2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Kur imantā var nopirkt lētu ziedu pušķi ar piegādi

Kur imantā var nopirkt lētu ziedu pušķi ar piegādi

Mūsu interneta veikals KROKUS piedāvā izmantot skaistu ziedu pasūtīšanas pakalpojumus Rīgā par izdevīgām cenām un ar ātru piegādi. Ja jūs neziniet, kur iegādāties lētu ziedu pušķi Imanā, tad jums ir jāsazinās ar mums, lai pasūtītu piemērotu ziedu kompozīciju jebkuriem svētkiem. Pasūtījumu var veikt mūsu oficiālajā mājas lapā vai pa tālruni +371 200 303 06

Kur nopirkt puķu pušķi Rīgā (Latvija)?

Izvēloties dāvanu svinīgā notikumā vai svētkos, mēs bieži uzdodam jautājumu: ‘’kur imantā var nopirkt lētu ziedu pušķi?’’ Lielākā daļa pircēju cenšas atrast optimālo risinājumu tuvākajā puķu stendā vai dārgā floristikas salonā, kur jūs varat pat rozā peonijas nopirkt.Tomēr bieži vien tirgū nespēs piedāvāt patērētājiem pienācīgas kvalitātes pušķi, un dizaina studijas sniedz pakalpojumus par pārmērīgi lielām cenām. Ko šādā situācijā darīt vienkāršam pircējam? Atbilde ir vienkārša - protams, pasūtīt ziedus rīgā no 5 eur internetveikalā ‘’Krokus’’.

Mūsu uzņēmums, kur var hortenzijas nopirkt, piedāvā saviem klientiem izdevīgas cenas svaigākajiem Rīgas un Latvijas ziediem, milzīgu dārza augu sortimentu, kā arī dāvanas, papildinājumus un aksesuārus, plašas kompozīciju piegādes iespējas, iespēju iegādāties vēlamo pušķi, izvairoties no neplānotiem izdevumiem .

Kur imantā var nopirkt lētu ziedu pušķi ar piegādi

Elastīga cenu politika ir ‘’Krokus’’ popularitātes pamatā

Ja jūs neziniet, kur nopirkt lētu ziedus Rīgā (Latvija) atbilstoši plānotajam budžetam, tad sazinieties ar ‘’Krokus’’, kas saviem klientiem neuzspiež standarta izmēra kompozīcijas, bet piedāvā izvēlēties tās lielumu vai pasūtīt ziedi kastēs Riga. Turklāt jūs varat arī vienkārši norādīt summu, kuru vēlaties maksāt par iepatikušos dāvanu. Mūsu veikala pieredzējušie floristi un dizaineri izveidos pušķi atbilstoši jūsu prasībām, kas lieliski iekļausies budžetā, turklāt tā izskats pilnībā atbildīs mājas lapā attēlotajam. Kompozīcijas var atšķirties tikai ar to izveidē izmantoto ziedu skaitu.

Kā nopirkt ziedu pušķi Rīgā (Latvija), neizejot no mājām?

Izmantojiet mūsu mājas lapas ērtās funkcijas, lai nosūtīt rožu pušķi un pasūtīt ziedus tieši no jūsu mājas vai biroja. Lai to izdarītu:

  • dodieties uz uzņēmuma ‘’Krokus’’ preču katalogu;
  • Izvēlieties iepatikušos kompozīciju;
  • Norādiet vēlamo pušķa izmēru;
  • Papildiniet ziedus ar dāvanu un kartiņu (pēc izvēles);
  • Pievienojiet preci grozam;
  • Īpašā formā norādiet saņēmēja kontaktinformāciju, kā arī vēlamo pušķa piegādes laiku un vietu;
  • Samaksājiet par precēm vienā no ērtajiem veidiem.

Pēc tam darbu pie unikāla ziedu meistardarba un tā pasniegšanas klientam no Rīgas (Latvija) pārņems mūsu floristikas interneta studijas speciālisti. Esiet droši, ka apdāvināmais saņems pušķi tieši noteiktajā laikā, svaigu, veselu un neskartu. Ja jums ir grūti iegādāties ziedu pušķi internetā, tad vienkārši piezvaniet ‘’Krokus’’ menedžerim pa norādīto telefona numuru un noprecizējiet pasūtījuma detaļas telefoniski.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti