Jebkura kāzu floristika Rīgā. Profesionāli kāzu floristi Rīgā. Kāzu pušķi un kompozīcijas. Kvalitat;ivs kāzu noformējums ar ziediem Rīgā

Kāzu pušķi Rīgā, kāzu ceremoniju noformēšana. Jebkura kāzu floristika. Kāzu ziedi, kāzu frizūras ar ziediem, kāzu tortes ar ziediem. Kāzu ziedu interneta veikals Rīgā KROKUS

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīga
  2. ❶ Kāzu floristika Rīgā: kāzu pušķi un ziedi, kāzu noformēšana

Kāzu floristika

Kāzu noformējums vai floristika ir kāzu dienas dizaina pamatelements. No tā ir atkarīgs stils, individualitāte, skaistums un neparastums. Kāzu floristika izdalīs Jūsu svinības viendabīga noformējuma daudzumā. Uz ko ir spējīga kāzu floristika, Jūs varat apskatīt mūsu mājaslapā.

Kāzu dekora studija Rīgā

Jebkuru kāzu atributiku – kāzu galdu un zāles dekors, līgavas un līgavaiņa aksesuāri, ziedu rotājumi – Jūs varat atrast mūsu studijā „Krokus”. Pat kāzu automobiļa dekorēšanu Jūs varat uzticēt mūsu meistariem. Pie mums Jūs varat apskatīt daudz  lielu ziedu kompozīciju piemērus kāzu noformēšanai un izvēlēties vispiemērotāko. Salona floristi sniegs Jums konsultācijas un padomu, kā labāk noformēt Jūsu svinības.

Kāds domā, ka ziedi uz kāzām ir tikai brīnišķīgs līgavas ziedu pušķis un obligāts viesu atribūts, kura loma ir papildināt viesu un radinieku dāvanas.

Bet tas tā nav! Ziedi spēlē galveno lomu šajā neaizmirstamā teātra uzveduma zem nosaukuma „Jūsu kāzas”, tāpēc šī uzveduma noformēšanu labāk ir uzticēt profesionāļiem flofistiem.

Floristika sevī ietver ne tikai ziedu noformējumu. Tā ir vesela zinātne, folozofija un īsta māksla. Profesionālām floristam nepieciešams zināt daudz svarīgu sīkumu, pateicoties kuriem jebkurš kāzu pušķis pārveidosies un uzziedēs tā, kā uzzied zieda pumpurs rītausmā. Viņam obligāti jāzina ģeometrijas pamatus, lai kompozīcijas būtu simetriskas, kā arī jāņem vērā zieda īpašību un to saskaņotību pēc krāsas. Labs florists – tas ir mākslinieka, botāniķa, matemātiķa kombinācija, kur arī neiztikt bez ģenialitātes. Tas viss savijas ar mīlestību pret ziediem. Labākas kāzu ziedu dekoru idejas Rīgā izveidos mūsu floristi. Mums nav nejaušu cilvēku – mūsu komandā strādā tikai profesionāļi!

Pavisam nesen kāzu ziedus Rīgā izvēlējas tikai gaišos toņos. Bet laiks diktē savus noteikumus. Tagad mūsdienu dizaineri izmanto savos noformējumos baltus ziedus un kāzu kompozīcijas no spilgtiem ziediem.

Kāzu ziedus Rīgā var izmantot jebkurā tonī nebaidoties, ka kas izskatīsies vecmodīgi. Galvenais, lai būtu viss saskaņots ar pasākuma norises vietas dizainu un lai tas pakļautos ziedu dizaina principiem.

 

Kāzu ziedu floristika Rīgā

Savu kāzu svinībās līgavai jāizceļas ar izsmalcinātu un vienreizēju pušķi. Tas var būt izveidots  no gaišām rozēm, cēlām kallām, smaržīgām frēzijām vai no eksotiskām orhidejām.

Dekorējot līgavas kāzu pušķi ir jāņēm vērā, lai viņai būtu ērti un viegli to turēt rokās.

Viesiem gan labāk jāizvēlās pušķus jaunajai ģimenei no krizantēmām, frēzijām, sniegbaltām krizantēmām. Tie vislabāk derēs dāvanu pušķim.

No pavasara ziediem var izveidot neparastus un skaistus pušķus.

Floristika sevī, izņemot ziedu pušķus, ietver arī kāzu automašīnu dekorēšanu, kāzu norises vietas noformēšanu, frizūras rotājumu ar ziediem. Rīga ir floristikas centrs.

Kompozīcijas no ziediem lieto automašīnu, arku, telts un nojumu, galdu, krēslu, kāzu pasākuma norises vietu noformēšanā.

Daudzus rotājumus kāzām var izveidot no ziediem. Kāzu aksesuāru noformēšanai ar ziediem nav un nekad arī nebūs robežas. Daba izveidoja šos skaistus ziedus priekš tam, lai cilvēki, uz tiem skatoties, saprastu vienu svarīgu lietu – skaistums glābs Pasauli. Mūsu floristi vienmēr pieturas pie šī noteikuma savā darbā. Pateicoties viņu cītīgam un centīgam darbam, Jūsu kāzu diena būs pati skaistākā diena Jūsu dzīvē. Šī diena uz visiem laikiem paliks atmiņā gan Jums, gan radiem un viesiem.

Rožu lapiņas, kuri krīt uz līgavas plīvuru un līgavaiņa kostīmu lampu gaismā ir tik ļoti līdzīgi mīlestības sniegpārsliņam – tas būs fantastisks sarīkojuma fināls un mūsu Rīgas salona „Krokus” vizītkarte.

 

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti