiem ir atrodami autordarbi ko izveidojuši profesionāli floristi kartona cilindru kastēs, stilīgos papīra iepakojumos, pītos groziņos u.t.t. Dāvanu no ziediem vidējā cenu segmentā jūs varēsiet nopirkt par 15-50 eiro.  Premium klases kompozīcijas cenās no 50 līdz 100 eiro un augstāk tiek radītas izmantojot dekoratīvos augus, ekskluzīvus dārza ziedus, to visu papildinot ar aksesuāriem un saldumiem.  Tomēr pat šie pušķi cenas ziņā izdevīgi atšķirās no līdzvērtīgiem konkurentu piedāvajumiem. Pēc  vēršanās pie mums, jums vairs nebūs jautajumi, pioni ziedi kur pirkt.

Ziedu piegāde ar kurjeru Rīgā un visā Latvijā

Profesionālu floristu radītu ziedu pušķu piegāde taja pašā dienā Rīgā(Latvija)

Izmantojiet tiešsaistes ziedu piegādes pakalpojumu taja pašā dienā no Rīgas studijas ‘’Krokus’’ floristiem, lai pārsteigtu un iepriecinātu savus tuviniekus vai lai pasūtītu priekš viņiem apsveikumi bērna piedzimšana. Atstāt neaizmirstamu iespaidu par dāvanu palīdzēs negaidītais pārsteigums, kad kurjers ieradīsies tieši uz apdāvināmā cilvēka mājām. Pasūtīt steidzamas ziedu piegādes pakalpojumu Rīgā(Latvija) vai ceriņu pušķis Rīgā var izmantojot ērtās mūsu mājaslapas funkcijas vai vienkārši piezvanot kompānijas menedžerim pa norādīto telefona numuru.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti