Ziedu piegāde Rīga un Latvija pasūtīt pušķus un dāvanas, šiko rožu pušķi, lieli liliju pušķi ziedu interneta veikalā KROKUS

Pušķi no rozēm un pušķi no konfektēm, zilās vai melnās rozes ar piegādi. Ziedu pasūtīšana Rīgā. Ziedu piegāde Rīga un visa Latvija. Ziedu interneta veikals KROKUS

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Ziedu piegāde pa rīgu

ZIEDU PIEGĀDE PA RĪGU

Mūsdienu pasaulē pavisām maz laika paliek vietas romantikai. Reizēm šķiet, ka globālais tīmeklis un Instagrams ir pārņēmis visu pasauli un mums nekad neizdosies izrauties no tās valdības. Tik ļoti, reizēm, gribas ieelpot ar pilnu krūti svaigo ziedu aromātu, kurus uzdāvināja mīlošs cilvēks vai vienkārši paziņa, uz laiku vienkārši apstāties un sajust, ka esi viens vesels ar dabu, dzenot prom no sevis šīs dzīves grūtības un nelaimes.

Uzņēmums īsneto ziedu piegādi jebkurā Rīgas punktā tiešī laikā. Kurjers no salona „Krokus” piegādās Jūsu pasūtījumu jebkura nedēļas dienā un laikā, kuru Jūs nosauksiet.

Ziedu piegāde Rīgā tiek īstenota visu diennakti, bez brīvdienām. Minimāla pasūtījuma cena piegādei  Jums izmaksās 15 Eiro.  Par Jūsu pasūtījuma izpildes statusu mūsu menedžeris Jums ziņos ar e-pasta vai sms palīdzības. Ziedu piegāde Rīgā no internetveikala „Krokus” – ātri, uzticami un ar garantiju! Mums nav nejaušu cilvēku – mūsu komandā strādā tikai profesionāļi! „Ziedu piegāde Rīga” – tikai trīs vārdi un Jūsu mājā ienāks Laime!

Mēs esam priecīgi Jūs sveikt mūsu interneta veikalā! Interneta veikals „Krokus” – tas ir mūsdienīgs Rīgas ziedu veikals, kurš ieņem vadošo vietu kvalitatīvo ziedu un to izstrādājumu tirdzniecībā. Konfekšu pušķi, zilas rozes, melnas rozes, ziedu pušķis no zilām rozēm, mākslīgie ziedi, eksotiskie ziedi, rožu pušķa piegāde Rīgā, ziedu pušķu piegāde Rīgā – tā ir tikai maza daļa no interneta veikala „Krokus” piedāvājuma klāsta. Ērts darba laiks – tas ir diezgan labs mūsu veikala rādītājs attiecībā uz mūsu Kientiem. Mēs strādājām bez brīvdienām. Tas nozīmē, ka Jūsu pasūtījums tiks piegādāts jebkurā dienā un laikā, kuru Jūs norādīsiet.

Zilas rozes, ziedu pušķis ar piegādi Rīgā, ziedi dzimšanas dienā – to visu, varat nešaubīties, mēs piegādāsim tieši pēc adreses un precīzi norādītajos termiņos. Precizitāte – karaļu tikums. Un mūsu uzņēmums pieturas pie šī noteikuma. Nav vērts tērēt savu laiku svaigu ziedu meklējumos, apstaigājot ziedu veikalus un bāzes! Cieniet sevi un savu laiku. Dzīve ir viena un tā ir tik īsa, ka nav vērts tērēt savu laiku sīkumiem. Mēs izveidojām savu interneta veikalu, lai atvieglotu dzīvi cilvēkiem, kuri rēķina naudu. Interneta veikals „Krokus” palīdzēs Jums pareizi un ātri noorientēties ziedu jūrā. Skaistie ziedu pušķi Rīgā, ziedu pušķi ar piegādi Rīgā, eksotiskie ziedi, ziedu pušķi Rīga, zilas rozes, melnas rozes, konfekšu pušķi – tie ir vārdi, pēc kuriem mūs var atrast internetā.

Ziedu interneta veikals gaida savus apmeklētājus jebkurā laikā. Mums nav brīvdienu. Ziedu interneta veikals „Krokus” piegādās pie Jūsu mājas ziedus  jebkurā diennakts laikā neskatoties uz laika apstākļiem. Ziedu pasūtīšana Rīgā un to piegāde pasūtīšanas dienā – mēs to  īstenosim tieši laikā gan Jums, gan Jūsu tuvajiem cilvēkiem.

101 rožu pušķis, kurš ir paredzēts Jūsu mīļotajai, būs viņas rokās tieši tad, kad Jūs to vēlēsieties. Pateicoties mūsu kopīgajiem centieniem, viņa beidzot pateiks „Jā” vārdu. 101 rožu pušķis ilgi glabāsies viņas dzīvoklī, jo tas tiks noformēts tikai no svaigiem ziediem. Tā aromāts vēl ilgi atgādinās par to pārsteigumu, kuru viņai uztaisīja mīļotais cilvēks.  Melnas rozes, eksotiskie ziedi, mākslīgie ziedi, konfekšu pušķi un to kompozīcijas – ziedu pasūtīšana un piegāde pie mums notiek īsā laikā un ātri. Ziedu piegāde Rīgā ir visu diennakti!

Konfekšu pušķi Rīgā

Bērna dzimšanas diena ir viens no brīnišķīgākajiem svētkiem. Ja Jūs vēl neesat izdomājuši, ar ko var pārsteigt savu bērnu – mūsu internetveikals „Krokus” ar prieku paņems šo uzdevumu uz saviem pleciem. Konfekšu pušķis Rīgā – tas ir viskārotākais apsveikums (pieaugušie arī to novērtēs). Saņemt dāvanā milzīgu konfekšu pušķi un pēc tam to apēst kopā ar draugiem – tai tad tā nav īsta bērnu laime!? Konfekšu pušķis – tas ir viens no galvenajiem mūsu interneta veikala piedāvājumiem. Pasūtiet konfekšu pušķi Rīgā un Jūs ieraudzīsiet sava bērna neviltotu smaidu un sajūsminātu skatienu. Ticiet, mums tas ir svarīgāk par naudu!

Melnas rozes – skumjas zīme? Mākslīgie ziedi –  šķiršanās zīme? Nekādā gadījumā! Melnas rozes piešķirs istabai ekstravaganti ar modernisma noti. Šādā istabā nekad nebūs skumji. Tajā valdīs omulība un siltums. Rožu pušķi mūsu kurjeri piegādās Rīgā noteikta laikā un dienā. Noformējiet sūtījumu „Krokus” interneta veikalā, pasūtījuma tēmā norādot „Ziedu piegāde Rīga”. Mēs sazināsimies ar Jums un apspriedīsim pasūtījuma detaļas. Ziedu interneta veikals „Krokus” ietver sevī sekojošus pakalpojumus: ziedu un ziedu pušķu piegāde Rīgā. Mūsu uzņēmums garantē saviem Klientiem visu savu piegādes saistību izpildi. Mēs sadarbojamies ar biznesa cilvēkiem un mūsu izvēlēta floristu komanda pieturas pie laba veca noteikuma – Klientam vienmēr ir taisnība!

Mēs neesam jauni spēlētāji ziedu biznesā – mēs pārliecināti skatamies nākotnē, pie tam neaizmirstām par pagātni. Paņemot visu to labāko no klasiskām floristikas vērtībām, mēs izmantojam to mūsdienu dizainā, veidojot skaistus ziedu pušķus Rīgā. Mēs visiem norādam, ka mūsu veikals iet kopā ar laiku, bet dažos gadījumos arī mazliet apsteidzot to. Neticiet!? Kļūstiet par mūsu Klientu un Jūsu dzīve un pasaule apkārt uzreiz kļūst spilgtāka, krāsaināka un pilna ar brīnišķīgajiem ziediem! Pat ja Jums vāzē stāvēs melnas rozes vai mākslīgie ziedi. Ziedu piegāde Rīgā paātrinās Jūsu dzīves svētkus! Ziedu piegāde Rīgā: tālr.:  +371 259 073 00 (RU), +371 200 303 06 (LV/ENG).

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti