2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Ziedu piegāde Smārde (Latvija). Nopirkt ziedus Smārdē

Ziedu piegāde Smārde (Latvija). Nopirkt ziedus Smārdē

Jūs vēlaties uzdāvināt tuvam cilvēkam īpašu dāvanu, kas parādīs visas Jūsu jūtas un attieksmi? Bet nezināt, ko tieši Jūs vēlētos uzdāvināt? Tādā gadījumā ideāla dāvana var būt ziedu pušķis (ziedu pušķi Smārde), kas izveidots no vissvaigākajiem augiem, kuri vēl tikai vakar auga puķu podā. Nopirkt ziedus Latvijā Jums palīdzēs ziedu piegādes tiešsaistes veikals KROKUS. Mūsu floristi, operatori un piegādes dienests ir gatavi iepriecināt Jūs un Jūsu tuviniekus ar grezniem pušķiem un kompozīcijām visu diennakti! Puķu pušķi Smārde? Tad noteikti KROKUS!

AR KO MĒS ATŠĶIRAMIES NO CITIEM VEIKALIEM?

  • Mūsu ziedi ir vienmēr 100% svaigi – mēs nekad neiepērkam vairāk augu, nekā varam pārdot. Mēs atvedam tos 2-3 reizes nedēļā tieši no Rīgas unikālā iepakojumā un speciālā aukstuma mašīnā, kas ļauj saglabāt pumpurus maksimāli svaigus ilgu laika periodu.
  • Ziedu piegāde Smārde tiek īstenota no Rīgas ar kurjeru maksimāli īsā laikā. Ja tomēr kurjers nokavē vairāk par 30 minūtēm, vai arī Jūs neapmierina pušķis jebkuru citu iemeslu dēļ, mēs vienmēr varam vienoties par pušķa maiņu vai citu noformēšanu bezmaksas (pukes ar piegadi Smārde)!
  • Citi ziedu veikali Smārdē var piedāvāt līdzīgus pakalpojumus, bet par augstākām cenām. Turklāt viņi ne vienmēr var garantēt tādu apkalpošanu, kāda tā ir pie mums tāpēc, ka mēs strādājām ar unikālām tehnoloģijām un izturamies pret mūsu klientiem ar mīlestību.

Ar mūsu tiešsaistes servisa palīdzību nopirkt ziedus Smārdē var viegli un ātri. Pasūtījumu online veikalā var noformēt un apmaksāt caur internetu (ziedu pasūtīšana Smārde). Visi maksājumi, kuri tiek veikti mājaslapā, ir absolūti droši.

Kas jādara, lai veiktu pušķa pasūtījumu pie mums?

Ziedu piegāde Smārde (Latvija). Nopirkt ziedus Smārdē
  • Jums vienkārši vajag izvēlēties pušķi vai ziedu kompozīciju mūsu mājaslapā. Jūs varat izvēlēties vairāku pušķu piegādi uz vienu adresi (ziedu kurjers Smārde).
  • Izvēlēties sev ērtāko apmaksas veidu un izdevīgāko piegādes laiku (puku piegade Smārde).
  • Lai pasūtītu ziedus Smārdē, Jums nepieciešams piezvanīt operatoram, lai precizētu pasūtījuma detaļas un nepieciešamības gadījumā izvēlēties papildu dāvanu saņēmējam (puku piegāde Smārde).
  • Pasūtījumu Jūs varat veikt arī pa faksu vai elektronisko pastu (pasūtīt ziedus Smārde).

Mēs garantējam katra pušķa svaigumu un unikalitāti, ātru un savlaicīgu piegādi (ziedu piegade Smārde). Jūs varat būt pārliecināti, ka Jums tuvais cilvēks ar ziedu piegādi saņems tikai patīkamas emocijas!

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti