2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Ziedu piegāde Rīga
 2. ❶ Ziedu pasūtīšana Latvijā. Interneta ziedu veikals Latvijā.

Ziedu pasūtīšana Latvijā. Interneta ziedu veikals Latvijā.

Ziedi uz pasūtījumu Latvijā

Kā zināms, no seniem laikiem labākā dāvana svētkos vai svinībās ir ziedi. Tradicionāli pušķus dāvināja sievietēm, uz kāzām, artistiem. Ar ziediem sagaidīja arī kareivjus-uzvarētājus, ka arī atcerējās tos, kuri neatgriezās no kara lauka. Kā rotājums tika izmantotas rožu ziedlapiņas. Mūsdienu pasaulē tradīcijas pavisām nav mainījušās, bet gan parādījas daudz kas jauns, tajā skaitā arī pakalpojums “Nosūtīt ziedus uz Latviju”. Tāpēc, ja Jūs vēlaties apsveikt savus tuvus draugus, paziņas vai radiniekus ar svētkiem, tad par vislabāko risinājumu kļūs  ziedu pasūtīšana Latvijā Rīgas interneta veikalā. Puķu piegāde mums ir operatīva.

Kur pasūtīt ziedus  online Latvijā?

Interneta veikals “Krokus” ir priecīgs Jums piedāvāt plašu pušķu sortimentu jebkuriem svētkiem, vai tas būtu dzimšanas diena, vai arī 8.marts, Ziemassvētki, Svētā Valentīndiena, Lieldienas, utt. Uz jebkurām svinībām mēs varam nosūtīt ziedus Latvijā Rīgā. Starp online ziedu pasūtīšanas vietām mūsu interneta ziedu veikals Latvijā ieņem vadošās vietas, jo:

 • operatīvi apstrādā pasūtījumus, ja pasūtīt ziedus Rīgā;
 • ātri piegādā  un īsteno pakalpojumu “ziedi pasūtīt lv”;
 • ir iespēja izvēlēties izmēru pušķim ziedi uz Latviju saskaņā ar plānoto budžetu;
 • ir plaša ziedu kompozīciju izvēle, kā arī visādi citi papildinājumi un dāvanas, ja jūs izlemat Nosūtīt ziedus Rīgā.

Ziedu veidi online pasūtījumam Latvijā

Ir vērts atzīmēt, ka mūsu katalogā Klienti var atrast kā pušķu budžeta variantus, tā arī greznus autorkompozīcijas cepuru kastēs, grozos, dekoratīvajos putnu būros. Bieži vien pušķi sastāv no:

Ziedu pasūtīšana Latvijā. Interneta ziedu veikals Latvijā.
 • tulpēm;
 • rozēm;
 • krizantēmām;
 • hortenzijām;
 • īrisiem;
 • orhidejām.

Pie tam, starp pušķiem var atrast arī neparastus ziedu veidus, piemēram, lilijas, Deivida Ostina rozes, kallas, neļķes, pļavas ziedus un pat saulespuķes. Bieži vien ziedi Rīgā tiek papildināti ar saldumiem, mīkstām rotaļlietām, augļiem un ogām, kartiņām, baloniem, svecēm. Pateicoties plašai preču izvēlei, kā arī profesionālam floristu darbam var teikt, ka “Krokusam” piemīt labākā ziedu piegāde Latvijā Rīgā.

Kā veikt pasūtījumu?

Ja Jūs izlemāt apsveikt mīļoto cilvēku, draugus vai radiniekus ar greznu pušķi par pieejamu cenu, tad izmantojiet labākās vietas piegādes pakalpojumus, lai varētu pasūtīt ziedus Latvijā piegādes lētu. Noformēt pirkumu “Krokusā” var, izmantojot ērtas mājaslapas funkcijas vai vienkārši  piezvanot uzņēmuma menedžerim pa norādīto tālruņa numuru. Pie tam, sazinoties ar speciālistu jūs saņemsiet bezmaksas konsultāciju vislabākās kompozīcijas izvēlē saskaņā ar svētkiem, saņēmēja personību, ieplānoto budžetu. Galvenais ir tas, ka apsveikt tuviniekus no Rīgas un citām Latvijas pilsētām jūs varat pasūtīt lētas piegādes pakalpojumu neizejot no mājas!

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti