2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Man vajag ziedu piegādi šodien! Kā saņemt ziedu piegādi šodien?

Man vajag ziedu piegādi šodien! Kā saņemt ziedu piegādi šodien?

Kur es varu saņemt ziedu piegādi šodien? Šo jautājumu bieži uzdod pircēji no Rīgas un citām Latvijas pilsētām. Studija «Krokus» piedāvā visiem klientiem ātru pušķu un ziedu kompozīciju piegādi. Pasūtot piegādi šodien, mātes dienā vai dzimšanas dienā, jūs saņemsiet svaigu pušķi jau 2-3 stundu laikā. Noformējiet pasūtījumu internetā vai vienkārši, zvanot interneta veikala «Krokus» operatoram pa telefonu +371 200 303 06.

Šodien ir nepieciešama ziedu piegāde Internetā Rīgā (Latvija)!

Liels skaits mūsu klientu saskaras ar steidzamas dāvanas izvēles problēmu. Tas bieži notiek, ja persona pēkšņi tiek uzaicināta uz kādu īpašu notikumu, piemēram, kolēģa vai priekšnieka dzimšanas dienu, drauga kāzam, Ziemassvētku vakariņām u.t.t. Kāds vēlas saņemt ziedu piegādi mātes dienā šodien. Daži pircēji pavada daudz laika, lai dotos uz tuvāko veikalu, un stundām ilgi tur izvēloties pareizo dāvanu. Citi vienkārši piezvana uz ‘’Krokus’’ telefona numuru, kur var pasūtīt 25 sarkanās rozes, un drosmīgi paziņo: ‘’Šodien man ir nepieciešama interneta ziedu piegāde Rīgā (Latvija)’’.

Īpaši šādiem klientiem mūsu floristikas studija piedāvā steidzamas piegādes pakalpojumu, jebkurai no preču katalogā pieejamajām kompozīcijām. Jautājot ‘’Krokusa’’ menedžerim: ‘’Vai šodien es varu saņemt ziedu piegādi internetā Rīgā (Latvija)?’’, kur var iegādāties 55 sarkanās rozes, atbilde noteikti būs “Jā!”

Man vajag ziedu piegādi šodien! Kā saņemt ziedu piegādi šodien?

Kur es Rīgā varu saņemt ziedu piegādi šodien?

Atbilde ir vienkārša - visur! Mūsu kurjerpasts nekavējoties piegādā ziedus pasūtīšanas dienā visā Rīgā (Latvija), ja jūs nolemjat nopirkt sarkanās rozes. Pat ja jūsu mājās vai birojs atrodas tādas vietas kā Bolderāja, Vecmilgrāvis vai Jugla, jūs varat laicīgi saņemt svaigus ziedus. Turklāt ir vērts atzīmēt, ka, izmantojot piegādes pakalpojumu piegāde precīzā laikā, jūs varat saņemt ziedus tieši svinību laikā, lai netērētu spēku to transportēšanai un varētu pasniegt pušķi saņēmējam veselu un neskartu.

Vai es varu rēķināties ar bezmaksas ziedu piegādi šodien Rīgā (Latvija)?

Mūsu kompānija veic steidzamu pušķu un ziedu kompozīciju piegādi par maksu, kas ir tikai 10 eiro. Tomēr, pateicoties veikala elastīgajai cenu politikai, katrs klients var paļauties uz izdevīgu ‘’Krokusa’’ piedāvājumu. Jums vairs nav jādomā, cik maksā rozes Rīga. Atkarībā no pasūtījuma apjoma, mēs lieliem vairumtirdzniecības pircējiem varam piedāvāt atlaidi, līdz absolūti bez maksas steidzamu pušķa piegādei Rīgā (Latvija).

Klientu atsauksmes sociālajos tīklos

Pateicoties pieredzei, kas gadu gaitā uzkrāta floristikas tirgū Rīgā un visā Latvijā, mēs esam varējuši izglābt ļoti daudz svētkus. Piegādātie ziedi dzimšanas dienā vai mātes dienā jau šodien iepriecina daudzus klientus Rīgā un citos Latvijas nostūros, par ko liecina viņu pozitīvās atsauksmes mūsu oficiālajā mājaslapā un sociālajos tīklos. Sekojiet saitēm, kas atrodas mūsu mājaslapā, un pārliecinieties par to paši! Turklāt, apmeklējot ‘’Krokusa’’ fotogaleriju Instagram, jūs varēsiet redzēt mūsu floristu un dizaineru jaunākos darbus. Varbūt kādu no šiem pušķiem, jūs sagribēsiet uztāvināt sev tuvam cilvēkam.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti