2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Ziedu piegāde Majori (Latvija). Nopirkt ziedus Majoros

Ziedu piegāde Majori (Latvija). Nopirkt ziedus Majoros

Pieņemsim, ka Jūsu dzīvē ir noticis kas īpašs, un Jūs esat izlēmis uzdāvināt sev tuvam cilvēkam ziedu pušķi, bet uzreiz ir jautājums: kādu izvēlēties, kādā krāsā, un, kas nav mazsvarīgi, kādu iesaiņojumu izvēlēties? Jūs noteikti zināt, kādus ziedus mīl Jūsu māte vai sieva, vai meitene, jo viņas ne reizi vien par to Jums stāstīja un deva mājienus. Mūsu veikalā Jūs varat ieraudzīt plašu noformēšanas izvēli katrai gaumei. Kā arī mums ir pieejams tāds pakalpojums, kā ziedu pasūtīšana Rīga, ar piegādi uz adresi.

IDEJU JŪRA IESAIŅOJUMAM

Viss mainās, un ziedu pasaule nav izņēmums. Cilvēki sāk dot priekšroku eksotiskiem pušķiem ar neparastu noformējumu. Mūsu mājaslapā Jūs varat pasūtīt ziedus uz Majoriem (puku piegāde Majori). Pasūtījuma veikšanas laikā Jums vajadzēs izvēlēties iesaiņojumu, un pie mums tas ir pieejams dažādos variantos. Mēs varam:

  • vienkārši sasiet ziedus ar skaistu lenti,
  • iesaiņot tos kraftpapīrā vai daudzkrāsainā papīrā,
  • ievietot pušķi pītā grozā.

Ziedu veikali Majori nesen saviem īpašajiem cienītājiem savos veikalos pievienoja tādu pakalpojumu, kā ziedi kastē, kuri var būt dažādās formās: kvadrāta un apaļi. Tieši tādā noformējumā pušķi ir ļoti pieprasīti. Bieži cilvēki, kuri vēlas nopirkt ziedus Majoros, vēršās pie mums un dod priekšroku kompozīcijām, kuri ir iepakoti dekoratīvajās kastēs. Tādas tendences popularitāte ir atrodama arī sociālajos tīklos. Vairāk un vairāk ir lietotāju fotogrāfijas, kuri priecājas par pušķiem, kas izveidoti tik neparastā noformējumā un par to, ka ir iespēja pasūtīt ziedus Majori.

Ziedu piegāde Majori (Latvija). Nopirkt ziedus Majoros

ZIEDU PIEGĀDE

Jūs izlēmāt pasūtīt pukes ar piegadi Majori mūsu interneta veikalā “Krokus”. Apsveicam, Jūs izvēlējāties īsto vietu! Mūsu uzņēmums lepojas ar savu ziedu kvalitāti un apkalpošanas kvalitāti. Mūsu uzņēmumā strādā visjautrākie un dzīvespriecīgākie darbinieki. Ziedu piegāde Majori – tas ir vislabākais veids, kā saņemt vēlamo pušķi. Veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā ar piegādi (puku piegade Majori), Jūs saņemat:

  1. pirmklasīgu servisu
  2. ziedus, kas pilnībā atbilst mājaslapā redzētajiem
  3. individuālu pieeju
  4. ātru un kvalitatīvu        piegādi

INDIVIDUĀLĀ PIEEJA

Ja Jūs nevarat izlemt, kādu pušķi pasūtīt (ziedu pasūtīšana Majori), tad droši vērsieties pie mūsu floristiem, viņiem ir ilggadēja darba pieredze šajā sfērā un viņi ar prieku Jums pateiks, ko labāk izvēlēties. Katram klientam tiek nodrošināta individuālā pieeja, lai radītu vien pozitīvus iespaidus par pasūtījumu un ziedu piegade Majori.

Puķu pušķi Majori – tas noteikti ir tā vērts, jo ziedu pušķi Majori uzdāvinās īstu prieku, savukārt, ziedu kurjers Majori sniegs jebkuru atbalstu ziedu un pušķu piegādē.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti