2
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Ziedu piegāde Rīga
 2. ❶ Lēta ziedu piegāde tajā pašā dienā. Ziedi jūsu mājās pēc 2-3 stundām

Lēta ziedu piegāde tajā pašā dienā. Ziedi jūsu mājās pēc 2-3 stundām

Lai izglābtu jebkurus svētkus vai svinīgu notikumu, pasūtiet lētu ziedu piegādi tajā pašā dienā. Studijas "Krokus" kurjerdienests  tikai 2-3 stundu laikā nogādās brīnišķīgo pušķi tieši uz saņēmēja mājām. Jūs varat pasūtīt steidzamu, svētku, nakts vai nākamās dienas piegādi lēti Rīgā mūsu mājas lapā vai zvanot mūsu veikala operatoram jebkurā diennakts laikā. Interneta veikalā «Krokus» jūs sagaida vissvaigākie ziedi ar lētu piegādi tajā pašā dienā.

Lēti ziedu piegāde tajā pašā dienā Rīgā (Latvija)

Ziedu kompozīcijas piegādes pakalpojumus izmanto desmitiem tūkstošu cilvēki visā pasaulē. Šāds pakalpojums, kur Lēti nopirkt ziedus Rīgā var ietaupīt laiku un sagādāt patīkamu pārsteigumu cilvēkam, kuram paredzēts pušķis. Tāpēc, ja jūs vēlaties uzdāvināt ziedus tuvam cilvēkam, kas atrodas simtiem vai pat tūkstošiem kilometru attālumā, tad labākais risinājums būs pasūtīt dāvanu ar piegādi tieši uz apdāvināmā mājām. Vislētākā ziedu piegāde jūss sagaidīs  mūsu interneta studijā!

Kompānija "Krokus" ir viena no līderiem Latvijas ziedu tirgū. Papildus luksusa pušķu pārdošanai priekš jebkuriem svētkiem mēs saviem klientiem Rīgā piedāvājam lētu piegādes pakalpojumu tajā pašā dienā. Starp priekšrocībām, ko sniedz sadarbība ar mūsu interneta veikalu, kur var nopirkt ziedu pušķi Rīgā, ir vērts uzsvērt:

Lēta ziedu piegāde tajā pašā dienā. Ziedi jūsu mājās pēc 2-3 stundām
 • adekvātas ​​cenas visiem piedāvātajiem pušķiem;
 • visplašāko kompozīciju klāstu sākot ar budžeta līdz premium segmentam;
 • ātra un lēta ziedu piegāde nākamajā dienā uz jebkuru pilsētu Latvijā, kā arī diennakts kurjera pakalpojumi visā Rīgā;
 • elastīga cenu politika ar iespēju mainīt gandrīz jebkura pušķa izmēru;
 • plaša dāvanu un ziedu papildinājumu izvēle;
 • bezmaksas konsultācijas pušķu izvēlē no pieredzējušiem floristiem.

Ziedu izvēle lētai piegādei tajā pašā dienā Rīgā (Latvijā)

 ‘’Krokusa’’ produktu katalogā, labākais ziedu piegāde Rīgā, ir pieejami vairāk nekā 200 dažādu veidu ziedi un pušķi tūlītējai piegādei uz jebkuru adresi Rīgā. Starp tiem, klienti varēs atrast:

 • sarkanas, baltas, rozā, dzeltenas, kā arī neparastas sārtinātas, zilas, oranžas, melnas, divkrāsainas un peoniju veida dažādu izmēru rozes;
 • holandiešu un karaliskās tulpes plašā krāsu diapazonā;
 • apburošas kallas, lilijas, hiacintes, īrisus, gerberas, orhidejas, hortenzijas, frēzijas, krizantēmas, alstromērijas;
 • Pieejamās margrietiņas, ceriņus un pat saulespuķes.

No šiem dārza un pļavu ziediem kopā ar dekoratīvajiem augiem profesionālie floristi un dizaineri rūpīgi izveido satriecošas autoru kompozīcijas kartona cepuru kastēs, stilīgos papīra iesaiņojumos ar spilgtām apsienamām lentēm, pītajos grozos un metāla putnu būrīšos. Bieži vien šādas kompozīcijas papildina svētku sveces, saldumi, mīkstās rotaļlietas, apsveikuma kartītes, baloni un citi aksesuāri. Piekrītiet, jūs neatradīsiet tādu ziedu un dāvanu sortimentu nevienā veikalā Rīgā un visā Latvijā. Jums vairs neradīsies  jautājumi, kā nosūtīt ziedus ar kurjeru Rīgā.

Kā pasūtīt lētu ziedu piegādi tajā pašā dienā Rīgā (Latvija)?

Vēlaties pārsteigt apdāvināmo, nosūtot viņam ziedus svinību dienā? Tad sazinieties ar kompāniju ‘’Krokus’’. Mēs palīdzēsim padarīt jūsu apsveikumus oriģinālus un neaizmirstamus. Lai noformētu pušķa piegādi pasūtījuma dienā, vienkārši norādiet vēlamo ziedu piegādes laiku un vietu Rīgā. Ja saņēmējs atrodas citā Latvijas pilsētā, izvēlieties steidzamu sūtījuma nosūtīšanu un izmantojiet lētas ziedu piegādes pakalpojumu nākamajā dienā uz norādīto adresi. Esiet droši, ka apdāvinātā persona saņems dāvanu personīgi rokās un sadzirdēs  jūsu siltākos un sirsnīgākos novēlējumus.

View more: Ziedu Piegade Rīgā
Krokus.Lv
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti