2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Ziedu piegāde Rīga
  2. ❶ Ziedu piegāde Pāvilosta (Latvija). Nopirkt ziedus Pāvilostā

Ziedu piegāde Pāvilosta (Latvija). Nopirkt ziedus Pāvilostā

Ziedu piegāde Latvijā — brīnišķīgs pārsteigums Jūsu radiniekiem un tuvajiem cilvēkiem, tiem, kam Jūs vēlaties izteikt savu pateicību, cieņu, uzticību, mīlestību. Ziedi ir Dieva izveidots brīnums, kas nepārstāj mūs priecēt ar savu skaistumu. Mēs ar baudu ieelpojam to aromātu. Ziedi ir kopā ar mums no piedzimšanas līdz pat nāvei, priecīgos un skumjos notikumos, mēs tos dāvinām ar iemeslu un vienkārši tāpat. Ziedi ir mīlestības un atmiņu simbols.

ZIEDU DĀVINĀŠANAS TRADĪCIJAS VĒSTURE

No kurienes gan ir radusies tradīcija dāvināt ziedus? Ko sevī slēpj šī uzmanības zīme?
Ziedu dāvināšanas vēsture sakņojas jau tālā senatnē. Mēs visi zinām, ka daudzi augi var dziedēt brūces, atvieglot sāpes, harmonizēt dvēseles stāvokli. Austrumos cieņā ir lotosa zieds, kurš tiek uzskatīts par gudrības simbolu. Daudzos austrumu dievu attēlojumos var ieraudzīt šo ziedu. Tāpat ziedi ir redzami arī citos reliģiozos attēlojumos.

Vīri, atgriežoties no medībām, kopā ar medījumu nesa arī augus. Sievietes tos izkaltēja, rotāja ar tiem māju, izgatavoja amuletus un dziras, lai vīrieši būtu stipri un veikli, bet sievietes – skaistas. Arī mūsdienās kosmētiku un farmaceitiskos preparātus izgatavo uz augu bāzes. Un kā gan atplaukst sieviete, saņemot ziedus dāvanā no vīrieša! Viņa pati gluži vai kļūst par ziedu, radot saldu aromātu, viņu nav iespējams pārstāt apbrīnot. Vērsieties ziedu veikalos Pāvilostā, un radiet prieku mīļotajai, bet sev baudījumu redzēt viņu laimīgu!

Ziedu piegāde Pāvilosta (Latvija). Nopirkt ziedus Pāvilostā

DĀVINIET ZIEDUS, NEGAIDOT IEMESLU

Zvaniet mūsu darbiniekiem vai izmantojiet mājaslapu, lai pasūtītu ziedus Pāvilostā un uzdāvinātu tos tuvam cilvēkam (pukes ar piegadi Pāvilosta). Nav obligāti jāgaida iemesls, kaut kam jāpieskaņojas, dāviniet ziedus vienkārši tāpat (ziedu pasūtīšana Pāvilosta). Ziedi vieš harmoniju, garīgumu un vienotību (pasūtīt ziedus Pāvilosta).

Interesanti floristu spriedumi par rožu skaitu ziedu kompozīcijā:

  • viena nozīmē kautru mīlestība;
  • trīs – tā ir atzīšanās jūtās;
  • ar piecu palīdzību vēl veiksmi;
  • bet desmit – tā ir apbrīnas zīme;
  • uzdāvināt divdesmit deviņus ziedus – tas ir mūžīgas mīlestības zvērests;
  • pilnīgu pielūgsmi un apbrīnu apzīmē simts un viena roze.

Nopirkt ziedus Pāvilostā, gan rožu pušķus, gan arī citas ziedu kompozīcijas, kas parādīs Jūsu jūtas, Jūs varat, vēršoties mūsu ziedu veikalos (puku piegade Pāvilosta). Ziedu piegāde Pāvilosta ir iespējama jebkurā laikā (ziedu piegade Pāvilosta).

Veiciet pasūtījumu ziedu pušķi Pāvilosta, pārsteidziet, ieprieciniet ar skaistumu un enerģiju, ar neatkārtojamu  smaržu (ziedu piegāde Pāvilosta).

Puķu pušķi Pāvilosta veiciet pasūtījumu, un ziedu kurjers Pāvilosta Jums palīdzēs ar piegādi!

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti