Kāzu kompozīcijas no ziediem ar piegādi pa Rīgu. Pasūtiet pie mums kāzu ziedu kompozīcijas.

Kāzu ziedu kompozīcijas un ziedu kompozīcijasuz kāzu galda Rīgā. Kompozīcija priekš kāzu zāles noformēšanas. Mūsdienīgs interjera noformējums ar ziediem. Kāzu kompozīcijas uz jaunlailāto galda Rīga un Latvija

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīga
  2. ❶ Kāzu floristika Rīgā: kāzu pušķi un ziedi, kāzu noformēšana
  3. Kāzu kompozīcijas

Kāzu kompozīcijas

Kāzu kompozīcijas ir mūsdienīgas, ar elegances un reālisma elementiem!

Piedāvājam Jums kompozīcijas, kuras pārvērtīs kāzas neaizmirstamās svinībās, izveidos prieka un jautrības atmosfēru!

Pietiek tikai izstāstīt mūsu floristiem, kā Jūs redzat savas sapņu kāzas, izteikt savus vēlējumus kāzu stila veidošanas jautājumā, izrunāt pasākuma formātu. Un viņi, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un lūgumus, izveidos individuālās, neaizmirstamās, pasakainas mākslas darbus no ziediem! Kāzu kompozīcijas no ziediem pasūtiet Rīgā mūsu interneta veikalā „Krokus”. Rīgas floristi izveidos ziedu kompozīcijas uz galdiem un krēsliem pat tad, ja Jūs rīkosiet kāzas ārpus Rīgas.

Ziedi uz kāzām – tas taču ir tik dabiski un saprotami. Bez tiem kāzas pat nav iedomajamas!

Neliels zieds līgavas frizūrā ir spējīgs uz īstu burvību!

Pareizi pieskaņota ziedu krāsu gamma pat vienkāršu svinības telpu pārvērtēs par īstu Ēdenes dārzu viesiem.

 

Ziedu pušķi

Var noteikti teikt, ka ziedu dizainā mūsdienu sabiedrībā nepastāv robežas, tātad arī nav nekādu ierobežojumu!

Vēl tikai nesen par galveno atribūtu kāzās bija rozes, toties tagad viss būtiski pamainījies. Dizaineri spēs izveidot svētku un svinīgu atmosfēru, „spēlējoties” ar jebkuriem ziediem, pat ja tas ir orhidejas, vai visiem tik pazīstamās margrietiņas, vai telpu augi.

Lai būtu daudzveidība stilā, var lietot arī daudzus citus papildus elementus: dažādas krāsainas lentes, strazas, dekoratīvās stieples, mizu, koku zarus, u.t.t. Fantāzijai nav robežas!

Noformējot galdus ar dzīviem, dabas radītiem elementiem, nepieciešams iepriekš apdomāt, kāds būtu jaunlaulāto un viesu galda stils un to visu apvienot ar telpas krāsas gammu.

Obligāti jāapdomā, kādā veidā var nodekorēt zāli, kur notiks kāzu pasākuma oficiālā daļa.

Kāzu ziedu kompozīcijas Rīgā

Ja Jūs nolemat sarīkot šīs svinības dabā, tad var apvienot ziedu pušķus ar pītiem groziem vai arī padomāt par dekoratīviem spaiņiem.

Kāzu kompozīciju var izveidot jebkurā formā – viss ir atkarīgs no Jūsu fantāzijas!

Ja zālē visi viesi sēž vienā galdā, tad labāk to būtu noformēt ar daudzkrāsaino ziedu virteni. Ziedus var ievietot lielajās vāzēs; tādā gadījumā izveidosies svinīga atmosfēra un nekas netraucēs sarunai.

Ja viesiem ir atsevišķi galdi, kuriem arī dizains ir dažāds (piem., apaļi un taisnstūrā), tad šajā gadījumā katram galdiņam labāk izveidot atsevišķu rotājumu, lai pietuvinātu viņus svētku stilam.

Kompozīcija no ampeļiemir  ideāli piemērota līgavas un līgavaiņa galdam. Tas izskatās pēc pasakaina ūdenskrituma, kad redzi šos skaistus garus stublājus ar ziedu pumpuriem.

Rotājumi no apmales, kuri izvietoti galda malā, kopā ar izrotātiem svečturiem piešķirs svētkiem noslēpumainu gaisotni.

Telpu dizainā var izmantot vainagus no ziedu pušķiem sirds vai ovāla formā, garas virtenes, vienkārši ziedlapiņas. Kāzu kompozīcijas no ziediem un augļiem ir klasisks kāzu galda noformējums. Pasūtot pie mums kāzu kompozīcijas no ziediem, augļiem vai konfektēm, Jūs uz visiem laikiem atbrīvosiet sevi no liekām rūpēm pirms kāzam.

Sarežģītām figūrām (dūjas, gredzeni), kurus izveidos floristi,  jārotā sienu aiz jaunlaulātiem.

Pasākuma nozīmi un lielumu var papildināt vāzes, grīdas vāzes un pušķi, kurus varēs redzēt kašpo. Kāzu ziedu kompozīcijas izrotās kāzas jebkurā telpā un jebkurā telpā būš silta atmosfēra.

Kāzu kompozīcijas Rīgā

Nelieli rotājumi palīdzēs līdz nepazīšanai pārveidot kāpnes, margas un balkonus. Kā rotājumu varam izmantot skaistu audumu.

Mūsu dekorētāju komanda Jums pierādīs, ka mūsu piedāvātie banketu noformēšanas pakalpojumi ir ļoti daudzveidīgās un spēs pārsteigt ar savu krāšņumu.

Revolucionārie, profesionālie un ekskluzīvie dizaina risinājumi spēs pienācīgi izrotāt Jūsu svētkus!

Lai varētu tikt skaidrībā dizaina daudzveidībā un neapjukt floristikas „tīklos”, obligāti paskatieties mūsu „Portfolio” sadaļu, kur Jūs varēsiet izvēlēties jebkuru Jūsu dzīves galvenās svinības dizaina risinājumu!

Jebkurā no mūsu saloniem Jūs varat saņemt nepieciešamu konsultāciju, vai arī droši varat ar mums sazināties jebkura Jums ērtajā veidā, ieejot sadaļā „Kontakti”. Uzticot noformējumu speciālistiem, Jums nevajadzēs uztraukties par svinīga pasākuma ārējo izskatu. Rīgā kāzu kompozīcijas uz jaunlaulatu un viesu galdiem var uztaisīt daudzie, bet izveidot patiešām labākās kāzu kompozīcijas var nedaudzi. Pasūtiet pie mums labākās kāzu ziedu kompozīcijas Rīgā.

Uzaicinātie viesi baudīs izstrādājumu skaistumu, kurus izveidoja īsts sava darba meistars! Nekas tik ļoti nerotā mūsu dzīvi kā ziedi! Ziedu šedevri, kurus izveidoja profesionālie floristi, izdarīs visu, lai Jūsu svinības būtu krāšņas un pasakainas! Mēs Jūs gaidam! Mūsu kāzu ziedu kompozīcijas ir labākās mūsu galvaspilsētā Rīga!

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti