Rotājumi un aksesuāri no ziediem priekš kāzām Rīgā. Aksesuāri nedzīvie ziedi, svaigie grieztie ziedi kāzām Rīgā. Kāzu kompozīciju interneta veikals Rīgā

Ziedu interneta veikals Rīgā un aksesuāru izveidos jebkurus rotajumus un aksesuārus no ziediem. Kāzu ziedi un aksesuāri no ziediem ar piegādi pa Rīgu un Latviju. Līgavas frizūras aksesuāri matos. Aksesuāri matiem ziedi un rotājumi. Aksesuāri no dzīvajiem ziediem kāzām Rīgā.

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīga
  2. ❶ Kāzu floristika Rīgā: kāzu pušķi un ziedi, kāzu noformēšana
  3. Ziedu aksesuāri

Ziedu aksesuāri

Kāzu aksesuāri no ziediem Rīgā

Ideālu tēlu nevar iedomāties bez aksesuāriem no lieliskiem un maigiem ziediem, kurus mums ka pateicību uzdāvināja daba. Tā ir aksioma! Un tā nav jāapšauba. Ziedi kāzu galdam ir sena tradīcija. Kāzu kompozīcijas no ziediem Rīgā var pasūtīt mūsu salonā „Krokus”.

Īpašu svinīgumu un momenta svarīgumu šie izstrādājumi izcels laulību ceremonijas laikā. Tikai tie padarīs līgavaini un līgavu par stilīgiem un skaistiem! Piešķirot svinībām savdabīgu, neatkārtojamu šarmu un skaistumu.

Lai sasniegtu to, Jums ir nepieciešami aksesuāri no ziediem! Tieši tie garantē uzmanības piesaistīšanu un tikai tie spēj izraisīt svētkos patiesu furoru!

Vēl lielāku furoru veiks kāzu kompozīcijas galdiem no ziediem un augļiem. Augļi ar ziediem ir interesants risinājums, noformējot kāzas.

Katrs aksesuārs no svaigiem ziediem ir īsts mākslas darbs. Un šis darbs ir absolūti unikāls! Kāzu kompozīcijas no ziediem Rīgā, kuras veido mūsu meistari, vienmēr būs unikālas un brīnišķīgas.

Kāzu aksesuāri ir sīkumu daļa, kuri pievieno nepieciešamo „rozīnīti” kāzu izsmalcinātībā un individualitātē. Visu šo sīkumu kopu sauc par kāzu floristiku! Tā neierobežojas ar banālu līgavas pušķa izveidošanu. Dzīvie, svaigie, smaržīgie ziedi palīdzēs dažādot kāzu pasākumu. Atliek tikai ar profesionālismu un mīlestību noformēt kāzu dabu ar šiem maigiem dāvinājumiem. Daudz kāzu rotājumu un kāzu kompozīciju Rīgā vienmēr var izgatavot no svaigiem ziediem.

Aproces no ziediem. Ērta, ar izsmalcinātības garšu aproce ar modernisma elementiem padarīs līgavu par svinību karalieni. Aproce no smaržīgajiem ziediem piesaistīs viesu uzmanību un iegūs augstāko novērtējumu svētkos.

Lai to izgatavotu, izņemot ziedus, vēl izmanto speciālu stiepli, lapas ar krellītēm un pat dārgakmeņus ar lentēm. Un, ja viņas aproce pēc krāsas būs pieskaņota pie izsmalcinātas līgavaiņa piespraudes, jaunais pāris izskatīsies ļoti stilīgi un moderni. Bet galvenais, lai līgavas draudzeņu aproces būtu saskaņotas ar kāzu svinības noformējuma krāsu. Rīgas floristi izveidos ziedu kāzu kompozīcijas galdiem un krēsliem, pat ja jūs rīkojat kāzas ne tikai Rīgā, bet arī jebkurā Latvijas pilsētā.

Piespraude līgavainim. Neliela piespraude ar akcentu zieda veidā uz līgavaiņa kāzu žaketes savienojumā ar līgavas aproci ir galvenais kāzu rotājums. Izgatavota no īstiem, smaržīgiem ziediem, tā lieliski papildina līgavas stilu. Šie divi aksesuāri jāpasūta kopā. Piespraude var tikt izgatavota vienkāršā, nelielā zieda vai ziedu kompozīcijas veidā.

Ziedi frizūrai. Nekas neizrotās jau tā skaistu līgavu, kā svaigie, dzīvie ziedi frizūrā. Ziedu kompozīcijai viņas matos stingri jāatbilst viņas stilam un kāzu svinību krāsu gammai. Šiem rotājumiem izmanto nelielus ziediņus vai to kompozīcijas. Šo rotājumu izgatavošanu jums jāuztic profesionāļiem. Viņi izdarīs tā, lai ziedi saglabātu savu svaigumu visas svinību dienas garumā. Līgavai nav jāuztraucas par sava zieda drošumu.

Dzīvie ziedi uz jaunlaulāto glāzēm. Īstus, tikko nogrieztus ziedus glāžu noformējumā kāzās sāka pielietot salīdzinoši nesen. Ziedu kompozīcijas, kuras rotā jaunlaulāto glāzes, viegli iederas svinībās un izdevīgi izskatās uz kāzu fotogrāfijām un video klipos.

Kāzu kompozīcijas no ziediem, augļiem vai konfektēm – to visu jums izveidos mūsu Rīgas salona „Krokus” dizaineri.

Dzīvie ziedi ir vislabākais paņēmiens efektīvi noformēt kāzu pasākumu. Daudzi nevēlas noformēt kāzas ar ziediem, jo tie nestāv ilgi. Baidoties, ka ziedi var zaudēt savu dzīvo izskatu svinības laikā. Bet, lai no tā izvairītos, pastāv profesionālie floristi. Tikai mēs varam saglabāt ziedu sākotnējo svaigo izskatu, to spilgtumu un pievilcību līdz pašai pēdējai kāzu dienai! Rīgā kāzu kompozīcijas jaunlaulāto un viesu galdiem var uztaisīt daudzi, bet izveidot patiešām labākās kāzu kompozīcijas var tikai daži. Pasūtiet pie mums labākās kāzu kompozīcijas no ziediem Rīgā.

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti