Kāzu candy bāra noformēšana Rīgā. Ziedi priekš kāzu candy bāra noformēšanas. pasūtīt saldumu galdu uz kāzām Rīgā.

Kāzu saldumu galds Rīgā un tā noformēšana ar ziediem. Pasūtīt kāzu saldumu galda Candy bar noformēšanu Rīgā. Noformējiet ar baloniem dekkoriem visu visapkārt Jūsu saldumiem

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīga
  2. ❶ Kāzu floristika Rīgā: kāzu pušķi un ziedi, kāzu noformēšana
  3. Kāzu saldumu galds

Kāzu saldumu galds

CANDY BAR noformējums uz kāzām Rīgā

Vai vēlaties padarīt no savām kāzu svinībām Rīgā kaut-ko neparastu? Mēs piedāvājam Jums saldo galdu!

Skaisti noformēts Candy Bar ir ļoti interesants kāzu elements. Tas palīdz viesiem saīsināt jaunlaulāto gaidīšanas laiku, toties bērni būs sajūsmā un saņems īstu gandarījumu!

Pasūtīt skaisto saldo galdu uz kāzām Rīgā Jūs varat mūsu studijā „Krokus”. Mūsu meistari rādīs visneparastākos un saldākos svētkus!

Mēs izveidosim tādu meistardarbu, ka neviens nespēs pretoties garšīgajiem un skaisti noformētajiem ēdieniem. Uz kādu laiku pareiza uztura piekritēji aizmirsīs par to, skatoties uz tiem meistardarbiem, kurus pagatavoja īsti profesionāļi. Salda galda rotājumu nepieciešams uzticēt profesionāļiem, lai svētki iegūtu arī saldu garšu un sajūsmu.

Saldais galds – kas tas ir?

Salda galda tradīcija pie mums atnāca no Eiropas un šodien tā kļuva diezgan populāra. Mūsdienu kāzas bez Candy bar izskatas nepilnvērtīgas. Rīgā var noformēt saldo galdu uz kāzām studijā „Krokus”.

Saldais galds, tāpat ka citi kāzu galdi, ir neatņemama daļa no kāzu svinībām. Tas tiek klāts banketa sākumā un ar savu noformējumu paaugstina garastāvokli pieaugušajiem un bērniem. Saldais galds kāzās simbolizē „saldo dzīvi”, kura būs līgavai un līgavainim pēc kāzām.

Kā izrotāt kāzu saldo galdu?

Kāzu galda Candy bar  ziedu noformējums ir neatņemama sastāvdaļa no jebkuram kāzam Rīgā. Neskaitot  ziedus, mēs izmantojam daudz dažādus materiālus: sveces, audumus, daudzkrāsainus balonus, mežģīnes, dažāda blīvuma papīru. Lai nodekorētu kāzu galdu ar ziediem, Jums nepieciešams ar mums sazināties sadaļā „Kontakti” un uzrakstīt jautājuma tēmu: „Ziedu salda galda noformējums uz kāzām,  Rīga...” un zemāk Jūsu kontakti.

Parasti saldos galdus liek tieši pie sienas, izveidojot tur aizmuguri. Aizmuguri izgatavo no viegla auduma, papīra. Var izveidot fonā plakātu ar fotogrāfijām, kur varēs redzēt jaunlaulāto iepazīšanas sākuma stāstu.

Trauku noformējumam ir liela nozīme Candy bar radīšanas procesā. Traukiem jāatbilst to lietojumam un tiem jāsaskaņo ar mielastu. Pats galvenais, lai tie uzlabotu garastāvokli ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Dizaineri var rast oriģinālu risinājumu, lai Jūsu saldais galds viegli iederētos pasākuma dizainā.

Konfektes var ielikt vīna glāzēs, deserta traukus izrotāt ar dekoratīviem ziediem, ledenes ielikt konfekšu vāzē.

Kašpo un pītie grozi ideāli derēs smilšu cepumiem. Šokolādes izstrādājumus var piekart pie no dekora izgatavota koka. Tas būs oriģināls risinājums, kurš spēs uzjautrināt mazos viesus.

Pie katra saldā ēdiena obligāti jāpieliek katra salduma nosaukumu, lai viesi ātri spētu tikt skaidrībā ar šī brīnumgalda saldumiem.

CANDY BAR produkti 

Beidzot mēs nonācām pie svarīgāka kāzu salda galda elementa. Protams, tie ir SALDUMI! Lūk tas ir salda pasākuma pats pamats.

Pie saldumu izvēles jāpieiet ar īpašu uzmanību. To sortiments uz šo dienu ir ļoti plašs.

Izvēlēties saldumus, kuri būs Jūsu galdā – nav tik vienkāršs uzdevums. Produktiem ne tikai jābūt garšīgiem, bet arī tiem viegli jāiederas dizainera nodomā un Jūsu noformēšanas vēlmēs. Jūs, protams, ka paši variet noformēt saldo galdu. Bet mūsu meistari izveidos priekš Jums īstu saldumu pasakaino skatu! Mūsu ieteikums: vērsieties tikai pie profesionāļiem. Tas, kas Jums liksies par grūtu risinājumu noformēšanā, viņiem izradīsies par vienkāršu dizaina noteikumu.

Saldo galdu uz kāzām Rīgā Jūs varat pasūtīt  mūsu interneta veikalā sadaļā „Kontakti”. Mēs varam noformēt Candy bar Jūsu kāzām ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Lai to izdarītu Jums nepieciešams sazināties ar mums iepriekš pa tālruni un vienoties par svinības laiku un vietu. 

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti