Ziedu pasūtīšana ar piegādi pa Rīgu. Ziedu interneta veikals KROKUS - Jūsu drošais piegades pa Rīgu partneris

Ziedu pasūtīšana uz mājām ar piegādi pa Rīgu, tā arī davanu un pušķu grozos piegāde. Mēs zinām kā sniegt Jums prieku no ziedu pirkšanas. Mēs specializējamies uz priekiem!

2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Noteikumi un piegādes laiks

Noteikumi un piegādes laiks

Cenā nav iekļauta piegāde, bet ziedu cena, cena par ziediem būs zemāka nekā citos ziedu piegādes uzņēmumos. Mūsu produkcijas kvalitāte un piegāde apmierinās klientus par 100%!

Datums un piegādes laiks

Jūs varat pasūtīt ziedus tagad, vai izdarīt to 2-3 dienas iepriekš. Eksotiskos ziedus un nesezonas ziedus  ir ieteicams rezervēt vismaz nedēļu iepriekš.

Datumu un laiku izvēlas klients, precizējot to mūsu interneta veikalā. Ziedu piegādi pa Rīgu - Latviju veic ziedu piegādes dienests Krokus. Ziedu piegāde pa  Rīgu, Jūrmalu un Rīgas rajoniem tiek veikta 3 stundu laika pēc jūsu maksājuma veikšanas.

Piegādes izmaksas:

Rīga - ziedu pasūtījuma cena no 27eur - 0eur

Rīga - ziedu pasūtījuma cena līdz 19eur - 5eur

Rīga - ziedu pasūtījuma cena no 20-27eur - 4eur

Bolderāja, Vecmīlgrāvis un Jugla - 7 eiro.

Rīgas rajons - 10eur

Mārupe - 10eur

Jūrmala - 12 eiro.

Kauguri, Sloka - 20eur

Latvija - 25 eiro.

Piegāde pa Latviju

 Ziedu piegāde Latvijā ir iespējama no pulksten 10:00 līdz 22:00. Svētdienās, valsts un reliģisko svētku datumos piegādei diemžēl neveicam. Pasūtījumu javeic vismaz vienu dienu iepriekš. Piegāde maksā 25eur.

Ekspress piegāde Ziedu Rīgā

No brīža, kad klients veic maksājumu, eksprespiegāde tiek veikta divu līdz triju stundu laikā. Ja par ziediem tiek izmaksāts skaidrā naudā kurjeram, tad laika atskaite sākas no tā brīža, kad apstiprinās pasūtījums mūsu internetsaitā. Šis pakalpojums attiecas uz ziediem, kas tiek pasūtīti tajā pašā dienā. Eksprespiegādes cena ir € 10 

Eksprespiegāde netiek veikta Valentīndienā, Jaunajā gadā un 8. martā.

Jebkuras klientu vēlmes

Steidzamos gadījumos, mēs cenšamies apmierināt mūsu klientus un paātrinātu piegādi. Mūsu specialisti ieteiks jums labāko ziedu izvēli un sniegs nepieciešamo informāciju. Ja jums ir nepieciešama ziedu piegāde pa Rīgu - sazinieties ar mums.

Piegāde precīzā laikā

Šis pakalpojums maksā 10 eiro. Laiks ir noteikts līdz trīsdesmit minūtēm. Ņemiet vērā to, ka floristam ir vajadzīgas vismaz 3h, lai apstrādātu pasūtījumu.

Piegāde naktī

Nakts piegāde ir no 22:00 līdz 7:00. Pakalpojuma maksa ir 20 eiro.

Piegāde, ja nezinat saņēmēja adresi arī ir iespējama!

Nezinat saņēmēja adresi? Neuztraucieties! Ļaujiet mums to uzzināt telefoniski, zvanot pa jums iedoto telefona numuru. Ar saņēmēju sarunāsim piegādes laiku un vietu. Visu var izdarit mūsu internetsaita, ierakstot saņēmēja telefona numuru ailītē "saņēmēja dati". Pakalpojums ir bez maksas.

Anonīmā piegāde.

Pakalpojums ir priekš tiem, kam patīk pārsteigumi ir anonīmās ziedu piegādes serviss. Pasūtot to jūs varat būt drošs, ka saņēmējs nezinās Jūsu vārdu, ja gribat, varat savu vārdu ierakstīt kartiņā, jo varam paslēpt ziedu pušķī. Pasūtot pakalpojumu, Jums vajag atzimet to sadaļā "papildus pakalpojumi". Pakalpojums ir bez maksas.

Lēta ziedu piegāde Rīģā internetveikalā "Krokus".

Piegāde darbā, mājās vai viesnīcā

Mēs piegādāsim ziedus klientam, gan uz mājām, gan darbu, gan uz viesnīcas numuru, ja būs vajadzība. Viesnīcu ziedu piegādi veicot, Jums janorāda viesnīcas nosaukums un istabas numuriņš. Ja esat aizmirsis istabas numuru, bet zināt viesnīcas nosaukumu, mēs uzzināsim to paši viesnicas reģistratūrā, ja nē, tad atstasim to reģistratūra ar vajadzīgo norādi. Pakalpojums ir bez maksas.

Redzēt savu pušķi pirms piegādes


Mēs zinām, kas ir svarīgi, lai jūs varētu redzēt savu pušķi pirms piegādes. Mēs varam jums nosūtīt pušķa bildi jums uz e-pastu vai telefonu, lai jūs pārliecinātos, ka pušķis ir tieši tāds, kā pasūtījāt un ir no svaigiem ziediem. Pakalpojums Jums izmaksās 2eur

 

Pušķa foto saņemšanas brīdī

Mēs varam nofotografēt saņēmēju ar pušķi saņemšanas brīdī. Smaids uz sejas dāvanu saņēmējam būs patiess un tas būs tieši tas, ko Jūs būsiet vēlējies panākt. Un tas viss par baltu velti!. Izvēloties šo pakalpojumu Jūs varat sadaļā "Pasūtīt", apakšsadaļā "jaukie papildus pakalpojumi". Pakalpojums nav pieejams, ja ziedu saņēmējs nevēlas fotografēties ar pušķi. Šajos gadījumos mēs nevaram garantēt šo pakalpojumu. Pakalpojums ir bez maksas.

Piegādes atskaite

Ziņojumu par piegādes atskaiti mēs nosūtīsim Jums ar sms un uz Jūsu e-pastu. Pasūtījuma statusu var apskatīt savā kontā, ievadot savu lietotājvārdu un paroli. Mēs nosūtīsim tos pēc pasūtījuma pa e-pastu. Pakalpojums ir bez maksas.

Uzmanību Saņemšanas adresē kurjers gaida 15 minūtes. Ja adresāts nav, kurjers ir tiesīgs atstāt ziedus jebkurai personai dzīvoklī pēc norādītās adreses. Ja norādītajā adresē neviena nav, tad kurjers tiesīgs vest ziedus uz firmas Krokus ofisu.

Aizstāšana

Dažreiz mums nākas nomainīt ziedus pušķī, pie tam nemainot pušķa vērtību. Ne visi ziedi ir pieejami vienmēr. Ir sezonas ziedi.

Jebkuru ziedu maiņa tiek veikta vienojoties ar klientu. Ja pirms ziedu maiņas mēs nevarēsim sazināties ar klientu, tad lai pasūtījumu veiktu laicīgi, mēs veiksim pēc saviem uzskatiem. Tas nepalielinās izmaksas, kas ir tik svarīgi priekš klienta.

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti

_