2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Ziedu piegāde Vestiena (Latvija). Nopirkt ziedus Vestienā

Ziedu piegāde Vestiena (Latvija). Nopirkt ziedus Vestienā

Ziedu industrija pamazām kļūst arvien populārāka un arvien biežāk Klienti izmanto interneta veikala pakalpojumus ziedu pārdošanā un piegādē (puku piegāde Vestiena). Ātri termiņi, kvalitatīva apkalpošana un augsts serviss darbā ar pasūtītājiem – tie ir galvenie aspekti, kurus var piedāvāt mūsdienīgais interneta veikals Krokus saviem pircējiem. Uzņēmuma komandā strādā pieredzējuši darbinieki - floristi ar darba stāžu vairāk nekā desmit gadi.

Uzņēmuma sortiments ir daudzveidīgs, mājaslapā var izvēlēties jebkurus ziedus vai ziedu izstrādājumus, kā arī darbojas ziedu pasūtīšana Vestiena. Veikals Krokus vienmēr piedāvā augstas kvalitātes preces. Ziedu piegāde Rīgā tiek īstenota visu diennakti, pircējām ērtā laikā (arī iespējams pasūtīt pukes ar piegadi Vestiena). Saņēmēja adresi, kā arī datumu un piegādes laika intervālu norāda pasūtītājs, aizpildot pircēja elektronisko lapu pasūtījuma veikšanas brīdī. Pasūtīt ziedus  Vestiena var pat tad, ja precīza adrese nav zināma, šajā gadījumā pasūtītājs var atstāt saņēmēja tālruņa numuru un uzņēmuma darbinieks pats sarunās piegādes precīzu vietu un laiku. Ja Klients vēlēsies īstenot patīkamu pārsteigumu, nepaziņojot savus datus, tiešsaistes veikals Krokus piedāvā bezmaksas pakalpojumu – “anonīma puku piegade Vestiena”).

Pateicoties uzņēmuma darbinieku centieniem, nopirkt ziedus Vestienā, noformēt unikālu pušķi vai pasūtīt eksotisku eksemplāru var īsā laikā.

Ziedu piegāde Vestiena (Latvija). Nopirkt ziedus Vestienā

Papildu pakalpojumi, kurus piedāvā uzņēmums

Ziedu piegade Vestiena no uzņēmuma Krokus saviem Klientiem sniedz vairākus bezmaksas pakalpojumus:

  • ziņot par pasūtījuma izpildes gaitu;
  • fotogrāfija saņemšanas brīdī;
  • iespaidi no dāvanas.

Turklāt par simbolisku samaksu Klients var ieraudzīt savu pušķi pirms piegādes. Šajā gadījumā, ja nepieciešams steidzami noformēt un piegādāt pasūtījumu, piedāvājam servisu  «Ekspres-piegāde». Visus jautājumus un detaļas par pasūtījuma sastādīšanu var precizēt pie uzņēmuma menedžera pa tālruni. Ziedu veikali Vestienā piedāvā arī savas preces, bet serviss, piegādes nosacījumi un papildu pakalpojumi mūsu uzņēmumā ir zemāki.

Par interesantu un unikālu var padarīt jebkuru pušķi, izmantojot papildu servisu mājaslapā krokus.lv. Preču katalogā ir šādi dāvanu komplekti:

  • saldumi;
  • mīkstās rotaļlietas;
  • baloni un konfeti;
  • rožu ziedlapiņas;
  • vāzes.

Tāpat var veikt unikālu pasūtījumu izveidot rotaļlietas no ziediem, pušķus un kompozīcijas ar augļiem, pušķus ar groziem vai ziedus kastēs.

Puķu pušķi Vestiena – vēl nekad pasūtīt ziedus nav bijis tik vienkārši! Veiciet pasūtījumu un mūsu ziedu kurjers Vestiena īstenos piegādi visīsākos termiņos un ar smaidu, lai ziedu pušķi Vestiena priecētu saņēmēju ilgu laiku!

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti