Ziedu salons Rīgā 💐 Labāku piedāvājumu apskats, ziedu saloni Rīgā💖🌼

Ziedu saloni Rīgā - izvēle un apskats ➤ Ziedu salons riga - mūsu mājaslapā ir daudz dažādu piedāvājumu. 💐 Apskatiet labākus piedāvājumus no visiem 💐 Ziedu salons 💐 Labākās CENAS Latvijā Latvijā un vienmēr atgriezieties KROKUS. ✅ Ziedu saloni Rīgā - pasūtiet ziedus pie mums.

Ziedi pelnīti tiek uzskatīti par vienu no skaistākajām, universālajām un neaizmirstamākajām dāvanām jebkuros svētkos. Pieredzējuša florista profesionāli veidots, grezns pušķis saņēmējam atstās vissiltāko un patīkamāko iespaidu. Ziedi online mūsu ziedu salons Rīga var tikt pasniegti:

  • dzimšanas dienā;
  • 8. martā vai 14. februārī;
  • kāzās, izlaidumā, Mātes dienā utt..

Ziedu pasniegšana randiņā tiek uzskatīta par labo toni un apliecina nopietnus nolūkus. Ikviena skaistule sapņo par tādu dāvanu, un Jūsu izredzētā noteikti novērtēs šādu uzmanību no kavaliera. Tieši tāpēc Rīgā un visā Latvijā ir tik daudz ziedu salonu.

Ziedu veikali Rīgā. Kā izvēlēties labāko?

Meklējot labāko vietu puķu iegādei, bieži noteicošais kritērijs ir veikala atrašanās vieta. Daudzi pircēji domā: “Galvenais, lai ziedu salons atrodas manā rajonā, jo tad es varēšu ātri nopirkt ziedus.” Tomēr šāda doma var būt kļūdaina. Piemēram, pat ja ceļš līdz ziedu veikalam aizņem īsu laiku, tur nonākot, varat izrādīties, ka veikals nestrādā brīvdienās vai svētku dienās. Tāpat var gadīties, ka ziedu salona piedāvājumā Rīgā (Latvijā) nav piemērota pušķa. Kā atrast labāko ziedu veikalu Latvijā, kur atri tiek piegādāti ziedi ar kurjeru Rīgā?

Atbilde ir vienkārša – protams, online ziedu saloni Rīgā! Daudzi uzņēmumi ne tikai piedāvā plašu košu un krāsainu ziedu izvēli, bet arī nodrošina pušķu piegādes pakalpojumus visā valstī. Piemēram, viens no visā Latvijā populārākajiem Rīgas ziedu saloniem – “Krokus”. Mūsu uzņēmuma preču katalogā Jūs atradīsiet tradicionālos ziedu variantus: sarkanas, rozā, baltas rozes, tulpes, krizantēmas, īrisus, gerberas, orhidejas, ziedi kastītē Rīga. Turklāt “Krokus” ir piedāvājumi pat visprasīgākajiem klientiem, pie mums var iegādāties arī ekskluzīvus ziedus:

  • zilas, melnas, aveņkrāsas, oranžas, divkrāsainas rozes;
  • karaliskās un holandiešu tulpes;
  • hiacintes, peonijas, lilijas, kallas, ranunkuļus un citus retus ziedus;
  • kā arī izsmalcinātas kompozīcijas grozos, putnu būrīšos un cepuru kārbās.

Ja meklējat, kur tuvumā atrodas ziedu saloni vai kur ir labākie Rīgas ziedi. Bez šaubām, pats tuvākais salons būs “Krokus”, jo tur var noformēt pasūtījumu, pat neizejot no mājas. Izmantojiet ērtās tiešsasites funkcijas labākajā no ziedu interneta veikals rīga vai vienkārši piezvaniet salona operatoram uz norādīto numuru un iegādājaties krāšņu ziedu pušķi ar piegādi Rīgā.

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Ziedi korporatīvais pušķis Rīga

Ziedu salons Rīgā, kur iegādāties vislabākos ziedus jebkuram dzīves gadījumam

Ziedu saloni Rīgā “KROKUS” piedāvā lieliskas kompozīcijas, kas sastāv no rozēm, orhidejām, frēzijām un citiem ziediem, kādus vien sirds kāro. Mūsu ziedu salons piedāvā izrotāt pušķi ar košām lentēm un dekoratīviem elementiem. Tiešsaistes ziedu veikala priekšrocības salīdzinājumā ar citiem ziedu veikaliem ir plašā pušķu izvēle jebkuram gadījumam un maksimāli ātrā pasūtījuma piegāde Rīgā un jebkurā citā Latvijas pilsētā. Pasūtiet pie mums ziedu pušķi jebkuriem svētkiem par izdevīgu cenu.

Parādīts 1 - 60 (kopā 244)
KORPORATĪVAIS PUŠĶIS pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 20 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti