Kāzu zāles norormēšana ar ziediem un baloniem Rīgā/ Mēs zinam, kas ir ideāla kāzu zāles noformēšana ar ziediem Rīgā.

Kāzu zāles dekors ar ziediem Rīgā. Oriģināls, krāsāins vai arī vienkāršs kāzu zāles noformējums. Visu to Jūs varat pasūtīt pie mums! KROKUS - Rīgas kāzu dekora studija

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīga
  2. ❶ Kāzu floristika Rīgā: kāzu pušķi un ziedi, kāzu noformēšana
  3. Kāzu zāles noformēšana

Kāzu zāles noformēšana

Zāles noformēšana kāzām

Nav svarīgi, cik daudz jūs plānojat  tērēt kāzu noformēšanai, mēs ar jebkuru budžetu izveidosim nepārspējamu zāli.

Kāzu banketa telpas ir obligāti jāizrotā, lai šajā mājīgajā un skaisti noformētajā telpā jaunlaulāto  un viesu dzimtsarakstu nodaļā piedzīvotā spriedze vienā mirklī pazustu un pārņemtu komforta sajūta.

Zāles kāzu dekors no ziediem Rīgā

Pie  mums pasūtot kāzu rotājumus un dekorus  no ziediem Rīgā, jūs tiksiet vaļā no liekām pirmskāzu  rūpēm, kuras nav vajadzīgas grandiozo svētku  priekšvakarā.

Mūsu speciālisti neatstās bez uzmanības nevienu telpas stūrīti. Viņi veiksmīgi izmanto telpas konfigurāciju un platību.

Divu  mīlošu siržu pati  laimīgākā diena ir  kāzas. Šādā dienā visam, kas ir apkārt pārim, jāplaukst un jāpriecē acis. Sākot ar  dzimtsarakstu nodaļu un līdz banketam - visam ir  jāizskatās stilīgi un moderni.

Pat vienkāršs ziedu rotājums var pārveidot zāli  un padarīt to neparastu. Jūs pat iedomāties nevarat, ko var paveikt skaists noformējums ar baloniem! Ja to vēl papildināt ar mūsu salona dizaineru meistarību un idejām, tad mēs jums garantējam, ka jūs un jūsu viesi visu vakaru pavadīsiet labā  noskaņojumā un būsiet  laimīgi.

Kāzu ziedu  dekors

Kāzu bankets ilgst vairāk par  piecām stundām, tāpēc jāņem vērā  vairākas zāles  noformēšanas  nianses. Izņemot  zāli, jārotā arī atpūtas zona un smēķētava, deju placis, kur atradīsies mūziķi ar savu aparatūru, un protams vieta dāvanām.

Vienkāršu kāzu zāles  ziedu  rotājumu vēlams papildināt ar lapu, bērzu, egles zaru virtenēm. Tas viss kopā ar baloniem, krāsainiem karodziņiem ievērojami  pārveidos telpu un  radīs kāzu svinību noskaņu. Erkerus un balkonus var pārvērst romantiskās vietās, kas rotātas ar ziediem, audumu  un dekoratīvām kompozīcijām. Kāpnes un logus noformē  ar baloniem, audumu  ar  dekoratīviem elementiem. Viesu  zāli  rotā ar skaistiem tekstila celiņiem, savukārt krēslus  un galdus - ar dažādu krāsu materiāliem.

Kāzu zāles ziedu  noformējums ir  galvenais  papildinājums, rotājot banketu  telpu ar tekstilu.

Zāles noformējums ar  ziediem no  Rīgas  jebkuru  zāli pārvērtīs kāzu pasakas oāzē jebkurā vietā, kuru  jūs izvēlējāties banketa  rīkošanai.

Vienkāršs kāzu noformējums ar dzīviem ziediem var  to pārvērst un atdzīvināt. Nekas tā nepriecē acis kā ziedi. Tikai ziedi var radīt romantikas un mīlestības noskaņu banketā.

KĀZU  NOFORMĒŠANA AR ZIEDIEM UN AUDUMIEM

Jaunlaulāto galds - prezīdijs. Sākotnēji noformēts tā, lai piesaistītu skatienus un radītu pārliecību, ka tieši pie šī galda sēž līgava un līgavainis.

 

Šis galds noteikti  atšķirsies no citiem galdiem gan izmēra, gan noformējuma ziņā. To veiksmīgi papildinās nokarenas ziedu kompozīcijas. Galdautam ir jābūt kontrastā ar pārējiem galdautiem, kas uzklāti viesiem, bet tajā pašā laikā jāatbilst krāsu gammai. Ja pie  jaunlaulāto galda izveidot arku  vai aizmugurējo daļu, tas papildus  akcentēs galdu.

Galda piederumu  servēšanā viesiem galdus dekorē ar floristiskām kompozīcijām, izmantojot ziedus.

Izsmalcināti izskatīsies kartītes viesiem - tās palīdzēs atrast savu vietu pie galda.

Zāles sienu noformēšanā tiek izmantots tekstils, baloni, dzīvie un mākslīgie ziedi, plakāti.

Griestus var izrotāt ar ziedu virtenēm, serpantīnu, papildinot ar gaisīgiem krāsainiem baloniem. Zālē tas viss kopā radīs svētku un jautrības atmosfēru. Mūsu dizaineri jums piemeklēs vajadzīgos noformējuma variantus, balstoties uz zāles īpatnībām, kurā jūs plānojat svinēt galveno notikumu. Jūs bez šaubām būsiet ļoti apmierināti ar  mūsu darbu.

Zāles noformēšanas fotogrāfijas  Jūs varat redzēt sadaļā  „Portfolio”.

Adreses un mūsu kontaktinformācija ir norādīti sadaļā „Kontakti”. Sazinieties ar mums, un mūsu speciālisti noformēs Jūsu  zāli kāzu labākajās tradīcijās.

Mūsu salons "Krokuss" īstenos visas jūsu vēlmes saistībā ar banketu zāles noformējumu, palīdzēs Jums izvēlēties rotājumus. Mēs piemeklēsim visizdevīgāko apmaksas veidu un piedāvāsim optimālu  cenu, ņemot  vērā Jūsu budžetu.

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti