Kāzu nojume un tās noformēšana. Pasūtiet kāzu nojumes noformējumu kāzās Rīgā ar ziediem un baloniem.

Nojumu noformēšana uz kāzām, kāzu nojume un nojumes noformēšana ar ziediem Rīgā un Latvijā. Nojumu noformēšana ar dekoru un ziediem. Jebkurš kāzu nojumes noformējums , noformēšana no auduma vai kāzu telts noforējums ar ziediem.

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīga
  2. ❶ Kāzu floristika Rīgā: kāzu pušķi un ziedi, kāzu noformēšana
  3. Kāzu telts noformēšana

Kāzu telts noformēšana

Kāzu nojumes dekorēšana

Kāzu nojumes dekorēšana būs nepieciešama tiem, kuri nolēma salaulāties dabā.

Austrumu nojume, pils, pilns ar ziediem, klasiskā zāle vai mūsdienīga telpa – izvēle vienmēr ir Jūsu ziņā.

Kāzu nojume un to dekorēšanu Jūs varat pasūtīt mūsu interneta veikalā. Mūsu dizaina meistari izveidos unikālu nojumi ņemot vērā visus Jūsu novēlējumus. Ticiet mums – tas iederēsies jebkurā vietā – parkā,viesnīcas teritorijā vai Jūsu mājas mauriņā.

Mūsu nojumēs viesi jutīsies omulīgi, bet to dekors piešķirs tiem oriģinalitāti un VIP statusa banketu.

Jebkuras nojumes dekorējumu (drapējums ar audumu vai izrotāšana ar ziediem) mūsu Klientiem mēs uztaisīsim īsos termiņos, ņemot vērā Klienta budžetu un novēlējumus.

Kāzu nojume un tās dekorēšana

Nojume sastāv no mūsdienīgām konstrukcijām ar stipru grīdu. Zem nojuma var atrasties vairāk par trīs simts viesiem.

Kāzu nojumes dekorēšana, Rīga.

Mūsu dizaineri Rīgā izveidos priekš Jums īstu meistardarbu nojumē . Mūsu konstrukcijā sienas ar griestiem izveidos labvēlīgu mikroklimatu jebkuros laika apstākļos.

Jebkura izmēra nojume izskatīsies pelēcigi, ja vien mēs to nenodekorēsim.

Tikai profesionālā šīs kāzu konstrukcijas dekorēšana spēs radīt tajā romantikas un prieka atmosfēru.

Kāzu nojumes dekorēšanas pamats – gaisa baloni un audums.

Griesti un sienas tiek dekorēti ar audumiem, kuri viens ar otru savijas, bet var arī uztaisīt no tiem figūras. Tāpar nojumi var dekorēt ar drapējumu. Savukārt,  gaisa baloni kā rotu veids palīdzēs taupīgi dekorēt konstrukciju.

Svarīgu lomu nojumes dekorēšanā spēlē gaisma. Tā spēj darīt īstus brīnumus. Šādu brīnumu radīšanai tiek izmantotas lampas, kuras izvieto dažādos augstumos.

 

Kāzas zem nojuma, tās dekorēšana – tas viss ir mūsu meistaru dizaina doma un klientu vēlējuma rezultāts. Romantiķiem vienmēr ir aktuālas sveces. To izvietojums  svečturos nojumē radīs siltuma un mierīguma sajūtu visapkārt.

Lai noformētu nojumi  kāzām, nojumē var izvietot līgavaiņa un līgavas fotogrāfijas, savukārt, lai piesaistītu uzmanību jaunlaulāto galdam, pie  viņu galda var uzstādīt aizmugurējo daļu, izrotāt  to ar dekorācijām un dzīvajiem ziediem, kombinējot ar baloniem.

Kāzu  nojumē  neparasti  izskatīsies  kolonnas, neliela  izmēra skulptūras, vāzes  ar  dzīviem  ziediem, moderni  dizaina  objekti, dažādas balonu  kompozīcijas. Tas viss atdzīvinās jūsu kāzas un piešķirs  savu "odziņu".

Svētku nojumēs galdus  un  krēslus  noformē saskaņā ar dizaina  noteikumiem -  vienotā  krāsu gammā. Uz galdiem klāj galdautus un izmanto galda svārkus ar dekoratīviem pārklājiem. Krēslus dekorē ar pārvalkiem un rotā ar  bantēm.

Kāzās nojumes noformēšana ir ļoti  sarežģīts tehnisks process un ir  diezgan darbietilpīgs dizaina ziņā, tāpēc nemēģiniet paši  ar to  tikt galā. Labāk uzticēties profesionālim, nekā zaudēt kaudzi naudas, bojāt nervus un beigās pārvēst savus svētkus par nožēlojamu pasākumu!

Apmeklējiet  mūsu salonu  „KROKUS” Rīgā un jūs savas raizes saistībā ar nojumes noformēšanu  varēsiet pārlikt uz  profesionāļu pleciem. Skaistas kāzas ir skaistas dzīves sākums!

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti