Ideālu pušķu pasūtīšana ar kvalitates garantiju un ziedu piegādi pa Rīgu. Kvalitativi ziedi uz pasūtījumiem

Mēs garantējam Jums 100% kvalitati pasūtot pie mums jebkuru pušķi. Rīgā mēs esam vieni no visiem servisiem, kas piedāvā augstu kvalitāti. Pasūtiet ziedus ar piegādi uz mājām pie mums!

2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Augstas kvalitātes garantija

Augstas kvalitātes garantija

Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā no studijas Krokus, visu diennakti septiņas dienas nedēļā. Mēs garantējam kvalitatīvu produktu, kas piegādā mūsu kurjeri sarunātajā ar Jums laikā.

Garantējam nākamo:

Kvalitāti. Visi attēlos redzamie pušķi mūsu saitā ir iespējamie kompozīciju varianti, ko varam izpildīt pēc Jūsu pieprasījuma. Ziedu kompozīcijas ir unikāls un neatkārtojams. Tas var nedaudz atšķirties atkarībā no dažiem elementiem, izskata un iepakojuma materiāliem. Mēs varam aizstāt skaitu, šāda veida krāsu, pamatojoties uz sezonu un citiem faktoriem, to obligāti saskaņojot ar klientu. Ja kāda iemesla dēļ mēs nevaram sazināties ar klientu, mēs aizstās preces bez iepriekšēja brīdinājuma, lai nodrošinātu piegādes norādīto laiku. Galaprodukt var nedaudz atšķirties no bildes mūsu saitā. Mūsu floristi strādā tikai ar svaigiem ziediem un pilda savu darbu maksimāli precizi pēc parauga. Ja pasūtījums tiek piegādāts ar kurjeru būs ļoti atšķirīgs no izvēlētā ar sastāvu, un par atšķirībām mēs neesam vienojušies ar Jums, Jūs varat apmainīt to pret jaunu tādu pašu pušķi.

Finanšu garantijas

Ja pušķa kvalitāte Jums nepatīk, un ir labi iemesli, mūsu salons  aizstās pušķi pret jaunu bez maksas. Ja atceļat pasūtījumu līdz brīdim, kad mes neesam vēl sākuši veidot pušķi, visa nauda tiks atmaksāta, izņemot bus jāatmaksā komisijas maksa par atpakaļsūtījumu.

Savlaicīguma garantija

Ja kurjers kavējas ar piegādi vairāk kā 30min, mēs sainamies ar Jums un norunājam jaunus pušķa piegades noteikumus. Šadi gadījumi mums notiek ļoti reti. Mūsu firmas pamats ir klientu uzticība.
Katram klientam mums ir individuāla pieeja, mēs novērtējam un cienam katru personu. Dizains mūsu interneta veikalā ir veidota tā, lai apmeklētājs savas vizītes laikā varētu viegli saprast to un sazinieties ar mums jebkurā veidā.

24 stundu laikā, mēs izskatīsim jūsu pieteikumu par pasūtījuma izpildi.

Pasūtīt ziedus pie mums interneta veikalā, jūs varat pa talruņiem: RU +371 259 073 00 LV / ENG +371 200 303 06

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti

_