2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Ziedu piegādes uzņēmumi Rīgā. Ziedu piegāde tajā pašā dienā Rīgā

Ziedu piegādes uzņēmumi Rīgā. Ziedu piegāde tajā pašā dienā Rīgā

Kāpēc studija "Krokus" ir līderis starp citiem ziedu piegādes uzņēmumiem? Tādēļ, ka ‘’Krokus’’ piedāvā milzīgu svaigu pušķu un kompozīciju sortimentu par pieņemamām cenām, kā arī piedāvā plašu ziedu piegādes iespēju klāstu Rīgā. Mūsu interneta veikalā Jūs varat noformēt ziedu piegādi tajā pašā dienā, naktī, brīvdienās, precīzā laikā, anonīmi un citos veidos. Vietas, uz kurām var piegādāt ziedus no ‘’Krokus’’, neaprobežojas tikai ar galvaspilsētu, jūs variet pasūtīt ziedu pušķa pigādi uz jebkuru Latvijas nostūri.

Ziedu piegādes uzņēmumi Rīgā (Latvija)

Rīgas un visas Latvijas floristikas tirgū Ir daudzi interneta veikali, kas sniedz pakalpojumus pušķu un ziedu kompozīciju piegādē. Viņi bieži saviem klientiem piedāvā izdevīgus piedāvājumus un atlaides, tomēr ne vienmēr sniedz plašu pakalpojumu klāstu un iespējas. Piemēram, jūs diez vai atradīsiet kompānijas, kas piegādā ziedi formā sirds pasūtījuma ietērps uz jebkuru adresi Rīgā vai jebkurā citā pilsētā Latvijā, piemēram Ziemassvētkos, Jaunajā gadā, Lieldienās utt. Turklāt lielākā daļa veikalu piedāvā bezmaksas piegādi tikai tad, ja veikts pasūtījums par lielu naudas summu. Ko klientam vajadzētu darīt, ja viņš vēlas ietaupīt savu naudu un pasūtīt ziedu piegādi šodien Rīgā vai citā Latvijas nostūrī?

Interneta veikals ‘’Krokus’’, kur tiek veikta ziedu pārdošana, ar prieku sveic apmeklētājus savā oficiālajā mājas lapā. Papildus plašam svaigāko Rīgas un Latvijas ziedu klāstam mēs piedāvājam tik tiešām izdevīgu piegādi 1001 roze Rīgā uz jebkuru mūsu valsts nostūri. Starp citām priekšrocībām, iegādājoties ziedus ‘’Krokus’’, ir vērts izcelt:

Ziedu piegādes uzņēmumi Rīgā. Ziedu piegāde tajā pašā dienā Rīgā
  • plaša dāvanu kā arī aksesuāru un papildinājumi izvēle;
  • Elastīga cenu politika;
  • Plašas kurjerdienesta pakalpojumu iespējas;
  • Individuāla pieeja katram klientam.

Ziedu piegādes vietas Rīgā (Latvija) un pakalpojumu izmaksas

Atšķirībā no konkurentiem, ‘’Krokus’’, kur pieejama ceriņu pušķis piegade Riga, nodrošina minimālās piegādes pakalpojumu izmaksas. Piemēram, ja jūs vēlaties saņemt savu pušķi Rīgā 2-3 dienu laikā pēc pasūtījuma iesniegšanas, tad piegāde būs pilnīgi bez maksas! Kompozīciju piegāde uz tādiem rajoniem kā Jugla, Bolderāja un Vecmilgravis maksās 5 eiro. Vēlaties apsveikt tuviniekus no Jūrmalas vai Mārupes? Uz šīm pilsētām mēs piegādāsim ziedus tikai par 10 eiro. Bet pušķa piegāde uz citiem Latvijas nostūriem izmaksās 25 eiro.

Ziedu piegāde tajā pašā dienā Rīgā (Latvija)

Bieži vien ir situācijas, kad tūlpju puski krasaini klientam ir nepieciešami steidzami. Un daudziem klientiem ir grūti atrast uzņēmumu, kas pēc iespējas īsākā laikā var piegādāt pušķi uz vajadzīgo adresi Rīgā (Latvija). Uzticiet šīs problēmas risinājumu interneta veikalam ‘’Krokus’’. Tikai par 10 eiro, jūs varat pasūtīt steidzamu ziedu piegādi jebkurā Rīgas nostūrī, un kurjers piegādās jums sulīgu, spilgtu un vissvarīgāk svaigu ziedu kompozīciju 2-3 stundu laikā! Piekrītiet, ka jūs neatradīsiet šādu ātru pasūtījumu izpildi nevienā uzņēmumā Rīgā un pat visā Latvijā.

Noformēt pušķa pirkumu un pasūtīt tā piegādi, jūs varat izmantojot mūsu tīmekļa vietnes ērtās funkcijas vai vienkārši piezvanot ‘’Krokus’’ menedžerim pa norādīto telefona numuru.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti